Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Bless

#420
Foto jest super a Jason nie moze miec blond wlosow bo wygladalby jak hmm ? Gej ? :)

Leon Kennedy

Może pasowałyby mu blond pasemka, tak dla fanów :) Sam jego wygląd dość kozacki :D

LelekPL


Leon Kennedy

O kurczę, jakoś tego nie zauważyłem ;D Zatem lepiej być nie mogło!

Funky

Wygląd Aquamana niezły, z tymi włosami i zbroją przypomina mi Predatora ;) Jedyny minus to ten tatuaż, trochę zbyt przesadzony.

LelekPL

A ja po prostu zacieram ręce na starcie Black Adama i Aquamana. Johnson kontra Momoa, to prawie tak samo ekscytujący pojedynek co Batman kontra Superman.

Juby

Rozczaruje cię ale podobno film z Black Adamem nie ma być powiązany z kinowym uniwersum DC. Mam nadzieję, że te plotki się nie potwierdzą.

LelekPL

Plotki i stare newsy, ostatnio Dwayne Johnson potwierdził, że Black Adam pojawi się w tym samym filmie co Batman i Superman... więc zakładam, że z Aquamanem również się spotka.

http://www.gamesradar.com/exclusive-dwayne-johnson-talks-black-adam/
And how, if at all, will Black Adam fit in with the wider DC universe? "It was all agreed that the worlds are all interconnected... One day you will see Black Adam go at it with Superman or Batman or any of the DC characters. But that said, there's a great independence to Black Adam from the DC world, allowing us to inject, not only viciousness, but also winking humour."

Leon Kennedy

Jako? ci??ko mi uwierzy?, ?e Warner nie chcia?oby Dwayne'a w spólnym universum DC :D

MJ

Nie wierzę że nikt nie pisze w tym wątku mamy próbkę głosu nowego Jokera, łysina Luthora i wiele innych informacji, sam nigdy nie byłem może najbardziej udzielającym się członkiem ale ten brak ekscytacji mnie dziwi, pozdro
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Ja na razie nie widzę większych powodów do ekscytacji. Leto użył "jakiegoś" głosu na koncercie. Może Jokera, może nie. Eisenberg po prostu ściął włosy - no to już w ogóle nie jest ciekawe. A do filmu jeszcze ROK. Przez te przekładnie ludzie po prostu stracili emocje na ten film, został przełożony na za późno.

kelen

Zdjęcie jest typowe w tego typu kampaniach - pokazuje wszystko i nic :D Właściwie, jedyne co nam tak na prawdę mówi to to, że Lex będzie łysy. Albo może też dopiero taki będzie w pewnym momencie filmu.

Moja ekscytacja wzrośnie jak w końcu pojawi się teaser trailer. Wtedy będę musiał się poważnie zastanowić nad oglądaniem kolejnych materiałów, żeby nie zepsuć sobie zbyt dużo z zabawy.

The Dream

Ja na razie się nie nakręcam, bo mogę się rozczarować. Jak będę przeglądał wszystkie newsy i udostępniane projekty to mogę zacząć wyrabiać sobie opinię o filmie przed obejrzeniem a chciałbym tego uniknąć. Ale do kina pójdę na pewno.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Leon Kennedy

Myślę, że spokojnie ze 3 seanse zaliczę, no chyba, że będzie padaka, ale tego nie biorę pod uwagę.

Rado

http://www.batcave.com.pl/2015/04/ben-affleck-potrzebowal-pomocy-3-osob-by-wlozyc-kostium-batmana/

Dobrze, że jednak będzie mógł obracać głową, bo patrząc po zdjęciach wydawało się, że może mieć z tym problem. Cieszy, że dla Snydera była to jedna z podstawowych rzeczy jeśli chodzi o kostium Nietoperza. Już takiego błędu chyba nikt nigdy nie zrobi.