Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

LelekPL

A ja jestem zadowolony... że na koszykarskim mundialu mamy w finale dwie Europejskie ekipy. Serbia i Niemcy łądnie poradziły sobie z USA i Kanadą i dobrze widzieć jak gracze z Europy wciąż się rozwijają i ewidentnie grają ładniejszą koszykówkę. W niedzielę będę kibicował Serbom, ale w półfinałach byłem po prostu za Europejczykami.

Leon Kennedy

Wczorajsze spotkanie... Wczorajsze spotkanie... Połowa z nich nie nadaje się już na kadrę, albo w i ogóle się nigdy nie nadawała. Santos chyba na wylocie, ale czy to coś zmieni, skoro i tak co chwilę zmieniamy trenera, nie wiem. A najlepszy Krycha po meczu udzielający wywiadu! Zreklasowany opowiada kawał od żonki, żenada.

LelekPL

A mi tam się wczorajszy mecz podobał. Niemcy grali bardzo dobrą koszykówkę i zaskoczyli mnie, bo spodziewałem się, że to Serbowie, z lepszą obroną, wygrają ten mecz. A tu Niemcy nie tylko zagrali zespołowo, ale też mądrze i zasłużenie zdobyli tytuł mistrza świata.

Mecz o 3 miejsce jeszcze ciekawszy. Niesamowita końcówka i rzut rozpaczy USA dający im dogrywkę, którą ostatecznie i tak przegrali. Dobrze dla Kanady, w końcu mają medal.

Leon Kennedy

Kanada nieźle, medal się należał i to jeszcze po meczu z USA.

Leon Kennedy

Tak fatalnych eliminacji, to szczerze nie pamiętam... A co jeszcze bardziej szokującego? No to, że dalej możemy awansować... Najpierw Estonia, a potem Walia bądź Finlandia... A co Wy sądzicie? Warto w ogóle? Według mnie, oczywiście, chodź pewnie zaraz wrócimy do domu 😞