Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najlepszy Robin

Zaczęty przez Diablo, 08 Luty 2010, 11:08:38

Który Robin według ciebie był najlepszy?

Dick Grayson
27 (42.2%)
Jason Todd
8 (12.5%)
Tim Drake
20 (31.3%)
Stephanie Brown
1 (1.6%)
Damian Wayne
7 (10.9%)
Carrie (Dark Knight Returns)
1 (1.6%)

Głosów w sumie: 64

(A)nonim

Kogo obstawiacie w roli Robina po powrocie Bruce'a?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Robin to dzieciak, a takowym w tej chwili jest tylko Damian. Wi?c to jego widz? w stroju Drozda po powrocie Wayne'a, ale jemu wkrótce pakty z diab?em b?d? w g?owie, to trudno zgadn?? co jeszcze Morrison dla niego przygotowa?. A je?li nie on to mo?e Tim powróci do swojej starej roli, chod? tego bym nie chia?, bo jako Red jednak si? sprawdzi?.

(A)nonim

Wątpię żebyśmy otrzymali duet ojciec i syn. Za to powrót Tima do roli Robina będzie trochę oznaczał powrót do przeszłości.

Mam taką małą nadzieję, że w ogóle nie będzie Robina. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#18
Też możliwe. W końcu Bruce nie zawsze patrzył miłym okiem na swoich Drozdów i być może w końcu powie sobie... dość.

Anarky

Raczej nie sądzę, poza tym pamiętajmy że Batman z oporami przyjął na Robina Tima. Mając w pamięci to co się stało z Jasonem i Dickem, sam osobiście uważam że w życiu Batmana za dużo już tych Robinów. Tim Drake powinien być tym który został by na zawsze już , Stephanie Brown i Damian Wayne to zbyteczne postacie.
Ja wam pokażę!

Łubudu

Hmm. Tim raczej zostanie Red Robinem i b?dzie dzia?a? solo. Dick tym bardziej nie zostanie znowu Robinem :) Pozostaje Damian, ale to zdaje si? jakie? takie dziwne... Mo?e pozostanie jakim? pomagierem Dicka? Ogólnie wydaje mi si? ?e powrót do sytuacji w której Bruce jest Batmanem a Dick Nightwingiem nie jest pod skrzyd?ami Morrisona taki pewny. Ale w tej sytuacji my?l?, ?e Damian by?by najrozs?dniejszym wyborem. Z relacji ojciec - syn, oraz z nauki i wychowywania m?odego Wayne'a mog?yby ciekawe rzeczy wyj??. Dobrze w?a?nie by?oby gdyby pozosta?o tak jak jest teraz: w "Batman" i "Detective Comics" Robin pojawia?by si? sporadycznie, a regularnie pojawia?by si? u boku ojca w "Batman and Robin" i ewentualnie "Streets of Gotham."
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

(A)nonim

Ale po powrocie Bruce'a seria "Batman and Robin" podobno ma si? sko?czy?.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Raczej na pewno, bo jak niby by mieli to dalej ciągnąć ;)

Łubudu

Więc po co narobili tyle nowych serii, skoro chcą je zamykać po kilkunastu numerach? Cholera...
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Wszystkich nowych serii po domniemanej śmierci Batman na pewno nie zamknął, ale już BiR na 100%, bo na serio nie wyobrażam sobie ciągnięcia tego komiksu po jego powrocie, bo niby jak??? Jednak najbardziej interesuje mnie co będzie z serią Red Robin i samym Timem.

Mel

Damian podpisze pakt z samym diabłem (nie przez przypadek dano mu na imię właśnie Damian) i zapewne w tych klimatach będzie się obracał(już zaczynam myśleć jak Morrison). Albo ktoś go sprzątnie, bo za cholerę nie mogę sobie wyobrazić Batmana i jego synka, jak razem radośnie skaczą po dachach i klepią zbirów.

Anarky

No cóż typowe rodzinne związki syna i ojca też mi jakoś tu nie leżą
Ja wam pokażę!

(A)nonim

Jest jeszcze możliwość że Bruce wróci, ale nie będzie Batmanem (podobnie jak jest teraz z Kapitanem Ameryką), wtedy B&R będzie mogło działać dalej bez przeszkód. ;) Chociaż jak dla mnie nie jakość a ilość się liczy, a Morrisonem pewnie będę już kompletnie zmęczony.
Jednak jeżeli Bruce będzie Batmanem to nie widzę sensu dla dalszego istnienia tej serii. Gdzieś zresztą chyba było info ile ona ma mieć numerów.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

CytatJest jeszcze możliwość że Bruce wróci, ale nie będzie Batmanem (podobnie jak jest teraz z Kapitanem Ameryką)

Może się narażę, ale nie jest to głupi pomysł. Dick pozostanie Batmanem, a Bruce będzie takim super viserem, mistrzem dla wszystkich obrońców Gotham.       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

Nawet jeśli by do tego doszło, to taki stan rzeczy nie utrzyma się zbyt długo...

PS: Może jak Bruce wróci to w końcu poznamy wyniki DNA i odpowiedź czy faktycznie Damian to jego syn, to info mogłoby trochę namieszać.