Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

LelekPL

Wracam do tematu zrobienia March Madness filmów komiksowych. Mam gotową tabelkę i rozkład. Rozkład, tak jak ostatnio, jest zgodny z przychodami box officowymi + oczywiście wszystkie Batmany oraz wszystkie filmy nowego DCU.

Potrzebna jest tylko taka grafika z tabelką, żebyśmy mogli ją wystawić na stronie, a potem aktualizować. Coś takiego:

Może Juby by się graficznie tego podjął?

Ranking natomiast wygląda następująco:
Dywizja Whedon
1 Avengers - Batman & Robin
4 Guardians of the Galaxy - Batman Returns

2 The Dark Knight Rises - Deadpool 2
3 Superman - Man of Steel

Dywizja Coogler
1 Black Panther - Justice League
4 Deadpool - Batman v Superman: Dawn of Justice

2 Batman - Batman Begins
3 Captain America: Civil War - X2: X-Men United

Dywizja Nolan
1 The Dark Knight - Logan
4 Batman Forever - Superman II

2 Spider-Man 2 - Thor Ragnarok
3 Wonder Woman - Aquaman

Dywizja Russos
1 Avengers Infinity War - X-Men: Days of Future Past
4 Guardians of the Galaxy vol. 2 - Suicide Squad

2 Spider-Man - Captain America: The Winter Soldier
3 Iron Man - Spider-Man: Homecoming

Johnny Napalm

Ankieta będzie na głównej czy podczepiona pod specjalnie dodany wątek na forum?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

No jeśli będzie tabelka, to i na stronie głównej, a głosowanie odbyłoby się w sondach.

Juby

Sorry, ale jak już pisałem w innym temacie, porobiły mi się problemy mieszkaniowe + sprawy osobiste, więc nie będę w stanie zrobić pod to grafiki (nawet nie wiem, czy znajdę czas zagłosować). :P

Jeśli odłożycie to na inny miesiąc, to pomyślimy. ;)

LelekPL

może być też na kwiecień czy maj, podpiąć to pod Avengers, i nie musi być tak jakaś specjalnie wymyślna.
Wystarczyłoby nawet coś takiego z prostym tłem:


Sam bym zrobił, ale na szukanie loga do każdego filmu i potem wycinanie i wklejanie ich to też nie robota na moją ilość czasu.

Leon Kennedy

W najnowszej sondzie głos powędrował na Dead End. Pamiętam jak pierwszy raz to zobaczyłem. Ten klimat, kostiumy i zakończenie rewelacja.

XIII

Mój głos oddałęm na City of Scars za kostiumy,klimat i przygnębiającą piosenkę napisaną na potrzeby filmu.

Leon Kennedy

City of Scars byłby moim drugim wyborem.

Leon Kennedy

Kolejny dzień, kolejna sonda :) Skoro wybrano Pattisona, to nie mogłem zagłosować inaczej jak interesujący wybór, bardzo bym dodał!

Juby

Jakieś pomysły na nowe sondy? Np. współcześni scenarzyści Batmana i DC? Scott Snyder vs. Tom King? James Tynion IV vs. Tomasi?

Leon Kennedy

Zapomniałem już o tych sondach tak w sumie 🙃

Rado

#686
"Najlepszy filmowy Joker"? Uaktualniona lista z Phoenixem.

EDIT: Aczkolwiek nie wiem, czy już tego nie było...

Juby

Może coś nowego z The Batman zanim będziemy go oceniać? Np. ulubiony plakat do filmu? Po 4 marca oczywiście ankieta "jak oceniasz The Batman?", a później sondy typu "vs." w kwestii filmowych Riddlerów, Pingwinów i Selin.

Q

Które konkretnie plakaty, bo trochę ich już wypuścili w tym wiele w podobnym stylu a z różnymi bohaterami.

Po filmie porównanie Pingwinów i Riddlerów a także 3 Selin to zdecydowanie coś co powinno pojawić się w sondach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Dobry ruch z usunięciem niepotrzebnej "galerii" w prawym pasku strony głównej, ale widzę, że wyleciały też sondy... To na stałe? Czy jeśli ktoś miałby jakieś pomysły wrócą na stronę?