Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

Mel

Nah, przesada. Nie jest taki zły, a nawet lepszy od komiksów na których jest wzorowany i przynajmniej zdarzają się w nim prawdziwe perełki czego nie można powiedzieć o pierwowzorach.

Deuce

Zgadzam się nie jest aż taki zły, ale najgorszy z tych, które ukazały się w ostatnim dwudziestoleciu. Mam tu na myśli TAS/TNBA, Batman Of The Future, Justice League, The Batman.
The Brave And The Bold jest po prostu dziecinny, ale nie mogę powiedzieć, że do niczego, ponieważ poszczególne odcinki można uznać nawet za wciągające.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Z dwojga złego czyli Batman of the Future i The Brave and the Bold wolę jednak to drugie przedstawienie. Powodów jest kilka:

a) w Bold Batmanem ciągle jest Bruce

b) nadal z niego twardy gracz

c) wielu sojuszników się przewija ( Blue Bettle, Red Tornado ), a co za tym idzie można ich trochę poznać

d) niezła ilość przeciwników z którymi miałem średni kontakt ;)

PS: Future najlepsze było z powrotem do przeszłości czyt. starzy przeciwnicy i sojusznicy.

codic

@Leon Kenedy - a dla mnie to Brave and Bold nie dostaje Batmanowi Przyszłości do pięt. Choćby dlatego, że obecne są w nim nawiązania do innych wymiarów, planet jednym słowem 100% sci-fi. Owszem każdy Batman ma w sobie fikcję, ale w przypadku B&B zdecydowanie przesadzili. Swoją drogą Batman Beyond to zaraz po TAS moja ulubiona bajka.
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Leon Kennedy

Nienawidzę jak ktoś przy tego typu produkcjach mówi na nie bajka... Jak słyszę to słowo, to myślę o Gumisiach, Smerfach itp, to są bajki pełną piersią :). A Gacek to serial animowany, którego nigdy w dobranocce nie uraczymy.

codic

A nie jest to bajka? Jest. Skierowana raczej do młodszych odbiorców niż starszych. Dobrze, Batman Przyszłości jest na drugim miejscu ulubionych seriali animowanych z Batmanem.

Brave and Bold - przekombinowany. Liczę, że B:UtRH mi to wynagrodzi.
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Mel

Brave and Bold nie jest przekombinowany. Po prostu jest taki sam jak pierwowzór komiksowy, a nawet postarano się dopieścić niektóre elementy, co wyszło na plus. Mało w tym "bajki", a jedynie spora dawka sentymentów i nawiązań, które obeznanemu bat-wyjadaczowi umilają każdy seans.

Leon Kennedy

Tak to jest bajka, tak jak inne animacje z Gackiem ::) Przypomniało mi się jak kumpel ostatnio wyskoczył z hasłem gdy chciałem Dead Space oglądnąć, krzyknął wtedy "tylko nie bajkę!"  Pewnie miał rację ;D

Cytata nawet postarano się dopieścić niektóre elementy, co wyszło na plus. Mało w tym "bajki", a jedynie spora dawka sentymentów i nawiązań, które obeznanemu bat-wyjadaczowi umilają każdy seans.

Świetnie to ujęłaś Mel.

codic

Cytat: Mel w 16 Lipiec  2010, 14:06:31
Mało w tym "bajki", a jedynie spora dawka sentymentów i nawiązań.

Owszem, ale odcinek z Bat Mitem co ma udowodnić? Że robota jaką wykonuje Batman jest ciężka, nie każdy może ją wykonywać i nie jest to takie łatwe?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Mel

Od kiedy to morały są obecne w serialach animowanych w XXI wieku? Liczy się rozrywka, a "The brave and the bold" to zapewnia, a nawet jest w czołówce.

kelen

"Bajka" to takie stereotypowe określenie w Polsce na wszystko co rysunkowe i animowane. A co rysunkowe i animowane -> dla dzieci.
Bajka to rodzaj utworu literackiego i ch*. Animacja, kreskówka, seria animowana, serial animowany, film animowany. Byleby nie bajka.

Leon Kennedy

Cytat"Bajka" to takie stereotypowe okre?lenie w Polsce na wszystko co rysunkowe i animowane. A co rysunkowe i animowane -> dla dzieci.

I tak ci?gle my?li spora cz??? spo?ecze?stwa :'(. A mnie krew zalewa jak na produkcj? przyk?adowo
RE Degeneration mówi? bajka...

Mel

"Bajka" to i tak lepsze określenie, porównując do tego, jak niektórzy z mojej rodziny wszystko co animowane nazywają "pokemony". Bez wyjątku. Lecą Simpsonsonowie na canal+:
- Pa! Pokemony!



...Ratujcie mnie...

isild87

Hmmm...Zawsze mnie to dziwilo,ze jak ktos oglada z rodzina Shreka czy cos podobnego to jest ok,ma do tego prawo,bo to humor dla calej rodziny,ale gdy np.przyznaje sie do ogladania anime albo animowanych przygod Batmana to juz zdziecinnialy albo po prostu dziwak.
Jak ogladalam Family Guiy,to mamusia - Przelacz te bajke,bo wiadomosci leca!
Moze i lepiej,ze nie widziala South Parka :)

Mel

Dobrze, że moja matka działa w odwrotną stronę ;D:
- Weź już skończ oglądać tvn24 i przełącz na South Park.

Ale na The Brave and The Bold, to się boję przy niej przełączyć. Orientuje się, jak wygląda Batman, którego uwielbiam (komiksowy) i taki kolorowy, wesoły Gacek z cartoon network jest pewnym ciosem poniżej pasa gdyby ktoś się zreflektował, że go oglądam. Zażenowanie i wstyd.