Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kobieta dla Bruce'a w TDKR.

Zaczęty przez Adolf, 14 Sierpień 2008, 20:13:27

(A)nonim

Ogólnie tak wszedzie sobie gdybamy a bede mial niezly ubaw jak Nolan stwierdzi ze nie robi trzeciej cześci. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

vincent

Jezeli bylaby Talia, to bym chcial, by aktorka byla podobna do tej z Husha.
Ta, co daleś jest calkiem niezla.
Trzecia cześc musi byc ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Lace

Mmm...Uwielbiam tematy z serii ,,co by było,gdyby"  :D
Osobiście,wybrałabym dla Bruce'a pewną siebie,uwodzicielską i błyskotliwą Talię al Ghul.
Rozdarta między szacunkiem do ojca,a zakazanym uczuciem do wroga numer 1,mogłaby stać się bardzo interesującą postacią,zmuszoną do dokonywania kolejnych trudnych wyborów.
Myślę,że 'dogadałaby się' z Batmanem również w wersji kinowej...  ;) Może warto dać im szansę?

Pozdrawiam!  :)
Mrrrr.... ;)

Harvey

Uważam, że wątek  Tali Al-Ghul powinien pojawić się w nowym Batmanie. Sądzę, że w werbowaniu aktorów, mogli by wziąść Angelinę Jolie lub tą gościówę co grała w Red Alercie 3 tą ruskę ze snajperką.
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

batboy

Angelina Jolie mogła by być Catwoman

Adolf

Wydaje mi się, że Angelina jest za stara, zarówno na dziewczyne Bruca jak i Catwoman. To ma być poważny film, laska z lekką 30-stką była by ok. Mieliśmy już Angeline jako dziewczynę młodzika w filmie Wanted. U Nolana to nie przejdzie:P

isild87

A ja slyszalam ze ponoc Cher ma wciaz szanse zagrac Catwoman  ;D
Ale nie wiem czy chodzilo o parodie filmu czy tak serious  ;)

Adolf

Cher to jeszcze gorzej niż Angelina... Nie wierz plotkom.

isild87

Wiem,wiem ze to zart - Why so serious?  ;D
Ale zabawne byloby zobaczyc cos takiego

Leon Kennedy

#55
Wprowadzienie nowej dziewczyny w świecie Bruce'a najłatwiej i najlepiej można wytłumaczyć właśnie w przypadku Talli i zresztą ją zaraz po Kotce najchętniej bym oblukał w nowym Gacku ;)

Batsy

Będę zdziwiona jeżeli Nolan nie wprowadzi żadnej kobiecej postaci, w końcu Bruce jako playboy i Batman posądzany przecież o homoseksualizm- w każdym filmie otoczony jest kobietami, by stanowczo zaprzeczyć tym domniemaniom. Z drugiej strony Krzysiek jest bardzo zaskakujący i podchodzi nowatorsko do przygód Nietoperza. Być może Bruce będzie hołubił się żałobą po Rachel i żadna kobieta nie zawładnie na razie jego światem. Dla mnie jest to rzecz pożądana, gdyż wątki miłosne mnie zwyczajnie nudzą. Jednak Nolan może faktycznie pójść w przewrotną konwencje i np. zatrudnić Cher, żeby ukazać kobietę w podeszłym wieku, o minionej już urodzie, ale nadal intrygującą i niebezpieczną, szukającą własnej zemsty. Choć jak dla mnie Catwoman już raz zaistniała w filmowym universum Batsego i starczy. Pora na inną postać. Pójdę za głosem ludu: Talia. Byleby ładna i ponętna aktorka ją zagrała :)
'Miałeś kiedyś zły dzień, mam rację? Wiem, że mam. Mogę to stwierdzić. Miałeś zły dzień i wszystko uległo zmianie. Inaczej po co byś się przebierał za latającą mysz?'

Mr.G

Bruce jest (będzie) zrozpaczony po śmierci Rachel więc kobieta na stałe odpada. Coś jak Bond w Quantum, jest chemia, bliskość, romans, ale nie związek. I powiązałbym to z przeciwnikiem, którego bardzo chcę zobaczyć - Poison Ivy. Wiem, co kobieta-kwiat miałaby robić w realnej wizji Nolana, ale jakoś w TAS się udało. Może piękna kobieta szukająca zemsty, wpierw uwodząca, a potem zabijająca swoje ofiary. Mogłaby być drugoplanowym złoczyńcą, dość psychologicznym, bardziej ludzka niż dotychczas to ukazywano. No i byłaby między Nią a Brucem owa chemia, jak miałaby wyglądać to już każdy se dopowie.

Leon Kennedy

Trujący Bluszcz to całlkiem dobra postać, ale jednak w świecie Nolana trudno było by jej znaleźć miejsce... A Talia również pasuje jako kobieta, która pojawia się na jakiś czas w świecie Bruce'a i Batmana, bo mam nadzieję, że ona będzie znała jego mały sekret ;)

Lies

Najlepiej - żadna!
Wątki miłosno-romantyczne to nie mój grunt.