Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Rafalinda

#240
Moja historia gracza wygl?da mniej wi?cej tak:

1. Automaty (arkanoid, asteroid..itd) ech komuna, zbieranie butelek, zanoszenie ich do skupu i GRANIE!  :D
2. Atari 65XE (bruce lee, donkey kong...karateka-->Aaaaaaaaaaaale to si? d?ugo wczytywa?o, a nie daj Bo?e kto? ruszy? sto?em) ech, czasy kiedy krzycza?o si? solidarno?? a nocami nagrywa?o si? z radia gry. :D
3. Pegasus -> HELL YEAH!!! Mario, Contra...Battletoads :D Uwielbia?em by? dzieckiem
4. Sega Megadrive - Earthworm Jim, Król lew...COMICS ZONE!!! ->The best ever!
5. Sony Playstation - Najlepszy okres w moim ?yciu. Kiedy po raz pierwszy raz ujrza?em Tomb Raider, ...tego si? nie da opisa?. Do tego Wipeout, Metal Gear Solid, a potem duuuu?o duuuuuuuuuuuuuuuzo wi?cej. SIlent Hill. PSX najlepszym przyjacielem do dzi?. Wci?? gram w  Wipeout 2097. Trójka te? ?wietna, ale ca?a reszta to syf. Mechanika jest nie do przyj?cia.
6. Sega Dreamcast - ?ezka si? w oku kr?ci, kiedy wspominam o Shenmue 1 i 2, Soul Calibur, Sonic 3D, Jet Set Radio, House of the dead 2 na dwa pistolety z kumplem..ech. Ale Shenmue wyry?o si? w mym sercu na sta?e.
7. PS2. Kupowa?em t? konsol? 3 razy. Raz na premier? 2500 za konsole na któr? przez d?ugi czas nie by?o ?adnych dobrych  gier. Lipa straszna. Sprzeda?em po 2 miesi?cach i kupi?em Xboxa.
Tyle co ja gra?em w pierwszego Halo to ?aden wi?cej FPP si? nie doczeka?. Gra by?a miejscami infantylna i zbyt kolorowa jak na FPP, ale sam miód jaki p?yn?? z grania w Co-opie z kumplem jest bezcenny. Ta marka chyba do tej pory ma najlepsz? sztuczn? inteligencj? jak? stworzono w tym gatunku. Przej?cie HALO na najwy?szym poziomie trudno?ci da?o nam tak? satysfakcj?, ?e rozmawiamy o niej z kumplem do dzisiaj.
Potem gdy wysz?o ju? troch? wi?cej tytu?ów na PS2, kupi?em j? za 1500. G?ównie dla Silent Hill 2 i nowej marki jak? by?o Ico. Czysty miód. No i Shadow of the Colossus, który jest dla mnie tym samym co Shenmue. Ale ogólnie to ta konsola jest wielkim rozczarowaniem je?li porównamy to, co Sony obiecywa?o, z tym co konsola oferowa?a. Wielki Hype zaszkodzi? Dreamcastowi i dlatego firm? SONY znienawidzi?em. Konsolk? odda?em w prezencie mojemu najlepszemu kumplowi.
Legendarnych tytu?ów na PS2 by?o oko?o 10, czyli tyle co na niebieskiego makaronika, ale czeka? na nie trzeba by?o latami. Powiedzia?em sobie do?? i nigdy wi?cej ?adnego fan-boystwa, dlatego kolejna konsol? jest:
8. XBOX 360. O zakupie przes?dzi?a cena podczas premiery oraz exclusive'y jakie oferowa?a.
SONY proponowa?o kolejne cz??ci czego? tam, a Microsoft nowe marki jakim by? Gears of War, MASS EFFECT i BIOSHOCK. Dwa ostatnie to ju? nie exclusive'y ale tak by?o. Pierwsz? gr? by? NFS: MOST WANTED, który do tej pory jest dla mnie najlepszym NFS ever. Graj?c na 360tce nigdy nie ?a?owa?em, ?e nie kupi?em PS3.
Nawet wtedy kiedy konsola wyzion??a mi ducha i mrugn??a do mnie czerwonym okiem zamiast zielonym.
By?o to za czasów "Modern Warfare", która to mnie zabi?a swym wykonaniem i klimatem..ech. Odpu?ci?em sobie wtedy gry na oko?o 3 lata. Podj??em nowe studia oraz zaj??em si? nowym hobby jakim by?o nauka gry na gitarze.
Odczeka?em d?u?szy czas i pó? roku temu znów kupi?em X360. A dla chrze?niaka PS2.
Z ch?ci? zagra?bym w God of War 3 lub Heavy Rain, ale nie kupi?bym dla tych gier konsoli. Co do Uncharted, to by?a dla mnie najwi?ksza szpila w dup?, ?e nie ma tego na X360. Zawsze chcia?em w to zagra?. No i w ko?cu zagra?em u kumpla ;). Niestety nie wiedzie? czemu ca?a magia i kult na oko?o tej gry, prys?a po 15 minutach obcowania z ni?. To nic innego jak po??czenie Tomb Raidera z Gears of War. Najgorsze jest to, ?e nie polubi?em Drake. :(

Acha, mam jeszcze Nintendo NDS, które robi mi za Denshi Jisho (s?ownik elektroniczny). Konsola jest super, zw?aszcza na japonistyce gdzie posiada j? co trzecia osoba :D. Bezprzewodowe granie w "Mario Kart" na nudnych wyk?adach b?dzie jednym z najwspanialszych wspomnie? z tej uczelni. :D

Po Mass Effect 3 i innych niesamowitych tytu?ach jakie ostatnio poko?czy?em my?l? tylko i wy??cznie o nowym Tomb Raiderze.  ::)

franek

Ja z pegasusa to pamiętam Mario, Contra, excel bike czy coś takiego. Automaty to ja grałem w House of The Dead i jakieś wyścigi. Fajnie że teraz podróbki Pegasusa (który sam był podróbką wysokiej klasy) możan niedrogo nabyć na allegro, tylko że te o wyglądzie innych konsol są atrapami :(


Show Must Go On!!!

Rado

Cytat3. Pegasus -> HELL YEAH!!! Mario, Contra...Battletoads :D Uwielbiałem być dzieckiem

Heh, kurde... Battletoads to moja ulubiona gra z Pegasusa, ale ta razem z Double Dragonami. Same ropuchy też wymiatają. Do dziś mam emulator Pegasusa na kompie i pykam w te dwie gry od czasu do czasu. Battletoads & Double Dragon jakoś przechodzę bez większych problemów, ale Battletoads to już nie. Bardzo trudna jest ta gra. Widziałem na Youtube jakąś listę najtrudniejszych gier wszech czasów i ropuchy były na pierwszym miejscu. Z innych gier, na tę konsolkę, lubiłem Duck Tales 2, prawie wszystko o Żółwiach Ninja, Goal 3( i inne podobne gry z tymi śmiesznymi Azjatami), Big Nose the Caveman (tego na deskorolce nie znosiłem) Dizzy (ta ze złotej piątki). Jeszcze kilka by się znalazło, generalnie grałem w co popadnie.

Cytat. Sony Playstation - Najlepszy okres w moim życiu. Kiedy po raz pierwszy raz ujrzałem Tomb Raider, ...tego się nie da opisać. Do tego Wipeout, Metal Gear Solid, a potem duuuużo duuuuuuuuuuuuuuuzo więcej. SIlent Hill. PSX najlepszym przyjacielem do dziś.

Heh, kurde... MGS to moja ulubiona gra z PSx-a i jedna z ulubionych ogólnie. Sentyment mam do niej ogromny. Wyszła na PC, więc od czasu do czasu pogrywam. Pamiętam, szukanie tej "osłabionej ściany" żeby ją wysadzić C4, było nie lada wyzwaniem, szczególnie kiedy grałem w wersję czarno białą heh. Kiedyś kolega pożyczył mi, na tydzień, PS2 z drugą i trzecią częścią MGS-a. Trójka genialna, dwójka bardzo dobra, ale i tak na pierwszym miejscu stawiam jedynkę. W MGS 4 już nie grałem, nie mam jak...

Silent Hill. Pamiętam, za dzieciaka, grałem w biały dzień i się bałem. Tak się bałem, że aż wyłączyłem i wróciłem do niej za jakiś czas. Gra z początku odrzucająca, potem wciągająca jak bagno. Do dziś uwielbiam gry horrory. Po Silent Hill 4 The Room, w dalsze części nie grałem.

Co do Tomb Raidera, to również jestem wielkim fanem. Część Legend i Anniversary wbiły mnie w fotel. Szczególnie ta druga, która ma rewelacyjną muzykę i klimat. Dużo mógłbym pisać.

BlackBat

Jak by?am ma?a kolega z bloku mia? Pegasusa i mordowa?am mu pady na wszelkie mozliwe sposoby, ale na swoim sprz?cie zacz??am gra? do?? pó?no. Stereotyp "gry nie dla dziewczynek" wyra?nie pasowa? mojemu ojcu, ale w ko?cu wyci?gn??o si? od niego Pentiuma II. Wtedy to by? hardkor, ale sporo swego czasu gra?am w ró?ne strategie no i klasyk? typu HoMM III, Tomb Raider II. Za du?o to ten komp nie móg? uci?gn?? na 396 mhz (podkr?cony!!) ale trzeba by?o sobie radzi? xD Je?li chodzi o konsole, to los nie by? ?askawy i nie pob?ogos?awi? mnie ani GBC ani PS2, do zesz?ego roku nie mia?am. Je?li chodzi o gry na PC to Dragon Age Saga, Devil May Cry, Diablo, Sacred, Fallout, Wied?min i wi?cej. Przez 3 lata gra?am w Lineage II, to by? chyba jeden z fajniejszych okresów bo mia?am szcz??cie do clanów :) Obecnie mam NDS Lite, PS2, GBC i mo?na powiedzie?, ?e PS3 te?. Chcia?am zainwestowa? w PSP ale nie mog?am znale?? z odpowiednim softem. Gram teraz zdecydowanie mniej w tytu?y PC bo wyl?dowa?am na laptopie i naprawd?, nie wystarczy mi przekle?stw na ten bullshit i jego dziewi?te wrota przy ch?odzeniu. Jak mam okazj? siadam do DCUO, Skyrima i Batsa. Na PS2 drog? wymiany naby?am ostatnio God of War, gram jeszcze w DMC i Metal Gear Solid. Jak znacie jakie? dobre tytu?y na PS2 to spamujcie, trzeba zrobi? zakupy;)  Na PS3 wszystkie cz??? Assassin's Creed, Uncharted i LoTR:Conquest g?ównie gramy na multi z bratem. No i czekam na to Injustice, ale tak dla zabicia czasu kupi? DC vs MK bo ju? nie mog? si? doczeka?. Póki co jest do?? skromnie, mimo ?e gam ju? kawa?ek czasu ale za to nowy PC w drodze ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rafalinda

#244
No to spamuję :D
Na PS2 na pewno warto zagrać w "ICO" i "Shadow of the colossus" oraz serie platformówek "Jak and Dexter".
Myślę, że warto również pograć w odnowione "Tomb Raidery" to jest "Legend", "Aniversary" i "Underworld". Są krótkie ale za to wspaniałe.
PS3 nie mam ale z chęcią  bym zagrał w  "Heavy Rain" i "Journey"

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox360 i od 3 dni katuję "wiedźmina 2". Nie wiedziałem, że jest tak wciągający a przy tym cholernie trudny. Za to, że jest trudny podoba mi się stokrotnie, bo ostatnio gry na konsole to często samograje. ;)

Altair

Kupiłem Vitę przez sieć z Uncharted i Fifą w pakiecie. Jak dojdzie do mnie i zdążę się nią pobawić to opiszę to cudeńko. ;)
PS. Kupiłem z myślą o AC:Liberation jako, że zwyczajnie nie przepuszczę tego tytułu. Zbieram wszystkie Asasyny. ;) I w dodatku 3-cia część na PS3... Troszke się wykosztuję.

Rafalinda

#246
Altair, gdzie twoja recenzja Vity!?
Ja chc?, daj daj :D

A tymczasem ja co? naskrobi?.
Niedawno gdzie? pisa?em, ?e sprzedaj? swoje PS3. A wszystko po to by naby? sobie konsolk?, o której marz? ju? od roku. No i w ko?cu mam. Stania?a do odpowiedniej ceny,"groteka" rozros?a si? do zadowalaj?cych rozmiarów wi?c czas najwy?szy nasta? by si? z ni? zaprzyja?ni?. Panie i panowie poznajcie mojego nowiutkiego N3DS'a XL w wersji tej:



Nie wiem od czego zacz?? wi?c napisz? tylko, ?e jestem cholernie szcz??liwy i zadowolony ze swojego nowego nabytku. Prawd? mówi?c nie wiedzia?em, czego si? spodziewa? po nowym cude?ku od Nintendo, gdy? do tej pory korzystam ze starego poczciwego NDS lite, który mnie nie nudzi i wci?? u?ywam go jako elektronicznego s?ownika japo?sko-angielskiego.
Zatem po rozpakowaniu i otworzeniu dozna?em ma?ego WOW!. Ale to ma du?y wy?wietlacz. Jeden i drugi.
Konsolka jest du?o ci??sza od swojego starszego brata, ale to nie dziwne, gdy? to kawa? zaawansowanej technologii jest. Zatem do rzeczy. Pierwsze i najwa?niejsze co oferuje 3NDS to oczywi?cie:

1. G??bia 3D
Konsolka ma z prawej strony ma?y suwak, do w??czania, wy??czania  oraz nasycenia tej opcji.
Powiem krótko i brzydko -> posra?em si? z wra?enia :D (przepraszam za wyra?enie)
Efekt ten wypróbowa?em na grach "Super Mario 3d land", "Luigi's Mansion 2", "Castlevania Mirrors fate" oraz " Resident Evil Revelation". Pierwsza by?a Castlevania i dopóki opcja by?a wy??czona, gra wygl?da?a ?adnie ale bez zachwytu, ale gdy przesun??em suwak na pe?n? moc, nagle prze?y?em zupe?nie nowe doznanie. Posta? ducha ci?gn?cego za sob? ?a?cuch, który przechodzi sobie na drugim planie, nagle tak jakby   znalaz? si? kilka kroków od bohatera. Nie wiem jak to opisa? ale poczucie g??bi jest takie, ?e chcia?oby si? w?o?y? r?k? w ekranik i dotkn?? tego ducha. Masakra.
Kurcz? gdy odpali?em Mario 3d land to normalnie szok z potrójnym pierdem. To jest prawdzie, niemal namacalne 3D, na tyle realne, ?e a? chce si? zobaczy? co stoi za klockiem obok którego stoi Mario. I wiecie co-> da si?!!! Wystarczy przechyli? konsol? by obróci? nieco obraz w twoj? stron?. Absolutnie niesamowite i powalaj?ce. I to nie jest ?adna sztuczka, to prawdziwe 3D bez ?adnych okularów. Piorunuj?cy efekt. Najlepsze jednak doznania ma si? graj?c w Luigi's Mansion 2. Duszki prawie ci wyskakuj? z ekranika, a ?wiat?o latarki daje ci po oczach. Ob??d. KOCHAM TO!

2. Kilka kroków do szcz??cia.
Konsola w zestawie ma wgrane 3  gry.
a) Face raiders - jest to strzelanka, w której najpierw robisz zdj?cie czyjej? twarzy, a potem konsola j? odpowiednio modyfikuje na ró?ne sposoby, dodaje odpowiednie d?wi?ki i zasypuje nas lataj?cymi g?owami z twarz? (np. swojej siostry) do których strzelasz. Celuje si? ?yroskopem, czyli trzeba rusza? konsol? i szuka? po pokoju tych lataj?cych i wy?miewaj?cych ci? g?ów, które ?miej? si? z ciebie i zamieniaj? twój pokój tudzie? kuchni? (zale?y gdzie grasz) w nico??. Proste, zabawne, przyjemne i mo?na si? na kim? wy?y? :D
b) Mii Plaza oferuje dwa zupe?nie nowe do?wiadczenia, jakich jeszcze nie by?o. Otó? najpierw tworzysz swojego Mii (trójwymiarowy avatar) i nim poruszasz si? po ca?ym ?rodowisku podobnym do Playstation Home by pogra? z innymi graczami. Tylko najpierw musisz ich tam jako? zwabi?. A mo?na to zrobi? wysy?aj?c zaproszenia, lub chodz?c z u?pion? konsol? po mie?cie i wy?apywa? innych u?ytkowników 3ds. Konsola robi to sama. Nazywa si? to Street Pass. Odbywa si? to mniej wi?cej tak: https://www.youtube.com/watch?v=bnqGBNQHTQo
Potem, mo?e sobie z tak? osob? si? zaprzyja?ni? i gra? po sieci. Ale ja nie o tym. W Mii Plaza s? dwie gry:
a) Puzzle Swam
b) StreetPass Quest
Pierwsza jest uk?adaniem puzzli a druga prostym RPG, w którym twój Mii  jest porwany i uwi?ziony a ty musisz wynajmowa? bohaterów, ?eby go (ciebie) uratowali. A ?eby ich wynaj?? potrzebujesz specjalnych monet. a ?eby je zdoby? musisz i?? na spacer. Ale taki prawdziwy, nie wirtualny. Wrzucasz u?pion? konsol? do plecaka lub chowasz do kieszeni i idziesz na spacer. :D Za ka?de 100 kroków jakie zrobisz otrzymujesz jedn? monetk?. 3DS prowadzi ci ca?? statystyk? w odmierzaniu kroków. Nintendo ma chyba na celu zdrowie swoich klientów i zach?ca ich tym by czasem przerwali gr? i przeszli si? na spacer. hie hie.
Niestety jest ograniczenie. Mo?na nabi? jedynie 10 monet dziennie  :( Wynaj?cie jednego bohatera lub kupienie jednego puzzla kosztuje dwie monety, tak?e dziennie za daleko w ?adnej z tych gier nie zajdziemy. Bohaterowie to kolorowo ubrane, sympatyczne koty dzier??ce w ?apka miecz. W zale?no?ci od koloru szaty kotek ma jak?? zdolno?? magiczn?. np. ?ó?ty rozbija tarcz? z?ym duszkom a pomara?czowy dodaje pozosta?ym odwagi, na tyle, ?e ich si?? ataku wzrasta x3. Dlatego warto si? zastanowi? jakiego kota w jakiej opcji u?y? bo jak ju? si? jedn? wybierze to nie mo?na drugiej. np. jak wybierzesz dla ?ó?tego magi?, to rzuci zakl?cie i sobie pójdzie, ale jak wybierzesz atak, to mo?esz zaatakowa? duchy 3 razy, zanim duszek go przegoni a jego miejsce zajmie kolejny kotek. Gra jest cholernie prosta ale te? cholernie wci?gaj?ca bo premiuje nagrodami dla twojego Mii. Ja ju? zdoby?em czapk? Mario a dla Mii Kasi (mojej dziewczyny) kocie uszy na g?ow? :D
Natomiast je?li chodzi o Puzzle, to za ka?dego StreetPass'a otrzymujemy nagrody w postaci nowych Puzzli, monet, lub kolejnej uk?adanki. Za ka?d? pe?n? uk?adank? równie? otrzymujemy gad?ety dla swojego Mii,
Jest to super pomys?, ?e trofea przek?adaj? si? na jakie? nagrody dla twojego avatara. Potem mo?na si? buja? po Mii Plaza dzier??c w ?apie np. rakiet? tenisow? zdobyt? w Mario Tennis Open.

3. Tanie granie
W Nintendo e Shop mo?na przejrze? co Nintendo ma w ofercie na swoj? konsol?. Do ka?dej przegl?danej gry jest trailer i opis oraz ocena spo?eczno?ci. Ale co najwa?niejsze gry na 3DS'a s? tanie jak barszcz. Super nowo?ci nie przekraczaj? 190 z?, a gry mo?na ju? naby? od 6 z? w gór?. Kilka przyk?adowych cen.
a) Abyss - 6z?
b) Klasyczny Super Mario Bros z Pegasusa - 20 z? a klasyczny DIG DUG - 8z?
c) Rewelacyjne slash/rpg Hero of Ruins - 34 z?  https://www.youtube.com/watch?v=GiO4f5O6d58
d) Absolutnie boskie "Mario vs Donkey Kong Minis on the move" - 40 z? (zagrywam si? w to godzinami bo jest wymagaj?cy i daj? mnóstwo frajdy zarazem) https://www.youtube.com/watch?v=cXGKVR5IORU
e) Resident Evi Revelation - 120 z?
f) Luigi's mansion 2 - 179z?

Ceny s? w z?otówkach, gdy? rejestrowa?em konsolk? na region Club Nintendo  Niemcy, ale kraj Polska, gdy? w z? mam nieco ni?sze ceny ni? gdybym mia? bra? w Euro. Bank z karty kredytowej troch? za du?o sobie przelicza. Dlatego dzi?ki Nintendo za takie rozwi?zanie i taki przelicznik na nasz kraj.
Zakupione gry mo?na rejestrowa? w Club Nintendo i otrzymywa? za ka?d? ilo?? gwiazdek, które potem mo?na wymieni? na jakie? pierdo?ki typu Figurka z postaciami z Mushroom Kingdom itd.

4. 4 konsole i jedna gra
Posiadaj?c jedn? gr? mo?na w ni? gra? do czterech osób jednocze?nie. Posiadacze innych konsolek po prostu si? podpinaj? Wi Fi pod hosta, ?ci?gaj? krótki soft i korzystaj? z naszej gry jednocze?nie. Bajer ju? zaczerpni?ty z poczciwego DS. Generalnie to 3DS wspó?pracuje równie? z Wii U i takiego Monster Huntera 3 mo?na w kooperacji gra? na dwóch ró?nych urz?dzeniach, po sieci równie?.

To dopiero mój czwarty dzie? z konsol? ale szcz??ciu nie ma ko?ca.
Gor?co polecam. Sprz?t warty swojej ceny, zw?aszcza, ?e podstawow? wersj? 3DS widzia?em jeszcze w tym tygodniu za 350z?. Za 2 miesi?ce zamierzam kupi? swojej lubej jeszcze jednego 3DS'a, bo to wielka mi?o?niczka kopania grzybowych zadów :D

A na koniec recenzja mojego faworyta (Zaraz obok "Mini-Mariusza") LM 2:

https://www.youtube.com/watch?v=HY-sL5FRz3I

Leon Kennedy

Jakbym już miał brać coś przenośnego to padłoby na nintendo 3ds, ale ps3 bym nigdy dla niej nie sprzedał ;)

Rafalinda

Kurzyła się, więc wyszedłem z założenia, że skorzystają obie strony.
Ktoś kto bardzo marzy o PS3 i ja który pragnie nowych doznań. :)

Opisałem konsolę w superlatywach, ale nie ma róży bez kolców i w miarę użytkowania wyłapałem już kilka wad. Nie ma ich wiele ale raczej są znaczące.

1. 3D działa wyśmienicie ale pod warunkiem że nie ruszamy zbytnio konsolą i utrzymujemy ją w miarę w jednej pozycji. Jest to łatwe kiedy gra się stylusem, i wykonalne nawet grając analogiem, lecz gdy trzeba użyć żyroskopu, narażamy się na podwójny obraz i jest chwilowa szajba. Czasami lepiej 3D wyłączać.

2. Konsolka jest trochę ciężka i szeroka. Grając na leżąco, to po 30 minutach drętwieje mi prawa ręka (nie wiem dlaczego tylko ta). Najwygodniej gra się wtedy, gdy mamy ręce oparte na stole, wtedy konsola już nam  nie ciąży. Wytrzymałem nawet 2 godzinki bez zmęczenia. Siedząc w autobusie również nie czułem dyskomfortu. Tylko w pozycji leżącej.
Wydaje mi się, że PS vita pod względem komfortu jest chyba trochę lepiej zaprojektowana.

Z dodatkowych zalet natomiast wyłapałem, że bateria wytrzymała mi prawie 5,5 godziny. 2 Godziny grania w 3D, 2 godziny internetu i 1,5 godziny zabawy z nowymi aplikacjami typu słownik, czy program do pisania listów.

Generalnie zadowolony i nie żałuję swej decyzji. Obecnie męczę Mariana i Luigiego ale nie mogę się już doczekać odświeżonej "Zeldy Ocarina of Time 3D".
Kurcze, ja nigdy nie miałem żadnej stacjonarnej konsoli Nintendo (nie licząc Pegasusa) i zawsze marzyłem, żeby zagrać w tą chwaloną wszędzie grę. Teraz nadarza się znakomita okazja i mam zamiar ją wykorzystać. Wrażenia opiszę po przejściu. Jestem ciekaw czy gra wytrzymała upływ czasu i czy wciąż potrafi zachwycić. Oglądając trailery, jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

Rafalinda

Tak tylko uzupełniam dane o swojej kolekcji ;)


Leon Kennedy


Leon Kennedy


Leon Kennedy

#252
No i mam swoje psp! Szaraczek znowu rzadzi. Posiadam również ps vita, bedzie grane w MGS!!

Red Robin

Nadal masz to PSP?
Jestem ciekaw jak te konsolki wgl działają po tylu latach od premiery a przyznam, że za dzieciaka to się grało dużo na tym, a szczególnie na wycieczkach szkolnych w autokarach   ::)

Leon Kennedy

Tak, mam. Bardzo rzadko już ją włączam, ale ostatnio jakiś miesiąc temu wszystko działo dobrze. Bateria jest już słaba i raz na jakiś czas potrafi się wyłączyć, ale to dosłownie z dwa/trzy razy odkąd ja mam się zdarzyło. Dobra maszynka jak na tyle lat co w sumie ma.