Forum BatCave

Batman => Bat-Filmy => Wątek zaczęty przez: Night_Wing [usunięty] w 06 grudzień 2017, 18:57:30

Tytuł: Justice League vs Teen Titans
Wiadomość wysłana przez: Night_Wing [usunięty] w 06 grudzień 2017, 18:57:30
Nie wiedząc gdzie umieścić ten wątek/post postanowiłem, że zrobię to w tej kategorii.

"Justice League vs Teen Titans" z 2016r. to odchodząca od wątku Ligii Sprawiedliwości, a skupiająca się na Teen Titans produkcja. Tytuł tej animowanej pełnometrażówki  nie powinien się raczej tak nazywać. Lecz, gdy coś w tytule brzmi "vs", to zawsze przyciąga to więcej widzów przed ekrany telewizorów, a niekoniecznie musi zbierać wysokie oceny po seansie. Nie wiem, jak produkcja ta ma się do pierwowzoru komiksowego, o ile "Liga" spotykała się z "Tytanami", lecz co najważniejsze samo zaangażowanie postaci Ligii było jakby zepchnięte na drugi plan. Przodował Robin - Damian Wayne, który początkowo był irytujący, ale z czasem dostosował się do kolegów znacznie potężniejszych od niego.

Kształt postaci w animacji i ich barwa: zbyt ostre, jakby na siłę podkreślono atletyczność herosów. Zbyt duży patos nie pasujący do idei filmu i trochę młodszej obsady.


Raven zdołała pokonać coś co pochodzi z głębi jądra wymiarów lub z demonicznego wymiaru - mówiąc komiksowym językiem. Trigon jej ,,ojczulek" został zmiażdżony wysoką dawką magii Azarathu. Obok Zattany, Raven jest taką drugą magiczną  i ,,silną" osobowością.

Wszystkiego w swojej recenzji-opinii nie ująłem, lecz :Moja ocena animacji: 8/10JAK CHCESZ PISAĆ SWOJE "RECENZJE" FILMÓW TO W ODPOWIEDNIM TEMACIE ALBO TAKI STWÓRZ! OSTATNI RAZ ZA CIEBIE COŚ POPRAWIAM. KOLEJNE WIADOMOŚCI NIE NA TEMAT BĘDĄ USUWANE