Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Screeny i fotki z Arkham City

Zaczęty przez Mel, 01 Wrzesień 2010, 19:21:18

Altair


Hydro

Raczej to taki zwykły smaczek od twórców gry.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy


Hydro

Dla mnie to on byłby tylko piątym kołem u wozu, Mrocznego Rycerza widzę jako solowego gracza. Zapewne jeszcze by nam bad guyów bił, a jak wiadomo walka w AA (w AC i części 3 zapewne również) z jak największą ilością mięśniaków była jednym z najprzyjemniejszych aspektów gry ;D
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

Dla mnie Robin nigdy nie był piątym kołem u wozu, a jego obecność nic nie powinna zepsuć w ewentualnej kontynuacji ;) A może i w tej części nas zaskoczą :)

Vaherem

Robin pojawi się w następnej części pewnie - nie zapominajmy o trybie kooperacji, w tej części Catwoman, a w następnej będzie pewnie Robin.

Mihcim

Mając Robina mielibyśmy bardzo baaardzo łatwą grę. Taki Robin to najwyżej mógłby się pojawić w scence albo tylko w dialogu. Arkham to taka gra która po prostu jest TYLKO jednoosobowa i nie widzę alternatywy.
Chyba nie chcielibyście mieć z tej gry overpower duo. Już i tak pewnie w Arkham City będzie moment w którym bijemy się, Catwoman wchodzi, bijemy się wspólnie z nią i potem Catwoman odchodzi żeby się już nie pojawiać na moment.
Co-op w grach takich jak Batman to jest złoooooo.
Jak chcecie zobaczyć co może co-op zrobić z grą to popatrzcie na Resident Evil 5 i co-op dla Splinter Cella conviction.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

#68
A o to Robin:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Bardzo przyjemny wygląd. Brak mi tylko dłuższych włosów.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

ashelos

Nawet fajnie wygląda Joker, Harley, Two Face i Riddler. A Strange tak średnio mi się podoba.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

cheL1os

Witam,

jak obiecałem tak wrzucam, tym co nie mają gry może się spodobać bardziej, bo ci którzy mają, mogą sobie zrobić sami ;F tak czy inaczej tutaj link do screenów hd (które miałem czas zrobić, bo mam jeszcze parę pomysłów): http://www.sendspace.com/file/sqk0x1 , a tutaj do filmiku jak to stary batman dalej ma siłę łotać złoczyńców hehe: http://www.gametrailers.com/user-movie/no-rest-for-the-wicked/361344 enjoy.
For what is batman if not an effort to master the chaos that sweeps our world? An attempt to control death itself?

LelekPL

Ja się pochwalę czymś. Miałem to dokończyć przed premerią The Batman, ale się nie wyrobiłem z czasem. W końcu się udało. 4 sloty na wszystkich grach na maxa na Hard:





Żadna z gier nie jest strasznie trudna, Arkham City totalnie banalna jeśli chodzi o poziom trudności, ale pozostałe mają swoje momenty. Asylum ma najtrudniejsze Challenge Mapy bo 3 nietoperki często wymagają bezbłędnej walki, podczas gdy pozostałe gry przy bezbłędnej walce przekraczają próg 3 nietoperków o 100 tysięcy punktów. Knight to oczywiście walki w batmobilu, zwłaszcza przeciwko Cloudburst, a Origins ma I Am the Knight Mode i Worst Nightmare, który wymaga zaawansowanych umiejętności.

Dla mnie nadal Asylum, Origins i City to trzy świetne gry, a Knight jest o kilka poziomów niżej jeśli chodzi o główną fabułę, ale grywalność w Challenge Mapach ma najlepszą.

Juby

Wow. Szacunek, że chciało ci się tyle haratać w te gry, no i za tak imponujące wyniki. Nie wiem na czym grasz, ale pamiętam, że na PC poziom trudny bywał bardzo trudny w każdej z części, szczególnie w Asylum, gdzie kontra (PPM) często nie reagowała i przerywało combo (w kontynuacjach już to poprawiono).

Sam również chwaliłem się swoimi wynikami z City, ale widzę, że screeny wygasły i nie jestem w stanie ich odzyskać (no chyba, że Q ma jakąś zarchiwizowaną wersję forum z tego okresu). Jeśli wierzyć moim postom z tego wątku (a nie sądzę abym kłamał) w Arkham Asylum również osiągnąłem 100% na trudnym, a grę przeszedłem 4, albo 5 razy.

Też bym chętnie wrócił do tych gier, szczególnie że ostatniej nigdy nie ukończyłem. Niestety, praca, mieszkanie, narzeczona - nie mam pojęcia jak niektórzy dorośli ludzie jeszcze znajdują czas na granie na kompie / konsoli. Ja nie potrafię. Może kiedyś uda się go trochę wygospodarować i do tego czasu przypomnę sobie swój login i hasło do steama...