Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 26 Wrzesień 2013, 11:46:33

Anonimowy Grzybiarz

Albo źle szukałem, albo takiego tematu jeszcze nie ma. Jeśli jest, proszę o scalenie.

Nooo! Whedon dał radę! Naprawdę się obawiałem co wyjdzie z serialowej próby poszerzenia Marvel Cinematic Universe, ale jest bardzo fajnie. Świetnie od strony realizacyjnej (widać sprawną rękę Whedona), dobrze na poziomie scenariusza. I co najważniejsze, pierwszy epizod wprowadza wątki, które zostaną rozwinięte dopiero później, przez co chce się czekać na kolejne odcinki. Nie jest to może żadna rewolucja, ale jak na razie bardzo porządny serial.

Zapraszam do recenzji i dyskusji (bo z tego co widzę w internecie to serial podzielił widzów):
http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/09/360-marvels-agent-os-shield-01x01-pilot.html

Anonimowy Grzybiarz

Nikt nie ogląda? Po niezłym początku i kilometrach mułu w następnych epizodach, najnowszy odcinek dał radę. Zniwelowano idiotyczne odzywki, które zamiast śmieszyć raziły, fabuła jest na prawdę niezła, większa część akcji została zamknięta w pociągu i pokazana z różnych punktów widzenia, bo bohaterowie postanowili się rozdzielić. Na koniec obiecujący cliffhanger i trochę dramy - przyznam, że choć Agentów oglądam z przyzwyczajenia i często poziom jest żenujący, to tym razem się nawet wzruszyłem. Czekam na kolejne odcinki, bo odcinek 13 T.R.A.C.K.S. odnowił moją wiarę w ten serial.

Kadaver

Jak puszczą w polskiej telewizji, to obejrzę.

RemiRose

Cytat: Kadaver w 13 Luty  2014, 17:52:01
Jak puszczą w polskiej telewizji, to obejrzę.
W Polsce serial emituje FOX.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Leon Kennedy

Cytat: Anonimowy Grzybiarz w 13 Luty  2014, 14:55:23
Nikt nie ogląda?

W sumie nawet nie słysząc niepochlebnych opinii nie miałem ochoty na ten serial.

raven1233

Agentów po około 3 odcinku przestałem oglądać dla przyjemności i przerzuciłem się na tryb "oglądam bo chcę wiedzieć jak źle może być" :D Ale tak na serio. Może gdybym nie oglądał Arrow dałbym S.H.I.E.L.D. większy kredyt zaufania, ale mając wybór między rosnącym poziomem Strzały i żałosnymi próbami bycia śmiesznymi.... Właściwie to nawet nie jest wybór :)

lady_ozzy

Jak dla Mnie jedynym plusem tego serialu jak do tej pory by? 'epizodzik' S.L.J... poza tym masakra. Posta? Skye (o ile kiedykolwiek mia?a jaki? potencia?) totalnie 'zdech?a', Dwoje g?upkowatych NERDów Jemma i Leo irytuje mocno (za mocno). Agent Ward równie? jako? si? pogubi?... Jedynymi fajnymi postaciami s? Melinda 'Kawaleria' May i oczywi?cie Phil Coulson... ale serial jako ca?o?? ju? si? chyba nie podniesie i dalej b?dzie powoli i brutalnie umiera?... cho? oczekiwania i potencia? by?y ogromne.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

The Dream

Internet grzmi o tym od jakiegoś czasu, ale ja dowiedziałem się dopiero przedwczoraj: TVP1 wyemituje pierwszy sezon Agentów. Premierki mają być we wtorek po Wiadomościach a powtórki chyba w niedzielę rano, nie jestem pewien. Oczywiście skorzystam z okazji i obejrzę w miarę możliwości. Ciekaw jestem, czy faktycznie pierwsze odcinki są tak złe jak mówi większość. Mi pewnie podpasują, w końcu nawet w tak kiepskich serialach jak Birds of Prey czy Camelot znalazłem plusy i fajnie mi się oglądało. :) Nie spodziewałem się po TVP zakupu serialu komiksowego, mam nadzieję, że z ich strony to nie koniec.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

XIII

Coś czuję że nawet go nie wyemitują do końca kto miał obejrzeć  już wieki temu to zrobił a typowy target tvp 1 nie wpisuje się w widzów takich seriali.. Do połowy ten serial jest mało ciekawy ale potem wszystko się zmienia na lepsze. A 2 sezon jest bardzo dobry i mówi to człowiek nie przepadający za bardzo za MCU.

The Dream

No znając TVP to przerwanie emisji w połowie sezonu by do nich pasowało, ale chyba nie będzie tak źle. Przecież taki hitowy serial. :) Takich ludzi jak ja, mających tylko darmowe kanały i nie oglądających za dużo w internecie, trochę jest. Brak reklam, jakość HD powinna skusić przynajmniej część z tych, którzy już oglądali. Znam takich, co oglądają seriale w TVP chociaż widzieli je już 100 razy na kompie. W najgorszym przypadku emisja zostanie przeniesiona na inny dzień i porę.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Anonimowy Grzybiarz

Dobrze zaczyna być w okolicach 16 odcinka 1 sezonu, potem jest już bardzo fajnie. Z niecierpliwością czekam na 2 część 2 sezonu, choć i tak "Agentka Carter" jest lepsza (obecnie to chyba najfajniejszy serial na podstawie komiksów, klimat lat 40. robi swoje).

XIII

Cytat: XIII w 15 Luty  2015, 19:38:44
Coś czuję że nawet go nie wyemitują do końca kto miał obejrzeć  już wieki temu to zrobił a typowy target tvp 1 nie wpisuje się w widzów takich seriali..
to było do przewidzenia http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agenci-t-a-r-c-z-y-ze-slaba-widownia-serial-ma-tylko-960-tys-widzow

The Dream

Milion widzów to słaba widownia? LOL. ;D Całkiem niezła, zwłaszcza, że Agenci muszą konkurować z M jak Miłość który jest najpopularniejszym serialem w TV i ogląda go średnio 7 mln ludzi.

Nawiasem mówiąc, po trzech odcinkach jestem zdruzgotany. :D Oczywiście wierzyłem ludziom na słowo, że pierwsze odcinki są słabe ale nie sądziłem, że aż tak. Przy Agentach to nawet Birds of Prey prezentują się jak porządny serial komiksowy. W to, że fabuła uległa poprawie wierzę. W to, że postacie zrobiły się ciekawsze, też wierzę. Ale serial jest pozbawiony klimatu i w ogóle jest bez stylu. Mimo wszystko oglądam dalej. Podoba mi się para Fitz-Simmons, ich sposób bycia i dziwne maniery. To jedyni fajni bohaterowie tego serialu. Reszta jest albo nudna (Coulson, May) albo irytująca (Skye), a Ward taki sobie.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

XIII

Biorąc  pod uwagę , że to prime time to bardzo słąba widownia. To już na tvn jak jest day time to więcej osób ogląda paradokumenty typu Szkoła.

Q

O ile "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D" dostali nowy sezon, to odej?cie dwójki bohaterów (Bobbi Morse i     
Lance'a Huntera) by zrobi? spinoff  pt. "Marvel's Most Wanted" nie wypali?o i serial nie powstanie. Nie mamy wi?c nowego serialu, a ze starego najlepsi bohaterowie zostali usuni?cie, ale mo?e jeszcze powróc??

Kolejnej serii nie dosta?a te? Peggy Carter, przygody Agentki Carter zako?czone zosta?y na dwóch sezonach.




What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)