Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Juby

Dla mnie te biale oczy wyglądają calkiem fajnie. Poza tym, to pewnie bedzie tylko taki gadzet jak noktowizor w BB, który pokazą w paru ujeciach, wiec nie ma co sie martwic.  A te spoty i scena z przesluchaniem... GENIALNA.

Mel

Nikt sie nie zainteresowal tą scenką z Wizardowego trailera?



Oryginalny sposób przekazywania danych...

Maxie Zeus

A tak wogóle, to co jest zaszyte w brzuchu tego gościa?? I dlaczego lekarzy tak gwaltownie ''odrzucilo'' w tv spocie?? Jak myślicie?

Mel

Najwidoczniej to komórka do której wlaśnie "ktoś"dzwonil :D

Maxie Zeus

To moze byc nawet ta sama komórka, z której Gordon (w trailerze) odebral wiadomośc w postaci śmiechu Jokera.. ;D

Mel

I równie w ten sam sposób za pośrednictwem GPCD mógl dostac sie do hot newsów w GCN.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Bynajmniej...
Teraz zamiast uśmiechnietych zwlok ujrzymy wymalowane i wypchane telefonami komórkowymi zbeszczeszczone ciala...

Kolekcjonowanie skór juz bylo, wiec twórcy musieli sie wysilic na coś równie makabrycznego ;D

Grim Knight

Ale przynajmniej wreszcie zaczyna byc naprawde jokerowo :D

Chociaz osobiście wolalbym, aby zamiast telefonów Joker upychal w ofiarach np. pozytywki z blaznami, to nie mozna, niestety, miec wszystkiego :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Masz malowanie zwlok i goryli z rajstopami na glowie! Powinno wystarczyc... W szczególności, ze samo zachowywanie sie Ledgokera nieco uzupelnia te braki Jokerowego ekwipunku ;D

Grim Knight

A nie bedzie goryli czytających "Tiny Toons"?:D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

MJ

Zauwazyl ktoś ze szew jest w ksztalcie uśmiechu?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

To zwykly przypadek, MJ. Tak ci sie wydaje, bo oglądasz ją z poziomego rzutowania.

MJ

No nie wiem, bo na cholere ten ktoś kto go rozprul i zszyl ( pewnie Joker) rozprulby go na takiej dlugości, zeby wsadzic komórke do za czyjąś skóre nie trzeba robic takiej wielkiej rany (chyba).
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Liczy sie efekt :D Myślisz, ze Joker jest na tyle malostkowy, heh? ;D