Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless

Tylko i wyłącznie świadczy to o pełnym profesjonalizmie twórców :)

Deuce

Cytat: Rado w 13 Czerwiec  2013, 21:33:42
Trogg i Zombie maj? to samo nazwisko?

Otworzy?e? mi oczy na t? spraw?, ale tak, twórcy gry nadali im te same nazwiska. Kolejny argument, ?e nie potrzeba by?o wymy?la? im personaliów. Same pseudonimy wystarczy?yby, dok?adnie tak, jak w przypadku Bane'a. Akta personalne ca?ej czwórki ju? dawno zagin??y w Pena Duro, o ile w ogóle kiedykolwiek istnia?y  ;D .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

Gameplay wyglądał bardzo dobrze, akcja nareszcie jest w Gotham (i nie wygląda tak groteskowo jak Arkham City) i Batman prezentuje się o wiele groźniej (do twarzy mu z tym zarostem). Również wygląd przeiwników bardzo się poprawił, Bane to już nie kiczowato-beznadziejny mutant jak z dwóch poprzednich części a Joker ma chyba krótsze ręcę i nie ma małych wkur... oczek ;) (tylko szkoda że jest bez krawatu :( ). Ciekawe tylko czy będzie od groma trofeów Riddlera? (współczuje tym którzy je zbierali, można się po prostu pochlastać :P) No i oczywiście najgorsza dla mnie sprawa to logowanie się na Windows Live czy innych Stimach. Gdzie te czasy kiedy pożyczało się od kolegi pirata? ;) Co prawda jak już pisałem zobaczę grę na YouTube ("Zagrajmy w") ale może kiedyś kupiłbym ten produkt, niestety logowanie odbiera mi chęć do gry w jakąkolwiek "widijo gejm".

LelekPL

http://www.youtube.com/watch?v=su1V4A0AsfI#

Bardzo zgrabne podsumowanie tego co widzieliśmy w zwiastunie. Nie ma tu raczej nic nowego, ale porusza chyba wszystkie smaczki, które możemy znaleźć

Juby

#109
Cytat: LelekPL w 13 Czerwiec  2013, 20:31:20
No i wybacz, ale nie wszyscy muszą znać forumową etykietę, więc można sobie darować "politowanie". Jesteś tu wystarczająco rzadko ostatnio, więc Twoje sporadyczne posty tym bardziej nie powinny wyglądać gburowato w stosunku do reszty użytkowników...

Nie muszą, ale nauczyć młodszego stażem kolegę nie zaszkodzi. ;) A ta gburowatość udzieliła mi się z KMFu, muszę ograniczyć to szalone forum. No i czyżbym czuł w twoim poście jakiś żal za moją zmniejszoną frekwencję na BC w ostatnich miesiącach AJ?

LelekPL

Specjalnie skopiowałeś i wkleiłeś swoją poprzednią wypowiedź? To miała być jakaś forma żartu?

Co do moich żalów... może i jestem nieco zniesmaczony mniejszą frekwencją niektórych starych użytkowników, a może tym ile z nich zrezygnowało ze zjazdu na 10-lecie forum. Jednak nie mogę odpowiadać za to co inni odczuwają po moich postach. Chciałem jedynie zwrócić uwagę, żeby nie atakować kogoś za taką błahostkę. Poza tym może się trochę stęskniłem za filmowymi kłótniami ;)

Leon Kennedy

Bane w końcu się prezentuje... Bardzo podoba mi się ten cały motyw detektywistyczny. A i ze złością Gackowi do twarzy!

Juby

Cytat: LelekPL w 16 Czerwiec  2013, 16:07:58
Specjalnie skopiowałeś i wkleiłeś swoją poprzednią wypowiedź? To miała być jakaś forma żartu?

Nie wiem co się stało, że quotując siebie wkleiłem też swojego wcześniejszego posta.

Cytat: LelekPL w 16 Czerwiec  2013, 16:07:58
Co do moich żalów... może i jestem nieco zniesmaczony mniejszą frekwencją niektórych starych użytkowników, a może tym ile z nich zrezygnowało ze zjazdu na 10-lecie forum.

Paradoks, ja właśnie bywam na forum coraz rzadziej, ze względu na brak wielu starych wyjadaczy. To forum mocno się zmieniło przez te 5 lat.

A na zlot się nie wybieram przez nadmiar pracy (nie mogę wziąć wolnego). Przykro mi, ale życzę tym którzy się wybiorą dobrej zabawy.

pingoo42

A ja bym chciał, żeby był DLC z Jokerem czy coś i byśmy mogli latać nim sobie po Gotham (Joker miałby do dyspozycji wyrzutnie haków w rękawie tak jak w Detective Comics: Oblicza Śmierci).
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

pingoo42

Ej, ale ładny ten zestaw dla kolekcjonerów.
Aż chce się PS3 kupić  ;D
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Człwowieknietopeż

Ta gra to b?dzie odcinanie kuponów syfiaste raczej.
Arkham origins?
Jakby ju? nie mogli zrobi? odr?bnej historii o Batmanie, ale wsz?dzie pchaj? to "arkham".
Pierwsza cz??? gry wydawa?a mi si? one shotem.
Druga by?a jeszcze lepsza, bo mia?a genialn? fabu??.
Ale twórcy zaczynaj? z tego powoli robi? jakie? kolejne Assassin' s Creed.
Jeszcze ze 2 gry z batkiem sa pono? planowane(poza origins).
W ko?cu b?dzie Arkham World i Arkham Space
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

kelen


Anonimowy Grzybiarz

Cytat: Cz?wowieknietope? w 17 Lipiec  2013, 19:50:12
Ta gra to b?dzie odcinanie kuponów syfiaste raczej.
Arkham origins?
Jakby ju? nie mogli zrobi? odr?bnej historii o Batmanie, ale wsz?dzie pchaj? to "arkham".
Pierwsza cz??? gry wydawa?a mi si? one shotem.
Druga by?a jeszcze lepsza, bo mia?a genialn? fabu??.
Ale twórcy zaczynaj? z tego powoli robi? jakie? kolejne Assassin' s Creed.
Jeszcze ze 2 gry z batkiem sa pono? planowane(poza origins).
W ko?cu b?dzie Arkham World i Arkham Space

Powiedzmy sobie szczerze - tak wygl?da dzisiejszy ?wiat, je?li co? odniesie sukces artystyczny i finansowy to "odcinanie kuponów" jest nieuniknione. Wszystko zale?y od tego, czy kto? si? umie pos?ugiwa? no?yczkami czy nie. A "Arkham" to ju? marka w gameworldzie, wi?c nic dziwnego, ?e i kolejn? gr? podpieli pod ni? (cho? jest to usprawiedliwione, gameplay b?dzie z tego co si? orientuj? podobny, silnik graficzny ten sam itp). Jak dla mnie "Arkham Origins" zapowiada si? ciekawie (co potwierdza nowy trailer), jak wyjdzie - zobaczymy. Je?li dobrze to nie b?d? mia? nic przeciwko by powsta?y kolejne cz??ci. Je?li ?le, to b?d? mia? nadziej?, ?e je?li "Arkham World" powstanie to zabierze si? za niego ekipa odpowiedzialna za dwie pierwsze cz??ci, bo znaj? si? na rzeczy.

Człwowieknietopeż

Wiem, ale ja bym zwyczajnie wolał grac w kolejne gry o batmanie bez dopisku "arkham" i byłbym bardziej usatysfakcjonowany
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Doctus

CytatPowiedzmy sobie szczerze - tak wygl?da dzisiejszy ?wiat, je?li co? odniesie sukces artystyczny i finansowy to "odcinanie kuponów" jest nieuniknione. Wszystko zale?y od tego, czy kto? si? umie pos?ugiwa? no?yczkami czy nie.

O tym w?a?nie pisa?em w temacie Assasin's Creed. Zawsze jednak musi si? znale?? jaki? inteligent który nie rozumie mechanizmów rz?dz?cych rynkiem dóbr kultury masowej, i traktuje to jak niezale?ne dzie?a artystyczne, które najwyra?niej potrzebuj? krytyki od ludzi którzy danej rzeczy jeszcze nie wypróbowali i praktycznie nie mog? o niej powiedzie? nic wi?cej ni? to co zobaczyli na trailerach. Id?c t? dziuraw? jak szwajcarski ser logik?, ka?dy sequel filmu czy gry to odcinanie kuponu. Natomiast @Cz?wowieknietope? szwenda si? po ró?nych tematach i w ka?dym pisze takie same niekonstruktywne brednie. Kelen, gdzie jeste?, kiedy poziom forum potrzebuje swojego Batmana? ;)