Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

Kujaw

Cytat: franek w 13 Grudzień  2012, 19:29:23
Jakby to gimbus powiedzia?: Kujaw si? sprzedaje!!!

Wczoraj grali?my koncert i zarobili?my na tosty i herbat? w barze... Komercha! Baksztag sko?czy? si? na "Kill'em All! :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Kurde, nie wiem co mnie napadł żeby tak pomylić nazwy, ale myślami byłem gdzie indziej jak to pisałem, wybacz Kujaw, nie zamierzałem tego.


Show Must Go On!!!

Bless

Przyznam że kostiumy pokazane od nighty... miazga. Naprawdę świetne.

koziolziom

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WMdQVIKyUJ4

mam wrażenie, że na forum dotyczącym Batmana komuś to może się spodobać :)

Rado

Hah, świetne! Bardzo fajnie to zrobiliście, króciutka historia Gaimana oddana w pełni, z dodatkiem dobrego podkładu muzycznego i motywów z serialu z Westem. Brakowało jeszcze Lobo na końcu, ale nie szkodzi. Podobało mi się.

PS. Wyborcza nie ma krzyżówek, heh.

XIII

Mi się bardzo podobało, macie w planach inne tego typu produkcje?

koziolziom

Owszem. Film o Batmanie to dość stara rzecz, która zalegała na dysku, ale niedługo ze znajomymi mam zamiar porobić inne tego typu zajawkowe rzeczy o kolejnych członkach ligi sprawiedliwości :)


XIII

Z którego on jest roku w napisach końcowych brak informacji? Czy Jokera nie grał przypadkiem syn Artura Barcisia?

Johnny Napalm

#158
Zbieżność imion i nazwisk? ??? To raczej on.
Co dobrego... tekst tytułowy z GóW... "(...) gdzie ten maluch". Można ten tytuł odbierać niejednoznacznie: Joker pyta się Batsa pośrednio o Jasona, czy ten już doszedł do siebie. Interpretacja może być jeszcze bardziej dwuznaczna, zważywszy na jokerową batmanofilie. ::)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

koziolziom

W rzeczy samej, Jokera gra Barciś z tych Barcisiów :) Poza tym - Johnny Napalm, aż serce rośnie gdy okazuje się, że ktoś na tyle uważnie ogląda twój fanowski filmik, że dopatruje się dowcipu, o którym zapomniał sam twórca :D
A film jest z 2011.

Kujaw

Pierniki mojej produkcji :D



Wesołych świąt :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Jolly_Roger

Żona zrobiła mi takie cuda:

Brelok:


Etui na komórę:

Johnny Napalm

No ślicznie.  ;D Cud nie żona.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...