Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

Leon Kennedy

CytatTo jest zgrywa z tego że Green Arrow był uważany za kopię Batmana.

No bo w pewnym sensie i do pewnego momentu ciutkę był ;). I wiecie co jesli patrzeć na to pod tym kątem, to nawet zabawne to było :).

Dzisiejszy odcinke trochę gorszy od pozostałych. Nie bardzo podobali mi się w formie nastolatków ukazani Black Lightning, Metamorpho i Katana. A Wildcat miał do bani głos i nigdy za nim nie przepadałem.

Olek.b.10

Cytat: Olek.b.10 w 18 Styczeń  2010, 19:03:23
Widziałem dotąd cały serial poza jedną rzeczą: teaserem do odcinka "Mayhem of Music Meister". Wie ktoś gdzie go można zobaczyć?


Już nieważne.

Leon Kennedy

#107
Dla takich odcinków jak ten wczorajszy warto żyć!! Bo skoro jeden odcinek potrafił rozłożyć na łopatki wszystkie epizody jakie widziałem z The Batman i zdecydowaną większość z TNBA :) to aż boję się pomyśleć co będzie dalej ;)

PS: Fajnie, ze Green Arrow często się pojawia i robi jak na razie za najlepszego kumpla Gacka i ma swojego małego Drozda ;D

Olek.b.10

Jeny, zobaczyłem po raz pierwszy Batmana po polsku. . Pomijając że angielscy zwyczajnie lepiej grali to głosy były zwyczajnie słabo pasujące. Najbardziej mnie dotknął Red Tornado którego był dziwny i Zielona Strzała którego głos nie wpadał wogule w ucho. I szkoda że takie fajne postacie jak Black Manta, Etrigan czy Sinestro są podkładane przez Wojciecha Paszkowskiego. (miedzy innymi Landon z Spidermana TAS) Lubię jego głos ale raczej nie brzmi zbyt groźnie, bardziej pasuje do zabawnych postaci.

Crash

Ten nowy batman do mnie wogole nie trafia...  a po tym jak nawet empik juz nie sprowadza batmanow mam wielki niedosyt i luke w informacjach o batmanie ;D ( jedynie batcave oswietla zdziebka droge ;P)

Zawsze seria dla mnie byla czyms wiecej niz bajeczka jaka jest nowy serial.. a na nasze warunki ,pewnie kazdy sie zgodzi takie cos nie pomaga  w ujawnianiu sie jako fan batmana  i wypadaniu zbyt powaznie... ( wiekszosc miaal zawsze komiks czy batmana jako bajke dla dzieci a nie powazny kawal sztuki i teraz pewnie sie to nie zmieni)

kelen

Miałem już wcześniej swoje faworyty wśród odcinków tego serialu. Ale "Chill of the Night!" to zdecydowanie najgenialniejszy odcinek z całej serii i wątpię, że którykolwiek go przebije. Zaskoczenie na całej linii, świetni gościnni aktorzy (Hamill i Conroy!!), masa nawiązań do komiksów. Paul Dini pokazał klasę. Na najwyższym poziomie.

Ponello

Może i się ze mną nie zgodzicie ale jest to dla mnie najlepszy serial o Batmanie... Ma wiele akcji i jest dramatyczny :) . Jest w moim guście .
WHY SO SERIOUS?

Debart

Cytat: kelen w 05 Kwiecień  2010, 17:07:45
Mia?em ju? wcze?niej swoje faworyty w?ród odcinków tego serialu. Ale "Chill of the Night!" to zdecydowanie najgenialniejszy odcinek z ca?ej serii i w?tpi?, ?e którykolwiek go przebije. Zaskoczenie na ca?ej linii, ?wietni go?cinni aktorzy (Hamill i Conroy!!), masa nawi?za? do komiksów. Paul Dini pokaza? klas?. Na najwy?szym poziomie.

Hammil? Jako kto? Ja tam "wys?ucha?em" Adama Westa w roli Thomasa Wayne'a:) Ale faktycznie bardzo mroczny i ciekawy odcinek. ?wietnie pasowa?by do TASu. Brawa dla autorów serialu ?e potrafi? robi? "naparzanki" dla dzieci jak i co? ambitniejszego dla starszych wyjadaczy:)

kelen

Hammil jako Spectre. Ja w sumie nie poznałem Westa.
Swoją drogą, aż 3 generacje Batmanów spotkały się w jednym odcinku. Cool.

m2reily

Jak dotąd najlepszsy odcinek tego seialu, oby było takich więcej. 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Olek.b.10

Cytat: Debart w 12 Kwiecień  2010, 16:55:31
?wietnie pasowa?by do TASu. Brawa dla autorów serialu ?e potrafi? robi? "naparzanki" dla dzieci jak i co? ambitniejszego dla starszych wyjadaczy:)
Obawiam si? ?e si? mylisz. Ten odcinek pasuje tylko do Brave and Bold, pogód?cie si?. Nie wszystko co dobre to TAS. Nie chc? by przemawia?a przeze mnie moja wrogo?? do TAS-a ale b?d?my szczerzy, nawet w Lidze Sprawiedliwych nikt by nie zrobi? odcinka "Batman spotyka Spectre'a i Phantom Strangera poszukuj?c zabójcy swoich rodziców " Takie spotkanie postaci tylko tutaj mog?o si? zdarzy?.

Cowboy

Dok?adnie Olek.b.10. Odcinek jest ?wietny, ale nie pasuje do "Batman TAS". Jako? nie widz? ?eby tamten Batman podró?owa? w czasie ?eby dorwa? zabójc? swoich rodziców. Je?li ju? to szuka?by w ró?nych archiwach i tym podobnych, jako detektyw. Poza tym w "TAS" Mroczny Rycerz móg? walczy? z Clayfac'em czyli potworem z mazi, czy KillerCroc'iem ogromnym krokodylem, ale napewno nie przemieszcza? si? w czasie.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Debart

Cytat: Cowboy w 13 Lipiec  2010, 11:41:10
Dok?adnie Olek.b.10. Odcinek jest ?wietny, ale nie pasuje do "Batman TAS". Jako? nie widz? ?eby tamten Batman podró?owa? w czasie ?eby dorwa? zabójc? swoich rodziców. Je?li ju? to szuka?by w ró?nych archiwach i tym podobnych, jako detektyw. Poza tym w "TAS" Mroczny Rycerz móg? walczy? z Clayfac'em czyli potworem z mazi, czy KillerCroc'iem ogromnym krokodylem, ale napewno nie przemieszcza? si? w czasie.

Mo?e si? czepiam, ale dok?adnie ten sam Batman w Justice League unlimited bawi? si? w podró?e w czasie:>

Cowboy

Ale to tylko kontynuacja, coś jak odwrotny spin-off, w dodatku cholernie luźny.
Dla mnie "TAS" to tylko "Batman TAS" i "TNBA", i w pewien sposób "Batman Beyond".
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Deuce

Jak dla mnie najgorszy serial ostatniego dwudziestolecia. Widać, że jest robiony całkowice dla dzieci najmłodszych. Batman ma przedziwny czasami sprzęt. Za plus mogę uznać wielość i różnorodność postaci, o których istnieniu nie miałem pojęcia. Za przykład mogę podać Detective Chimp, Chemo czy Brain, z którymi, w późniejszym czasie, zetknąłem się w komiksach.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman