Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Q

Ben Affleck był gościem  Jimmy'ego Kimmela i nie zabrakło pytania o Batmana.


Nie ma co liczyć na niespodziankę w postaci pojawienia się Clooneya w roli Batmana, ale co gorsze podobno Affleck nie spotkał na planie Keatona, więc o wspólnej akcji Batmanów można zapomnieć i raczej będzie to wprowadzenie starego/nowego Batmana (Keaton) do uniwersum niż coś wspólnego.

Spoiler
Po "Spider-Man: No Way Home" oczekiwania co do udziału bohaterów z różnych światów będą wielkie, a WB/DC znowu pozostaje w tyle. Aby powrót Keatona się udał.
[Zamknij]

https://www.comicbookmovie.com/the_flash/the-flash-ben-affleck-says-he-didnt-see-michael-keaton-on-set-while-shooting-batman-return-a190334#gs.j41n0r
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Mimo wszystko liczę, że dojdzie jednak do ich spotkania. Będą jeszcze zdjęcia dodatkowe, przecież 😄

Juby

Jakie zdjęcia dodatkowe? Już jest jakieś info o dokrętkach? C'mon?!

Leon Kennedy


Juby


Leon Kennedy


Q

W filmie najprawdopodobniej pojawi się jeszcze jedna postać (cameo)

Daje jako spoiler, ale już wcześniej o tym plotkowano, ale oficjalnie nie potwierdzono.

Spoiler
Kilka ustaleń sugeruje, że Gal Gadot w 2021 nagrała kilka scen jako Wonder Woman i najprawdopodobniej chodzi o film "The Flash".

https://batman-news.com/2021/12/31/gal-gadot-appears-to-have-shot-something-for-wonder-woman-in-2021/
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#112
Nie zaglądam w twój spoiler tag, ale przeczytałem krótki, prawie bezspoilerowy komentarz, w jakim kierunku ten film ma zresetować uniwersum DC, i... Podtrzymuje swoje zdanie sprzed pięciu lat - oby każdy film DCEU w przyszłym roku zaliczył finansową porażkę i oby w końcu przestali tworzyć kinowy świat DC, skoro najwyraźniej tworzyć go nie potrafią. :P Niesamowite jak wielkie szczęście ma Marvel, że trafił na kompetentnych ludzi na odpowiednich stanowiskach, i niesamowite jak podobne szczęście nie potrafi przydarzyć się DC / Batmanowi / Supermanowi odkąd odszedł od nich Christopher Nolan. No, Batman może znowu wróci do łask dzięki Mattowi Reevesowi poza uniwersum DC, ale to, co robią z resztą, z Supermanem na czele, to po prostu dramat.

Leon Kennedy

Etam, plotki, srotki i nic więcej... Affleck i tak się żegna, Cavilla tylko żal. Ezra zaprzecza, może dla jaj, może mówi serio. Kto wie? Nowa wersja Ligi może być ciekawa. Zatem spokojnie jak na wojnie, a żal tylko Cavilla.

Q

#114
Ewentualne odcięcie od Snyderverse musi być wyraźne, więc to że taki jest plan i zwłaszcza, że mają postać Flasha to nie dziwi. Ale rezygnacja z Cavilla to już strata i szkoda, że najwyraźniej nie będzie mu dane powrócić do roli. Chociaż oficjalnie nic nie ogłoszono, Henry też dalej wyraża zainteresowanie, to kto wie, może nie wszystko stracone, bo przecież obecność Supergirl nie musi oznaczać, że nie będzie Supermana.

Ostatnie plotki potwierdza Grace Randolph
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1477317275283775490?ref_src=twsrc%5Etfw

Spoiler
Czyli obecność Cavilla na bazie starych scen. Pożegnanie Afflecka. Nowe JL. Supergirl zamiast Supermana. A w "Batgirl" Keaton i Black Canary na obrończynię Gotham City wybierają Batgirl
[Zamknij]

Mieszane uczucia, ale przynajmniej zapowiada się coś odważniejszego. Żal niewykorzystanych szans, ale może dla superbohaterkich filmów DC, brak pewnych postaci okaże się plusem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Ciekawe jak wytłumaczą ich nie obecność, skoro do restartu ma nie dojść... Oboje ulotnią się z Ziemii czy po prostu znikną jak Gacek w serialach rozgrywanych w Gotham City, oby nie, bo to głupie i naiwne...!!!

MJ

Skoro DC ma wprowadzać multiversum to czy nie byłoby idiotycznym usunięcie jednego lepiej rozwiniętych światów które już stworzyli ? Myślę że co by się w tym filmie nie wydarzało to Snyderverse zostanie w kategorie otwarte. Najsprytniej chyba byłoby spróbować pociągnąć to w inną stronę (chociaż średnio mi się ona podoba patrząc na spoilery i prawdopodobnie się nie przyjmie na dłuższą metę), a po czasie wrócić do oryginalnego planu w stylu Final Crisis. Jednakże WB już nie raz pokazało braki w logicznym rozumowaniu i potrafili nawet spier**** pierwsze spotkanie Batmana i Supermena na wielkim ekranie mając gotowy Blueprint z wielu starć komiksowych i animacyjnych. We will see.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

CytatSkoro DC ma wprowadzać multiversum to czy nie byłoby idiotycznym usunięcie jednego lepiej rozwiniętych światów które już stworzyli ? Myślę że co by się w tym filmie nie wydarzało to Snyderverse zostanie w kategorie otwarte.

Jestem pewien, że tak, tak musi być. Usuwać ten świat, aby zrazić wszystkich fanów Snydera do siebie? Po co to komu??? Niech uniwersum po Flashu idzie swoją drogą, ale bez żadnego kasowania filmów Snydera. Niech sobie one tam dalej są! Niech Barry o tym wspomni! On po tym wszystkim co się wydarzy w jego solowym filmie ma (!), musi pamiętać co się wcześniej wydarzyło. Tak to widzę. A żal tylko Cavilla...😖

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 07 Styczeń  2022, 09:56:18Jestem pewien, że tak, tak musi być. Usuwać ten świat, aby zrazić wszystkich fanów Snydera do siebie? Po co to komu???
Brzmi jak coś w stylu obecnego Warner Bros. Zrobić coś zupełnie odwrotnego od oczekiwań fanów. Jestem w stanie uwierzyć, że mają plan właśnie tak odwalić.

Cytat: Leon Kennedy w 07 Styczeń  2022, 09:56:18A żal tylko Cavilla...😖
Czyli w moim przypadku +50% zainteresowania tym uniwersum. :P To tak jakby Marvel zrezygnował z Iron Mana po pierwszych Avengers. Brak słów na to, co Warner wyprawia z taką ikoną popkultury.


Johnny Napalm

#119
Działania WB są kompletnie nielogiczne. Superman miał bardzo dobry origin w filmie z 2013 roku. W dodatku był to bardzo przyzwoity jakościowo film, któremu niewiele można by zarzucić. Przede wszystkim WB idealnie trafiło z castingiem z Cavillem jak i resztą obsady w Człowieku ze Stali. Kurde, no szkoda by było spuszczać do kibla te osiągnięcia. Szkoda przede wszystkim już aż tylu zmarnowanych bezpowrotnie lat, kiedy można było zbudować sensownie i powoli własne filmowe uniwersum. Ale nie, trzeba było gnać na skróty, po łebkach, no bo MCU miało już swoich Avengersów.  :P

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...