Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Aquaman

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 15 Czerwiec 2018, 17:58:52

Juby

Kolejne dwa źródła potwierdzają, że film zebrał negatywne opinie z pokazów testowych i jest poprawiany przed grudniową premierą w obawie przez kolejną porażką finansową DC.
https://comicbookmovie.com/aquaman/aquaman-and-the-lost-kingdom/aquaman-and-the-lost-kingdom-has-reportedly-not-gone-over-well-in-test-screenings-a200599#gs.qm9um0

Cytat: Leon Kennedy w 20 Luty  2023, 17:24:29No nie wiem... Wan i nuda, to są dwie rzeczy, które według mnie kompletnie się wykluczają.
Nawet najlepszym reżyserom zdarzały się niewypały. Poza tym, Wan ma na swoim koncie filmowy burdel pod tytułem Furious 7 - wiem, że wynikał on w dużym stopniu ze śmierci Paula Walkera, ale oceniam film takim jaki wyszedł. Aquaman to zresztą jego najgorszy film, facet ewidentnie lepiej odnajduje się w horrorach.

Leon Kennedy

Skoro mają czas i możliwość, aby jeszcze coś poprawić, to niech to robią!

CytatAquaman to zresztą jego najgorszy film, facet ewidentnie lepiej odnajduje się w horrorach.

Zdecydowanie najlepiej odnajduje się w horrorach. Praktycznie do każdego swojego filmu przemyca coś z tego gatunku. A przy Aquamanie mógł popuścić wodzy fantazji i stworzyć ciekawy i kolorowy świat z masą niesamowicie wyglądających stworów czy postaci. Zdecydowanie nie jest to jego najgorszy film, moim zdaniem. W dwójce właśnie liczę na więcej tego pięknego świata, klimatu przygody i widowiskowej akcji w stylu Wana. Liczę zatem, że film koniec końców się wybroni i zarobi. Dwa razy rozbił już bank i to z dwoma filmami, które średnio ci podeszły.

Q

Tylko czemu zebrał negatywne? Czyżby dlatego, że nie będzie żadnego Batmana (ani cameo Keatona ani Afflecka).

Pierwszy "Aquman" nie był zły. Ładny świat, sporo przygody i co najważniejsze sprawdzał się jako samodzielny film a nie część jakiegoś większego uniwersum.

Może Wan dostał dużą swobodę i nie trafił w gusta większości tak jak to było z w przypadku jego ostatniego filmu "Wcielenie", który albo się podoba, albo omija się go szerokim łukiem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#48
Cytat: Q w 21 Luty  2023, 23:04:02Tylko czemu zebrał negatywne? Czyżby dlatego, że nie będzie żadnego Batmana (ani cameo Keatona ani Afflecka).
Wygląda na to, że trafiłeś. Tak przynajmniej głoszą najświeższe przecieki. No cóż, dla Batmana może bym to kiedyś na HBO obejrzał, a tak odpadł mi jedyny powód żeby chociaż dawać mu szansę.

Cytat: Leon Kennedy w 21 Luty  2023, 13:16:29Skoro mają czas i możliwość, aby jeszcze coś poprawić, to niech to robią!
No właśnie z tymi możliwościami nie bardzo, skoro Warner nie chce już dokładać $$$ do tego filmu = nie za bardzo mają za co zrobić dokrętki. Teraz wszystko w rękach montażysty i kompozytora, żeby wycisnęli z materiału, który mają max. emocji.


newtime

Pierwsza część to zdecydowanie mój ulubiony film z snyderuniwwrsum, świetne kino nowe przygody, które nie wstydzi się tego czym jest z naprawdę fajnie napisanymi głównymi bohaterami, także na 2 cześć jako pozeganie tego świata jak najbardziej czekam

Crowridd

Jest i teaser - i na nim się zatrzymam do seansu w kinie (mam nadzieję).


Leon Kennedy

#51
Wstaję rano, patrzę, a tu teaser Wodnika! Myślę, nie pewnie jeszcze śpię, a to jednak okazało się prawdą. Sama zajawka wygląda całkiem ok. Czekam na pełny trailer.

Miss_Quinn

Świeżutki zwiastun, który wygląda przyzwoicie ale niestety poczekam dopiero aż pojawi się film na PVOD. Bo mnie niezbyt zachęcił do pójścia w grudniu do kina.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

#53
Całkiem fajnie, ładnie i kolorowo się prezentuje. Na święta wydaje się wręcz idealny i oczywiście zawitam do kina z paroma znajomymi 😃😆😋Bardzo cieszy mnie, że Arthur będzie współpracował ze swoim bratem, Ormem. Wilson to super aktor! Więc im go więcej , tym lepiej dla filmu. Zaś Amber widzimy przez dosłownie sekundę... Co jest trochę dziwne patrząc na taki prorodzinny wydźwięk trailera. Ojciec jest, ale matki zdecydowanie brak. Trudno, wiadomo czemu. Chodź sam polubiłem Mere w jedynce, była urocza jeśli o mnie idzie.

PS: Twórcy jednak zarzekają się, że mniejszy udział Amber w kontynuacji był od samego początku zaplanowany...

Crowridd

Moim zdaniem mocno dziwna decyzja, że zostawili tę babkę w filmie.

No ale to oni mają od tego badania, czy film na tym zyska czy straci, a nie ja :)

Miss_Quinn

Nie mieli w sumie wielkiego wyboru, bo mogli zrobić recast i wydać drugie tyle na nagranie od nowa scen z nową aktorką albo zostawić Amber i zaryzykować że część fanów może odpuścić sobie film. Więc zostało im tylko mocno ograniczyć sceny, gdzie ona gra.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Po_prostu_smyk

Świetny zwiastun. Zachęca do pójścia do kina  ;D

Leon Kennedy

Zdecydowanie zachęca i hype jest w miarę widoczny w necie... Do tego święta. Może film jednak coś zarobi 😃

LelekPL

Cytat: Miss_Quinn w 14 Wrzesień  2023, 19:22:15Bo mnie niezbyt zachęcił do pójścia w grudniu do kina
Mam tak samo. Kolejna CGI bajka, która jest tak strasznie i namolnie głośna wizualnie (tu lasery, tam lasery, cztery wybuchy na raz, bezimienne armie), że nic nie robi wrażenia.

W poprzednim filmie udało się Wanowi wprowadzić kilka interesujących wizualnie rozwiązań, może uda mu się i tym razem, ale zwiastun kompletnie nie zachęca.

Leon Kennedy

Jedynka była tak fajnie przyjemna, Atlantyda piękna, że spokojnie można iść spróbować dać się ponieść temu wspaniałemu światu i Momoa. A i jakoś ciężko by było to zrobić bez tej bajeczki CGI.