Fotki i filmiki z TDKR - oficjalne materiały i nowości

Zaczęty przez kelen, 03 Sierpień 2011, 11:43:36

camel

słabszy?? hehe proszę

Istne Power Rangers

Sweet focia na fejsa.
Plakat szałem nie wieje, ale też nie popadajmy w skrajność. Co do kampanii reklamowej, ja sie bardzo ciesze że Batman nie wali wszędzie po oczach jak np. Avengers, może marketingowcy wychodzą z założenia że samo pozostawienie w tytule frazy "The Dark Knight" jest wystarczającą reklamą. I tak chyba jest. Nie Batmanowi wyskakującemu z lodówek i basta

rocklee

1 nie jest chociaż sklejanką zdjęć z planu, a drugi jest dość klimatyczny. To czy się komuś podoba czy nie jest kwestią gustu, ale jakiś pomysł był, a jaki był przy sklejaniu starego postera i zdjęcia z planu z poprzedniej części...

Philips V38

Rzadko  tu zaglądam broniąc się  przez przypadkowymi i niechcianymi spoilerami, ale nowy plakat wymaga komentarza: słabizna i żart - kiepski żart  ::) ..."dzieło" wykonane jak już ktoś tu  zauważył w kilka minut, mój chrześniak dwu letni wykazuje więcej inwencji twórczej w swoim działaniu niż ci graficy.
Ogólnie ta kampania promocyjna porównując z tym co działo się przed TDK jest jakaś marna.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

camel

Cytat: rocklee w 22 Maj  2012, 15:46:08
a drugi jest do?? klimatyczny.
Klimatyczny to poj?cie do?? wzgl?dne, dla nie których komedyjki romantyczne s? "klimatyczne", jest bardzo wygodne gdy? gdy nie ma co powiedzie? mówi si? "mroczne" albo "klimatyczne" ew."epickie". Dla mnie wygl?da jakby po prostu mi?dzy kr?ceniem scen w jaskini trzasn?li Keatonowi fotk? przy strojach i jest plakat.. Do pierwszej cz??ci zdania si? nie odnios?, to ju? jest kwestia estetyki, ja nie kupuje takiego plakatu, ani wykr?conego jak po drug'ach nigmy na plakatach. Uj?cie fajne,  nie jest to wyprostowany zwyci?zca jak na plakacie TDK. Sza?u nie ma, ale po takim teaser plakacie ci??ko by? zadowolonym. Zreszt? nie rozumiem w czym ró?nica czy zdj?cie z planu czy z specjalnej sesji zdj?ciowej, chyba lepiej naturalniejsze ni? np. to
http://www.batcave.com.pl/old/grafa/filmy/6/plakaty/plakat_miedzynar05.jpg

Juby

Cytat: camel w 22 Maj  2012, 15:07:31
słabszy?? hehe proszę



Pierwszy plakat jest bardzo dobrze wykonany i idealnie oddaje klimat filmu. Drugi to NIE JEST kinowy plakat BR!

A oto moja propozycja na nowy plakat do TDKR:


I jak? Myślicie, że Warner Bros. zatrudnią mnie do promocji następnego filmu (taki poster to 15 minut roboty)? ;D ;D ;D ;D ;D

Johnny Napalm

CytatI jak? Myślicie, że Warner Bros. zatrudnią mnie do promocji następnego filmu (taki poster to 15 minut roboty)?     
Pakuj się Juby, jedziesz do Ameryki. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen


Juby

Pomijając fakt, że ten ostatni z Batmanem to znowu fotka nie z tego filmu tylko z TDK, to jestem w szoku. Jak można było stworzyć tak gówniany plakat główny, a potem opublikować takie fajne postery. Pierwsze 3 są bardzo mroczne i klimatyczne, kolejne trzy trochę słabsze, ale w fajnej kolorystyce. Nareszcie można powiedzieć coś pozytywnego o kampanii TDKR.

Post Merge: 22 Maj  2012, 21:33:36

Plakaty w lepszej jakości:


^ Czemu tak nie mógł wyglądać finalny plakat?



jakura

Na szczęście miałem rację:D Ten Bane w deszczu/śniegu chyba najlepszy.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Polacy poszli po rozum do głowy i czerwone gówno z wczoraj nie jest w naszym, kraju plakatem (na razie):

kelen

Polski plakat w sieci jest już chyba od jakiegoś czasu, ale to dziwne, bo w kinach wiszą i tak jego amerykańskie wersje.

Juby

To w polskich kinach są już plakaty TDKR? :o U mnie pustka.

A tutaj macie trzy błękitne plakaty bez znaku wodnego:
http://www.kino-govno.com/comments/35248

LelekPL

No i ludzie nie zdążyli sobie porządnie ponarzekać na nowy plakat, a tu PRowcy zaserwowali im 3 na prawdę dobre plakaty i 3 świetne. Mimo wszystko nie ma co oceniać filmu... po okładce, tylko czekać na premierę. Tak czy siak nie ma co się załamywać słabym plakatem, czy podniecać dobrym.

Rado

Co do tych trzech plakatów w deszczu i gruzach (w deszczu gruzów?), to najbardziej podoba mi się Bane, nieznacznie mniej Batman i na końcu Catwoman. Selina ma fajny pas z kieszonkami. Tych pozostałych trzech jakoś specjalnie nie klasyfikuje, bo raczej każdy jest lipny, aczkolwiek ciekawe jest to, że każda z postaci stoi/siedzi na trzech różnych pojazdach, które będą występować w filmie.

kodzak

Moi faworyci: Bane i Batsy z napisem RISE i Catwoman na batpodzie. Catwoman wygląda tutaj moim zdaniem najlepiej z dotychczasowych materiałów promujących tą postać. Reszta wygląda tak zwyczajnie.

btw Bane wygląda w tym deszczu jak Jason z Friday the 13th http://hautlieuict.com:88/AS/wp-content/uploads/2012/01/Film-Poster.jpg