Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

Hydro

... i jest to program dla dzieci. ;)
It's a funny world we live in.

Mel

Jak prawie wszystkie animowane Batmany.
Wiesz...Brave and Bold nabiera prawdziwego smaku, jak się nieco znasz na universum (i golden age). Te całe "wyłapywanie" nawiązań... ;)

Hydro

Właśnie, PRAWIE wszystkie ;) Mowa oczywiście o The Animated Series. Nom, racja, cała masa nawiązań.^^

A kreska typowa jak ta z Batmana'66 powoduje, że od razu przypominają sie stare, dobre czasy...:)
It's a funny world we live in.

Altair


Leon Kennedy

Nie, pewnie oglądał bajki z 66 roku ;)

(A)nonim

Pierwszy odcinek jaki widziałem i jest świetny. batman ma bardzo dobry głos, teksty i ogólnie jest dobrze przedstawiony. Narracja rodem z noir tez wyszła tutaj super, do tego ta muzyczka. Różne nawiązania bardzo dużo dodają, przebrany Owlman wygląda dokładnie tak jak Batman z DC#29, łącznie z rękawiczkami.
Śmiech Jokera jak i cały on też in plus.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

No tak ale Hydro napisal,iz przypominaja mu sie stare dawne CZASY a nie stare bajki ogladane w jakim kolwiek czasie :P Oj chyba zostane filozofem (ale za malo placa :P )...

Filer


Hydro

O tych starych, dobrych czasach to chodziło mi o rok 66, gdzie takie spokojne, swojskie i mega kiczowate (np. Batman :D) bajki powstawały. Bruce, pomyliło mi sie, nic wielkiego :P

Na YT pełno tych Batmanów z '66. Dla większej liczby osób pewnie się kitem okażą, ale dla mnie mają taki specyficzny klimacik. ;)
It's a funny world we live in.

Altair

Filer masz nieobecnosc!Idziemy do pedagoga i mama ci nie pomoze :P

kelen

Najnowszy odcinek to zajebizm w czystej formie. Najlepszy odcinek serialu ever.
Liczba nawiazan do filmow i komiksow jest ogromna, szczegolnie gdy pojawiaja sie Batmany z innych rzeczywistosci. A relacje Joker - Batman - bomba. Poza tym, scena, gdzie Owlman w pierwszym stroju Batmana mierzy z broni w Jokera i Batmana wyglada swietnie
Szostka z plusem normalnie :)

batboy


Max

Bardzo lubię ta animacje. Całość zawiera w sobie dużo smaczków i nawiązań, nie tylko do starszych komiksów z Batmanem ale też do filmów i innych kreskówek. Wygląd postaci przypomina design z seriali animowanych z Batmanem z lat 60. Prawię w każdym odcinku można zobaczyć wiele smaczków, a oprócz tego scenariusz do odcinków w większości jest bardzo ciekawy i wciągający. Podoba mi się też że słyszymy w serialu myśli Batmana, zawsze lubiłem znać myśli głównego bohatera. Może nie jest to coś w stylu "Batman Animacje" ale serwuje nam naprawdę świetną zabawę przy oglądaniu.

Mam tylko jedną uwagę, co do odcinka w którym pojawił się Robin. Chętnie zobaczył bo go już jako Nightwinga w klasycznym stroju (Na małym ekranie klasyczny Nightwing pojawił się w The Batman, w odcinku "The Metal Face of Comedy".)
Why so Happy, Members?

heros65

Nic ciekawego serial bardziej dla dzieci chociaż w USA jest głośna.W Polsce czekamy na seriale takie jak Batman TAS,TNBA,The Batman,Batman Beyond.

Detective

Pierwsza wymieniona przez ciebie pozycja, druga, i trzecia są emitowane obecnie w Polsce przez kanał "Zigzap". Cały "Batman: Animated Series" ma dubbing, pierwszy sezon "New Batman Adventures" również (taki sam jak jego pierwotna wersja), zaś drugi ma już lektor. "The Batman" również jest emitowany przez ten właśnie kanał, z dubbingiem, tym samym lecz z paroma wyjątkami. Co do Batman Beyond to na tymże kanale nie uświadczysz, bo prawa to tej animacji ma jeszcze "Cartoon Network", dlatego następnym serialem był "The Batman". Jaki z tego wniosek? że najprawdopodobniej "Batman the brave and the bolt" wyemituje "Zigzap".