Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

Shadow of the Bat

O to dobrze wiedzieć. W takim razie poczekam z tym "Justice". Co do tego Morissona to chyba faktycznie sięgnę po niego skoro odradzacie JL z New 52. Ogólnie bardzo lubię jego run w Batmanie chociaż trzeba przyznać, że u niego trzeba czytać wszystko po kolei i od początku żeby połapać się "co autor miał na myśli". Mimo to jego historie są na pewno odważne i niebanalne czego o każdym powiedzieć się nie da.

Bokeh

Hej, jestem Magda, od jakiegos czasu kraze w okol tematu Batmana, rejestracja tu to niesmialy krok aby poznac go bardziej :)
Mam 27l, moja pasja i zawod to fotograf. Kocham tatuaże i moja 2letnia córke :))))))



Rado

Cześć Magda, witamy na forum. Mam nadzieję, że córa wyrośnie również na fankę Batmana, heh.

LelekPL

Cytat: Bokeh w 11 Styczeń  2015, 21:06:17
Hej, jestem Magda, od jakiegos czasu kraze w okol tematu Batmana, rejestracja tu to niesmialy krok aby poznac go bardziej :)
Mam 27l, moja pasja i zawod to fotograf. Kocham tatuaże i moja 2letnia córke :))))))

Również witam serdecznie. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, zadawaj je śmiało. Postaramy się na wszystko odpowiedzieć i ze wszystkim pomóc. Może nawet ożywisz trochę forum ;)

Zachęcam też do podzielenia się własnymi opiniami

Johnny Napalm

Hej, witaj na pokładzie.

CytatMoże nawet ożywisz trochę forum ;)
No, przydałoby się faktycznie. :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

CyberNoir

Hej :)
Szymon melduje się na pokładzie :)
Przerabiam właśnie kolejny renesans zamiłowania do komiksu, tym razem również nieco zawodowy, ale tak czy inaczej miło mi tu być :)

Nocny Łowca

Witam wszystkich.
Jestem fanem Batmana od wielu lat. A to zasługa mojego dziadka który kupił mi dzieciakowi mającemu kilka lat komiks BATMAN ŚNIEG I LÓD z 1991 roku. Ten komiks jest dla mnie szczególny bo do dziś jest moim idealnym odwzorowaniem postaci Batmana i mrocznego klimatu jaki był w nim zaprezentowany. Oczywiście rodzice kupowali mi różne komiksy z TM-Semic i innych wydawnictw, ale Batman był z nich najciekawszy. Potem w telewizji zobaczyłem Batman z 1989 i zostałem wgnieciony w fotel (z wrażenia). Z czasem Tm-Semic skończył wydawać komiksy i nastał koniec... Później będąc trochę starszym pasja ta u mnie zmalała praktycznie od oglądania filmów i animacji. Ale od jakiś dwóch lat pojawiło się światełko w branży komiksowej i zaciekawiony postanowiłem wrócić do komiksu. w zeszłym roku kupiłem kilka wydań z Egmont a teraz zamierzam kupować wydania DC Deluxe. Co do mojej skromnej Bat-kolekcji przedstawię ją w najbliższym czasie.
Pozdrawiam.

Rado

Jakby Ci dziadek kupił numer Batmana poprzedzający "Śnieg i Lód", to by było dopiero odwzorowanie mrocznego klimatu, heh. Anyway, witamy.

Johnny Napalm

Rado, kolega napisał, że dostał ten komiks jak miał pare lat. Żeby ogarnąć Zabójczy Żart trzeba mieć co najmniej wiek 11+. Wcześniejszy kontakt z tym dziełem skutkować mógłby efektem odwrotnym od wkręcenia się w świat Batmana.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Masz rację. To był 91 rok, więc miałem 6 lat jak przeczytałem pierwszy raz ZŻ i faktycznie nie spodobał mi się wtedy. Bałem się go.

Mekis

Witam! Jestem Magda, mam 19 lat, mimo że bardziej interesuję się postacią Supergirl niż Batmanem to postanowiłam założyc tutaj konto bo widzę ze ciekawie tutaj. Jestem z Nowego Sącza.
Piszę także opowiadanie o wyżej wymienionej bohaterce.

aneczka92

Witam.
Postanowiłam w końcu się przywitać. Jestem Ania i mam 23 lata. Wychowałam się na Batmanie, Supermanie i pokrewnych w dzieciństwie. Niestety były to w większości filmy i animacje gdyż same komiksy wychodziły gdy ja jeszcze byłam zbyt młoda by czytać, a gdy już się nauczyłam czytać to pech chciał że akurat skończyli je wydawać. Jesli chodzi o animowane to zaczęłam od Batman TNBA i czasami był Superman TAS dlatego że leciał na canal + i później zaczęli go kodować. Po jakimś czasie doszła Liga Sprawiedliwych którą uwielbiałam za dzieciaka i wciąż mam sentyment do tego. W tym czasie również moją ulubioną postacią z DC Comics stał się Martian Manhunter po prostu szalałam za tym. Jeżeli chodzi o komiksy to kupowałam wtedy Mix Komiks tylko dla samej Ligi ( Yeah). I raz tam kiedyś na jakimś kiermaszu starych ksiażek i komiksów udało mi się jakieś 2 komiksy Batmana kupić. Teraz dopiero od jakiegos czasu trochę więcej strych pozycji kupiłam ale to czasami tak doraźnie. A obecnie staram sie bardziej skupiać na Egmoncie ( Mam Batman Trybunał sów 1 i 2 oraz Detective comics) i oprócz tego poluję na dobre historie z wspomnianym wcześniej Martianem Manhunterem. Aktualnie posiadam dość świeżo kupiony " The others among us"

The Dream

Witam rówieśniczkę. :) Miło widzieć przedstawicielki płci pięknej na tym forum. ;]
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Mimaru

 Siema. Mam 23 lata g?ównie i znam uniwersum Batmana, Arrowa i Flash'a z produkcji aktorskich. W miedzy czasie lubi? od czasu do czasu obejrze? jakie? anime. Na forum zarejestrowa?em si? w celu poszerzenia wiedzy na temat tego fikcyjnego ?wiata DC.
PS: Lubie obwalut? i czarn? ok?adke z wt?oczonymi literami w Polskim wydamiu DC Deluxe.  8)

KacperNew

Witam

Mam na imię Kacper Rudtka .(Jest tylko 10 osób z tym nazwiskiem )
Jestem czternastolatkiem komiksy z Batmanem czytam od trzech miesięcy.
Ale jako postać interesowała mnie od dzieciństwa . (Gdyby nie liga sprawiedliwych )

Obecnie tworze własne Universum .