Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

(A)nonim

CytatJest totalnie dziecinny, a uczestniczy w nim robot, który ma uczucia.
Który w dodatku wytwarza miecz z kuli energii. Czy można chcieć czegoś więcej? ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy


(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mr.G

Nie śledzę tego serialu, nigdy się też do tego nie rwałem, ale właśnie w sumie przypadkiem obejrzałem odcinek pt. "Król muzyki"... z Batmanem miało to mało wspólnego, ale dawno się tak nie ubawiłem! Cały odcinek w formie musicalu rodem z Disneya, Black Cannary śpiewająca o miłości do walecznego Batmana... boże, to było epickie!

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy


kelen

"The Knights of the Tommorrow":
- odcinek jest ?wietny (mo?e nie najlepszy, ale ?wietny),
- masa nawi?za? - lata 60, Grant Morrison!, a na ko?cu ?wietne nawi?zanie do TDKR i TAS jednocze?nie!,
-
Spoiler
dzedzic Jokera zabija Bruce'a i Selin?
[Zamknij]
,
-
Spoiler
Joker umiera ze ?miechu?
[Zamknij]
,
- ...a ca?y odcinek to
Spoiler
fikcja pisana przez Alfreda :)
[Zamknij]

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen


(A)nonim

Mel już to kiedyś wrzuciła, niestety osoby anty chyba nie zrozumiały o czym ptaszyny śpiewają.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Oh, to wybacz, musiało mnie to ominąć.

Mr.G

Teraz przynajmniej nie ominęło to mnie. I dobrze. Tekst testem, ale biorąc pod uwagę całokształt, to był to naprawdę magnetyzujący występ.

Q

Według najnowszych informacji do 10 stycznia polski Cartoon Network ma rozpocząć emisję nowych odcinków serialu "Batman: Odważni i bezwzględni". Będzie można więc sprawdzić jak wypadnie dubbing w drugim sezonie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

A Bat Divided. Przy tym odcinku uśmiałem się co niemiara :). Trzech Batmanów i każdy z innym kawałkiem swojej osobowości :D + pan ognisty uczący się swoich mocy.

Deuce

Jeśli chodzi o dobry humor, to polecam odcinek Bat-Mite Presents: The Strangest Cases (mogłem coś pomieszać w tytule). Chodzi mi o parę Bat-Boy i Rubin. Oczywiście są oni parodią, ale niezwykle udaną, ponieważ bardzo śmeszną. Dalsza część odcinka też utrzymana jest w dziwnym stylu. Batman i Robin przedstawieni są w zupełnie innych rzeczywistościach, niż znana nam z komiksów DC.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman