Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Altair

PZPN nie dogada się z nikim.Ta banda pijaków i komuchów w piłce nożnej widzi tylko potencjalny zysk ze sprzedanych meczów.

heros65

Zgadzam się z tobą.PZPN to jedna wielka mafia.Żerują na kibicach.Dużą obiecują,mówią że wygramy,następnie przychodzą kibice i są zawiedzeni.J**** PZPN. :P
Posted on: 16 Listopad  2009, 20:05:21

 No chociaż w nogę z Kanadą my wygrali.

Altair

1) To żadna duma,mają sytuację podobną jak my - nagła zmiana trenera.
2) Widocznie Lato zaniósł już koperty gdzie trzeba.

król P

#138
Dumy może nie ma.Bo jakby my przegrali z Kanadą to klapa.I do tego towarzyski.

Posted on: 21 Listopad  2009, 17:48:33

 Z innych dyscyplin lubię tenis stołowy (ping-pong),piłkę nożną oraz koszykówkę.Moim ulubioną drużyną piłkarską jest "AC Milan", a jeśli chodzi o polskie drużyny lubię "Cracovie"

Al Bundy

#139
Moją ulubioną dziedziną jest bieganie. Lubię też piłkę nożną, a moim ulubionym klubem polskim jest "Cracowia". Jestem także dobrze wygimnastykowana. ;D

Crash

Ja wole sztuki walki :D a ulubiona z nich i uprawiana  od prawie 10 lat to capoeira :D A kibicowac najbardziej lubie sportowcom zimowym i siatkarzom bo tam przynajmniej jakis poziom trzymamy

Leon Kennedy

Wreszcie moj sen sie spelnia!! Inter jest jeden krok od przejscia do historii. Wczoraj bylo bardzo ciezko zwlaszcza po wykluczeniu Motty, ale Inter nie po raz pierwszy udowodnil, ze ma jedna z najlepszych lin obronnych na swiecie i chyba najlepszego taktyka na lawce rezerwowych. Celujemy w potrojna korone!!

TheBeatles

Sędzia był wrogiem futbolu. Jak można w 93 minucie przerwać kontratak żeby przesunąć piłke o 1 cm ?  Inter nie oddał żadnego strzału a gol barcelony z 91 min był prawidłowo zdobyty.

lady_ozzy

Aczkolwiek b??dy s?dziów s? integraln? cz??ci? pi?i no?nej. Zostane za to objechana ale zobaczcie ile ta gra by straci?a na atrakcyjno?ci gdyby wszystko by?o tak jak regulaminy przyzwalaj?, a wszystkie 'wykroczenia' by?y ksi??kowe.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Blebleble... Sedzia ma prawo do pomylki, a sprawa nie jest taka prosta, bo jedni sedziowie gwiżdża takie zagrania reka, a inni wrecz przeciwnie.

CytatInter nie oddał żadnego strzału

Grali grubo ponad godzine w oslabieniu i na terenie rywala, ktorego bardzo ciezko powstrzymac kazdej druzynie na swiecie i final sie im nalezy :) :)

TheBeatles

1.Sędzia był z 3m od zdarzenia
2 W 70min Valdes właściwie stał na środu boiska i czasem wracał na bramkę

Roy_v_beck

Nie, to co Inter zaprezentował w rewanżu z Barceloną to jakaś parodia futbolu była. Motta wyleciał na własną prośbę z boiska, ale to akurat najciekawsze moment meczu był.
Tu kaman o to co działo się przez pozostałą godzinę meczu. Kurde faja, przez cały ten czas Inter praktycznie w 10-ciu na swojej połowie stoi. Czy oni w ogóle jakiś atak przeprowadzili w drugiej połowie? Może jeden, chociaż wątpię aby oddali celny strzał na bramkę. Takiego antyfutbolu to dawno żem nie widział.
Rok temu w meczu Chelsea - Barcelona to była walka. Jedni atakowali drugich, a Chelsea wcale nie zamurowała swojej bramki. Fakt, Anglicy przez to odpadli, ale pokazali, że mimo iż zespół kupiony to przynajmniej ma jaja, a nie ci pseudo murarze z Milanu. Tak bardzo lubicie zamurowywać? To na budowę wyjazd pracować, a nie kalać najlepsze stadiony świata.
Nie lubię Barcy, straszne cwaniaki, ale po takim świństwie ze strony Interu to im kibicowałem. Nie lubię też Bayernu, bo chuje wyeliminowały mój Manchester United, ale zespół ma przynajmniej charakter i nie boi się strzelać bramek, więc życzę im zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

A bramka Bojana słusznie nieuznana akurat, co nie zmienia faktu, że z racji poprawności futbolowej sędzia powinien przymknąć oko na tą sytuację. 

A nieziemsko wkurwiony musi być Ibrahimović. Uciekł z Interu do Barcy, bo we Włoszech nie miał szans zdobycia LM, no i co? Zabawnie się potoczyło.

TheBeatles

Dlaczego Toure rękę miał przy ciele więc żadna różnica czy zagrał ciałem czy ręką

Altair

Leon, Inter faktycznie grał bez stylu. Ot, jedenastu w bramce ;)

Leon Kennedy

Tak w tym meczu faktycznie brakowało im stylu, ale wiadomo było od samego początku, że postawią na szczelną obronę. Oczywiście liczyłem na kilka szybkich kontr ze strony Interu, ale jak Motta wyleciał, to juz pewne było ciągłe murowanie bramki.

Cytat2 W 70min Valdes właściwie stał na środu boiska i czasem wracał na bramkę

Teraz to se tak może w lidze :P

Cytat1.Sędzia był z 3m od zdarzenia

Cóż i tak uważam, ze dobrze prowadził te zawody.

Posted on: 01 Maj  2010, 15:47:12

 Dzisiaj finalowy mecz Pucharu Wloch w ktorym zmierza sie Inter Mediolan i As Roma, co nie powinno nikogo dziwic, bo te druzyny walcza ze soba w finale po raz piaty z ostatnich szesciu finalow... Rok temu Inter zrobil sobie przerwe jak i Roma, a w finale boj toczyla inna rzymska druzyna Lazio ze Sampdoria. Inter tym meczem zaczyna droge po trzy trofea: PW, Scudetto i LM ;D
Posted on: 04 Maj  2010, 16:09:59

 Pomylily mi sie dni, a tak dokladniej to bylem przekonaNY, ze wczoraj byla sroda, ale skoro byl wtorek, to dzisiaj jest sroda i 20:30 dwojka zaprasza na transmisje prosto ze Stadio Olimpicio na final PW!!
Posted on: 05 Maj  2010, 18:21:26

 Inter z pucharem!! Diego Milito i po sprawie. Zal Romy i Tottiego, ale wygral lepszy.