Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Altair


Jaruto


kelen

Za wikipedią:
CytatThe Joker   Killer Croc   Harley Quinn
Bane   Mr. Zsasz   Poison Ivy
Scarecrow   Ra's al Ghul   The Riddler
Prometheus

Jaruto

To czemu Cenega podaje info, że Batsi będzie mógł zmierzyć się także z Pingwinem?

kelen

Dunno, albo faktycznie tam jest, albo podali go jako przyklad, bo sadzili, ze sie pojawi

Ventriloquist

#485
Mi się zdaje Panowie, że takie postacie jak : Two Face, Brzuchomówca/Scarface, Pingwin występują tylko symbolicznie tzn. widziałem jak koleś który grał na justinie podszedł  Batmanem do jakiejś gabloty z trofeami przestępców i tam była broń scarfacea po czym odblokował mu się życiorys postaci. Ale to tylko spekulacje choć gdyby te postacie były w grze to już ktoś opublikowałby wycinki z nimi na youtube.

Riiuff

Reszta wrogów zapewne pojawi się w sequelach. To by było bez sensu gdyby wrzucili wszystkich naraz do jednej gry.  :)

Mac12

Mam pytanko! Czy 28 sierpnia bedzie w Empiku B AA czy tez spozni sie? I w Media Markt powinno byc wtedy czy nie?

kelen

Mac12, a skad to mamy wiedziec? :D
Co do wspomnienego Two-Face'a to nie ma go w Arkham Asylum.
Spoiler
Ponoc wg biosu jest on wyleczony, jednak na koncu gry ponoc szaleje w Gotham i Batman zostaje tam wezwany
[Zamknij]

Jaruto

No tak... tylko, że ciężko jest udoskonalić coś świetnego, jeśli takowe Batman: AA jest.
Mogliby połowę "charsów" chociaż pokazać. Jakby dali więcej super-villains i niekoniecznie z nimi walczyć tylko by się jakoś przewijali przez poziomy, gra by się znacznie wydłużyła, chociaż... z drugiej strony wciskanie na siłę mogłoby zaszkodzić.
Paul Crocker wypowiadał się w tej kwestii, że wybrali takich arcy łotrów żeby pasowali do fabuły.
Nie wiem jak z resztą ale Bane słabo został przedstawiony. Widziałem jego walkę która polegała na tych samych atakach co Titani, niestety:
Spoiler
Czyli napieranie z bara na Batmana.
"Zguba" jest bardzo inteligentny przecież i nie zachowuje się tak samo jak jakiś bezmózgi Tytan.
[Zamknij]
Miałem nadzieję na coś innego no ale wyszło jak jest.
Nie wykorzystany potencjał tego bossa na moje i to jedyny zawód jak na razie.

Ventriloquist

#490
Do Mac12 Gra powinna być w empiku. Empik wystawia gry w dniu premiery .
Co do postaci i ich "bytności" w grze to te postacie które są w dzienniku powinny się pojawić w filmikach sekwencyjnych miedzy akcją tak jest m.in. z scarfacem z którym bardzo fajna historia jest w BAA;)

Ralf

Do gry wszystkich wrogów by nie ładowali. A tak pare wrogów będzie w następnej części. :)

Jaruto

Ta... tylko, że masz oczywiście świadomość, iż sequele zazwyczaj są odgrzewanymi kotletami :P
Mogliby wrzucić całą plejadę gwiazd, niekoniecznie robić walki z nimi, tylko tak jak w przypadku Scarecrow, namącić Batmanowi w głowie na różne sposoby :P

Altair

CytatTa... tylko, że masz oczywiście świadomość, iż sequele zazwyczaj są odgrzewanymi kotletami
Assasin's Creed II
Uncharted 2 Among Thievs
Killzone 2

itd,itd...

kelen