Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Dr Horrible

Pomyślałem że przyłącze się do tej dyskusji.
Jestem fanem playstation, miałem PSX teraz posiadam PS2, jednakże nie przymierzam się do zakupu PS3, z braku pieniędzy i z faktu iż biblioteka tytułów wygląda gorzej niż w przypadku x360. Poza tym mam wciąż kilkadziesiąt tytułów na PS2 które czekają na półce (fanom RPG którzy posiadają PS2 polecam serię Shin Megami Tensei, którą męczę od kilku tygodni).
PS2 jest zdecydowanie moją ulubioną konsolą, gdyż lubię gry oryginalne, z pomysłem, a grafika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Sony w czasach swojej świetności inwestowało w naprawdę ambitne/oryginalne/dziwne tytuły (Okami, ICO, Shadow Of The Colossus, Killer 7. Katamari ), z obecnej biblioteczki PS3 zainteresowały mnie tylko Litlle Big Planet, i nadchodzący  projekt Trico. Pewnie kiedyś zainwestuje w którąś z nowszych konsol choćby by zagrać w FFXIII (mimo iż dla mnie FF skończyło się na części dziesiątej).
Drugą konsolą jaką posiadam obecnie jest Nintendo DS. Zakupiłem ją jakiś czas temu i jestem zadowolony. Masa oryginalnych, ciekawych gier (seria Phoenix Wright która zabija jeśli chodzi o fabułę), dużo dobrych RPGów (The World Ends With You, FF III i FF IV z trójwymiarową grafiką) no i klasyka (jakaś setka gier z Mario :P). Poza tym w moim przekonaniu konsolka jest znacznie lepsza od PSP (tylko z gorszą grafiką) która jest wciąż nieprzyzwoicie droga a najlepsze gry w jej biblioteczce to sequele/prequele gier z PSX/PS2.

kelen


batboy

Cytat: Altair w 16 Sierpień  2009, 13:55:29
No i gratulacje ;) Z jakimis gierkami czy tylko konsolke?
Posted on: 16 Sierpień  2009, 13:52:07

 
Kupiłem zestaw z GTA4 i Ratchet & Clank Quest for Booty i dostałem pozwolenie jeszcze na dwie gry i chciałbym się spytać jakie są najbardziej warte kupna.


Altair

Assassin's Creed i Killzone 2/Uncharted Drake' Fortune. Zresztą powiedz co cię interesuje :)
Posted on: 16 Sierpień  2009, 23:49:34

 no i obowiązkowo Arkham Asylum :)

kelen

Nie sluchaj ich, bierz Metal Gear Solid 4 :D

Altair


batboy

Kupiłem Assassin's creed (dziękuje za polecenie tej gry bo jest świetna) i już zamówiłem na allegro Arkham asylum i wysłka w dniu premiery

Altair

Spoko ;) A na przyszlosc polecam Ci Killzone 2 i Uncharted (uncharted kosztuje ok 30-40 zl na allegro,a jest majstersztykiem).Dopiero przy nich poczujesz czym jest nextgenowosc.

JaRo II

 Długo się zastanawiałem nad zakupieniem konsoli. granie na komputerze straciło swój urok, mój dziadziuś coraz bardziej się zacina, nowsze gry nie pójdą. trzeba go sformatować, ale to nie wiele zmieni, komputer ma już swoje lata (2002 rok) i teraz służy mi już tylko do pisania opowiadań. A grać bardzo lubię, dlatego długo się zastanawiałem nad wyborem konsoli. W grę wchodziły PS2, PS3 i Xbox.
kumple doradzali mi xboxa, inni PS3, wszyscy za to odradzali PS2 jako, że jest najstarsze z tego i na nią już gry nie wychodzą. Sprawdziłem sobie te gry, które mnie interesują i na jakiej konsoli będą chodzić. najwięcej gier wyszło własnie na PS2. jeszcze miałem trochę dylematów, ale szwagier podkręcił się pomysłem zakupu konsoli i powiedział, że dokłada kasę, jeśli weźmiemy PS2. Szybka decyzja, emocje i zakupiliśmy PS2.

odpukać, ale nie żałuję, gra się naprawdę świetnie, chodź z początku trudno było się przyzwyczaić do sterowania padem. narazie grałem tylko w dwie gry, ale jestem zadowolony. Mamy tą konsolę stosunkowo krutko (kupiona końcem października bierzącego), ale jesteśmy zadowoleni, z tym, że szwagier znudził się po dwóch dniach...

W przyszłości planuję kupić inną konsolę, ze względu na powstające teraz gry (Incredible Hulk, Punisher: No mercy, Wolfstein no i oczywiście Arkham Asylum i jego kontynuacja), ale to są plany na nieco dalszą przyszłość. gdybym miał wybierać, to chyba wolałbym PS3 niż Xboxa.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

kelen

PS2 to bardzo dobra konsola, ma ogromna biblioteke gier i mozesz jescze grac w gry z PSX. Z pewnoscia znajdziesz wiele interesujacych tytulow dla siebie. Osobiscie polecam serie Metal Gear Solid i Crash Bandicoot (ale tylko z PSX).

Katrin

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Xboxa360, chociaż z początku chciałam PS3, ale starszy brat ufundował, więc przystałam na jego warunki i teraz jest mój na własność... >D
Xbox jest moją pierwszą i na razie jedyną konsolą (pomijając pegasusa, który gdzieś zaginął w akcji xP). Od dnia premiery nadal chodzi, więc nie jest tak źle (chociaż po roku od zakupu dopadł go "Red Ring Of Death" i trzeba było oddać do serwisu) a teraz śmiga, pomimo tego, że kilka razy zdołał mnie nastraszyć, jak wyłączyli prąd w trakcie gry...

Donald

#146
To witam szanowną koleżankę w klubie xBoxowców =). Choć raczej jestem graczem o mniejszym stażu bo swoją konsole mam dopiero od miesiąca. Jestem z niej w pełni zadowolony, no może za wyjątkiem opłaty 30 funtów za dema gier, i nie możność zagrania Jokerem w najnowszej grze "Batman Arkham Asylum" (mam wersję na X360 i PS). Do tej pory na na moim rumaku ukończyłem Batman Arkham Asylum, GTA IV, Gears of War, Bioshock 1 i 2. Tydzień temu kupiłem sobie zaczepistego pada z serii Rapid Fire Gear Pro ( i jak pasuje do mojej czarniutkiej konsoli!)

Katrin

Witam witam ^^
Dobrze, ?e tyle ciekawych tytu?ów wychodzi wcze?niej na xboxa ni? na PS3, ale w?a?nie jest tego jeden minus- wi?cej jest dodatkowych misji i opcji w grach dla posiadaczy PSa. Ju? nie pierwszy raz mia?am co do tego ?al... nie mia?am mo?liwo?ci zagrania Dark Vader'em w SC4, dwiema dodatkowymi postaciami w Eternal Sonacie (XD), no i teraz mnie dr?czy ?wiadomo??, ?e nie b?d? mog?a zagra? Joker'em a planuje w?a?nie zakup nowej gry "Arkham Asylum". Niech przynajmniej dadz? dodatek za punkty T.T

TheBeatles

Mam w planach zakup xboxa 360 z dwóch powodów
-Mass Effect II
-Nowy Splinter Cell

Mihcim

A ja mam zamiar kupic Splintera tylko cholera mojej mamusi wygasla karta kredytowa i ma nowa. I jak chce byc online na Xbox to zawsze wyskakuje zeby podac nowe info karty. Podaje wszystko zgodnie z karta ale nie dziala : (