Przemyśleń parę na temat tragedii na premierze TDKR

Zaczęty przez kendzi76pl, 20 Lipiec 2012, 11:15:01

Znaleziona ankieta bez pytania.

Tak
10 (45.5%)
Nie
12 (54.5%)

Głosów w sumie: 22

Altair

To już wydaje mi się nadmuchane i mało prawdopodobne ;)

rocklee

http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/t/4/Sledczy_ustalaja_ktory_5842262.jpg

Włosy ma czerwone, a na konferencji powiedziano że powiedział: jestem jokerem.

Poza tym teraz siedzi w izolatce i nie chce gadać z policją.


LelekPL

Cóż, jutro, podczas rozprawy, może się czegoś dowiemy, na temat jego motywacji, co nim kierowało.

Funky

Ja zagłosowałem na "NIE" jeden chory furiat nie zmieni tego jak postrzegam ten film i postać Batmana. Telewizji nie oglądam (nie licząc Discovery) to nie wiem jak wyglądały dyskusje w TVN24 ale jak piszecie tutaj to oczywiście ludzie ci nie mieli o niczym pojęcia. Media upraszczają bardzo wiele spraw i będą relacjonować takie zdarzenia jak relacjonują. Cóż żeby chociaż to dotyczyło filmu ale wiele ważniejszych rzeczy jest pokazywana w sposób żałosny.

Altair

Joker miał zielone włosy. ;) W takim razie marny z niego naśladowca.

LelekPL

Właśnie oglądałem Krzyk na Ale Kino, i ten cały Holmes trochę do Stu jest podobny, jeszcze te wyłupiaste oczy. Różni ich natomiast fakt, że Stu może był w filmie przygłupi, ale przynajmniej oryginalny... no i jeśli ściągał to przynajmniej wiedział z czego i jak.

Post Merge: 23 Lipiec  2012, 01:34:05

Natomiast jeśli miałbym wskazać film, który cały te zajście mi przypomina to byłby to Rampage, "legendy" kina Uwe Bolla. Tam główny bohater zrobił praktycznie dokładnie to co Holmes, aż przerażające jest podobieństwo.

Johnny Napalm

Nie ma co ??czy? pajaca z polityk? - to zwyczajny ?wir, który chcia? zaistnie? w beznadziejny i krwawy sposób. Jednak jest sporo prawdy w tym co powiedzia? kiedy? Hindenburg hitlusowi, ?e do historii przewa?nie przechodz? ludzie, którzy s? zdolni przela? krew - swoj? lub cudz?. Co? w tym jest, a zbyt wielu mato?ów uwa?a, ?e s? wyj?tkowi, specjalni i bez nich Ziemia by si? nie kr?ci?a - no i koniecznie chc? zaistnie?.

@Air Jordan, u?y?e? niefortunnego s?owa - konserwatysta - st?d pewnie odpowied? Funky'ego. Sam by?em tym zaskoczony i dziwi?em si? - co to za konserwa co strzela do kobiet i dzieci... ok, co to za konserwa co w ogóle strzela do ludzi? Bardziej by pasowa? termin ekstremista, je?li ten psych z Denver mia?by faktycznie jakie? pogl?dy polityczne, a nie tylko chcia? sobie postrzela? do ludzi.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair


Patryk02099x

Wiedziałem! Normalnie wiedziałem, że zaraz do tego wmieszają gry! Oczywiście w Polsce dalej funkcjonuje schemat: "gra w gry i ogląda filmy akcji to musi być nieźle walnięty i pewnie jakby mógł to wziąłby pistolet i wystrzelał wszystkich". Szkoda, bo staramy się być nowocześni, ale jakaś grupka zawsze musi się odezwać, bo przecież "się zna". Nawet kościół za granicą jest chyba nowocześniejszy niż u nas. :/

vincent

Spokojnie. Te pokolenie wyginie, a wraz z nim oszołomy. Najbardziej zawsze śmieszą mnie księża wypowiadający się na wszystkie tematy. Są wybitnymi specjalistami, a najpewniej też praktykami we wszystkich dziedzinach. Zaczynając od gier, na poradach małżeńskich (z tego to zawsze taczam się po ziemi ze śmiechu) kończąc.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Patryk02099x

Podobno ksiądz w mojej miejscowości raz mówił na kazaniu o Harry Potterze(tzn. to na 100%, bo sam słyszałem), ale potem jak się skończyła msza to powiedział do ministrantów: "Tak gadałem o tym Potterze, że mam sobie ochotę znów obejrzeć. Ma ktoś na płytce żeby pożyczyć?". Tego drugiego właśnie nie jestem pewien, choć mam 2 znajomych(de facto miałem w klasie), którzy to powiedzieli właściwie niezależnie od siebie, więc coś w tym jest. Nie muszę chyba mówić, że Pottera wyzywał od dzieł satanistycznych itp.

Johnny Napalm

Kiedy pojawia się u nich żel na włosach, zaczynają ubierać się na czarno, słuchają techno -z tym to się akurat w 100% zgodzę :) - , albo rocka, to znak... że coś się dzieję...
Szatańskie pokemony!!! :-X
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

To smutne, że każdy na tej tragedii piecze swoją pieczeń.

Rafalinda

Cytat...sporo prawdy w tym co powiedział kiedyś Hindenburg hitlusowi, że do historii przeważnie przechodzą ludzie, którzy są zdolni przelać krew - swoją lub cudzą....

Pamiętam, że jak swego czasu interesowałem się Beatlesami zauważyłem ciekawą rzecz. Otóż na polskim forum poświęconej tej grupie imię i nazwisko mordercy Johna Lennona jest tabu. Kiedy wyszedł film z Jaredem Leto o tym zdarzeniu nikt z forumowiczów nie chciał o nim gadać, a już tym bardziej oglądać tego filmu.
Ja żeby dowiedzieć się o kogo chodzi musiałem to sobie "wygooglować".  Uważam, że to jest fajna inicjatywa by to nazwisko nigdy nie zostało zapamiętane. Rozpamiętywanie tego zdarzenia jest tylko karmieniem trola-mordercy. On pewnie tego chce.
Szkoda, że mass media rzucają się na każdy ochłap i robią z tego sensację. Myślę, że zabolało by go to gdyby wzmianka o tych zdarzeniach była tylko kilkusekundową informacją, zakopaną w tabunie innych pozytywnych. Takich kolesi powinno sądzić się za zamkniętymi drzwiami, z zakazem publikowania tego w prasie i Tv.