Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

Mel

I jeszcze to :D http://www.youtube.com/watch?v=oJx1rsCF7fo
Posted on: 25 Luty  2009, 15:30:47

 Swoją drogą mimikę Jokera chyba wzorowali na TASie ;D Miły szczegół.

(A)nonim

Świetne to jest. Jak Jokerowi się łezka w oku kręci jak patrzy na swoje mordercze zabawki. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.


Mel

Nawet mi się podoba ten nowy głos Jokera! Świetnie pasuje do kreski i klimatu, a te całe podniecenie po ujrzeniu trofeów Batmana - OWSOM! ;D Dobra! Ten Joker nie jest jakimś tam ideałem, ale i tak mi się podoba. Ma w sobie te dusze lat 50-60 i w dodatku lekko nawiązuje do TASu.

Leon Kennedy

#64
I co z tego skoro kreska jest kiczowata... A uszy Gckowi to mogli zrobić jeszcze mniejsze ::).

Cytata te całe podniecenie po ujrzeniu trofeów Batmana - OWSOM!

Wyglądały śmiesznie ;).

Mel

#65
Batman w latach 50 i 60 też był niebywale kiczowaty, ale miał swój urok...A ten serial traktuje jako ukłon w stronę "twórczości" Spranga, więc jak jego czytam komiksy tak i serial tej barwy oglądam tylko i wyłącznie dla zabicia czasu.

I owszem, te trofea wyglądały śmiesznie. Tak jak wszystko co miało miejsce w czesnych Detective Comics, więc co tu się czepiać? ;)

kelen

Leon, tak jak mowi Mel, to tak ma byc i w koncu to serial komediowy a nie cos powaznego :) Bardzo fajny uklon w stare czasy, ktory niczym nie grzeszy

Leon Kennedy

Tak, ale dla mnie to jest jedna z tych produkcji, która raczej nie powinna ujrzeć światła dziennego,  dla tego, że ten kicz nigdy nie pasował do Gacka i nigdy nie będzie... I nie bardzo przemawia do mnie fakt, że to serial komediowy i ukłon w stronę kiczowatych lat, które powinny odejść już na zawsze w mrok, bo do tego co było słabe nie powinno się wracać.


Mel

Swoją drogą ten serial nie jest taki słaby ;) Słaby to był The Batman... I mimo designu i unowocześnienia, to właśnie ten serial nie powinien ujrzeć światła dziennego.

Ale cóż...Twoje zdanie, Leon.
Mi się Brave and Bold podoba i tyle. To niezła frajda oglądać Gacka w tak abstrakcyjnych sytuacjach :P

Leon Kennedy

Z dwojga złego wolę The Batman. Parę odcinków miało na prawdę świetny poziom ;)

Mel


(A)nonim

Eee tam tutaj od razu widać że twórcy nie idą na powagę. A "The Batman" to było takie nie wiadomo co.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

I tak nadal wolę to nie wiadomo co... od tego wiadomo co ;).

Hydro

A ja tam, po wielu uszczypliwych uwagach z mojej strony, wolę The Brave and The Bold niż The Batman ;) Ma on swój urok, lecz większy był w w Batmanie z lat 60 (mowa o serialu animowanym, oczywiście).

A co do tego klipu z Jokere, no to naprawdę fajny (i te flashbacki). Podoba mi się, że troche Jokera zapożyczyli z TAS'u.
It's a funny world we live in.

Mel

http://www.youtube.com/watch?v=3XSzM_MOP9Y Uuuu...Sie namieszało
Posted on: 27 Luty  2009, 23:16:57

 Głos: WOW! Ale śmiech...Taki se http://www.comicbookresources.com/?page=video&show_id=63614
Posted on: 28 Luty  2009, 02:04:18

 No i co? Żadnych "oh & ahów" w związku z najnowszym odcinkiem B&B? ;D
Muszę przyznać, że Joker wypadł całkiem dobrze. Było zabawnie, z ostrym klimatem lat 50 no i było kilka miłych nawiązań, a i sama animacja postaci jest na dość wysokim poziomie.
Co do tych zabawniejszych momentów, to chyba nie ma takiej osoby, której by nie rozbawił "zawias" Jokera wspominającego stare dobre czasy albo tekst "to the batmobile" wypowiedziany w jego entuzjastyczny sposób...No ale sam fakt ratowania dzieci i sugerowania Batmanowi ewentualnej przyjaźni jest w jakimś stopniu...niekanoniczny.

Cóż, to można wybaczyć...W końcu Joker to świr.