14 maj 2021, 18:28:24

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


City of Scars

Zaczęty przez Leon Kennedy, 12 listopad 2010, 13:49:09

Leon Kennedy

12 listopad 2010, 13:49:09 Ostatnia edycja: 21 lipiec 2011, 19:29:35 by Q
Jakoś wszyscy zapomnieli o tej małej produkcji, a toż to jeden z lepszych fan-filmów. Mroczny Batman, jego chwiejna psychika i mocny prawy sierpowy są tutaj widoczne od początku i trzeba jeszcze dodać, że sam znak przeszedł miłą przemianę :). Krótko o fabule: Joker ucieka z Arkham, zabija rodziców pewnego dzieciaka i samego porywa. Batman rusza w pościg... Niby nic odkrywczego, ale jest to opatrzone dobrym mrocznym klimatem, fajnym Jokerem, paroma innymi ciekawymi postaciami ( Zsasz, Wesker, Scarface, Black Canary ) i w końcu w pełni zmiennymi lokacjami ( to nie są już tylko mroczne zaułki czy kanały ) oraz zakończenie pod czas którego Batman musi wgłębić się w swoją psychikę.

PS: A najlepszy i tak jest Batek :D

8/10

Altair

Filmik dosłownie rozbraja tym ciężkim klimatem i kontemplacją Batmana na temat tego czym jest zło i gdzie zaczyna się granica dobra. Fan film jak najbardziej godny polecenia. Majstersztyk.

9/10

Mr.G

Świetne wykonanie, naprawdę godne podziwu, ale znudziły mi się już te historyjki o złym Jokerze z podkrążonymi oczami, który znów uciekł i znów robi te wszystkie złe rzeczy i jest tak bardzo teatralny i się śmieje. Ojej, ojej.

Wytwórnia Bat in the Sun mająca, co widać w CoS, ma niemałe możliwości, które mogłaby wykorzystać na zrobienie czegoś naprawdę dobrego. Od wcześniejszych ich fan-filmów widać, że potrafią zadbać o formę. Teraz przyszła kolej na treść.

Leon Kennedy

A kto by nie chciał nietuzinkowej historii w fanowskiej produkcji?

Roy_v_beck

W "Patient J" takowa była. Ta z "City of Scars" też jest spoko bardzo. Szkoda, że filma z Daily Motion usunęli, bo bym sobie obejrzał.

(A)nonim

W "Patient J" retrospekcje Jokera były fajne, wątek doktorka słaby.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.