Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batgirl (2023, HBO Max) « projekt skasowany 02.08.2022 !!

Zaczęty przez Juby, 20 Lipiec 2021, 11:25:46

Q

J.K. Simmons jako Jim Gordon na planie "Batgirl"

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1488898777780043780

Więcej zdjęć na których Gordon ma wąs i rude włosy, będą więc retrospekcje.

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1488964240530710532
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Red Robin

Czy tylko ja mam tak, że ten aktor odrazu kojrzy mi się z jj jameson`em z spider-mana?
Znowu odgrywa, rolę postaci w jakis sposób związaną z głównym bohaterem, nie wiedząc o tym, że zna zamaskowanego herosa osobiście. No chyba, że w filmie Gordon będzie wiedział kim jest Batgirl.
Ale no niestety cieżko mi się do niego przekonać  :(

Leon Kennedy

Aktor świetny i wręcz idealnie mi pasuje na Gordona. Cieszę się, że znów go w tej roli zobaczę.

Kaz

CytatCzy tylko ja mam tak, że ten aktor odrazu kojrzy mi się z jj jameson`em z spider-mana?
Mam tak samo jak Ty...
J.K. Simmons i Brendan Fraser, to jedyne plusy dla których czekam na Batgirl, bo osobiście nie jestem fanem przyd#p@sów Batmana.

Red Robin

Nie mówię, że nie jest dobrym aktorem, na pewno da sobie radę.
Wiekiem i wgl wyglądem faktycznie pasuje nawet. Tylko ten pryzmat JJ`a no poki co nie mogę go sobie wyobrazić jako opanowanego dośiadczonego komisarza, w głowie mam surowego szefa z pogardą w oczach i nienawiścią do Spider-Mana

Juby

Piszesz tak, jakby Simmons miał grać Gordona po raz pierwszy, a przecież masz już film (a nawet dwie różne jego wersje), w którym J.K. pokazał, że Jima gra inaczej niż Jamesona. I owszem, Gordon może w trakcie filmu dowiedzieć się kto wkłada kostium Batgirl. Jak wnioskuję po lekturze Trzech Jokerów, w obecnych komiksach wie, że to jego córka.

Red Robin

No tak Justice league. Kompletnie zapomniałem, że tam był. Widocznie muszę sobie odświeżyć ten film i zwrócić większą uwagę na Gordona.
I fakt, tylko 2 razy oglądałem i to dawno, a jednak nie zapamietałem go w tym filmie jako Jamesona z Marvela.
Masz rację Juby.

Juby

Wczoraj ktoś cyknął Michaela Keatona w pełnym kostiumie Batmana na planie Batgirl. <3

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1492658389318574084




Q

Oficjalnej fotki nie wypuszczają, bo kostium praktycznie ten sam co wcześniej.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

To musi być kostium z The Flash. Nawet z oddali widać, że nie ma żółtego pasa, co pokrywa się z concept-artami z tego filmu.

Q

Zapewne tak, ale nie wygląda, żeby drastycznie różnił się od wersji z filmów Burtona.

Ale pewnie przed premierą "The Batman" nie chcą wprowadzać zamieszania i pokazywać innego Batmana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Red Robin

Pewnie tak jest. Nawet jeżeli po premierze "The Batman" nie pokażą nam tego Batmana z Batgirl, to prędzej czy później pare zdj wycieknie, jak chociaż te, kóre Juby na twiterze znalazł.

Rado

Już pewnie też to zauważyliście, ale wygląda na to, że wciąż nie może ruszać szyją.

Juby

#88
Po fotkach (zwłaszcza takich) trudno to ocenić, ale nawet jeśli - nigdy nie miałem i nadal nie mam z tym najmniejszego problemu.

Jest nagranie z planu z Batmanem! :'( « to płacz ze szczęścia (dobry jeżu, jak ja kocham ten kostium).


Na nagraniu jeszcze wyraźniej widać, że Gordon będzie miał rudą czuprynę. Ciekawe czy to taka zmiana na stałe, czy po prostu nagrywają sceny retrospekcji i Michaela też odmłodzą + dadzą mu kostium 1:1 z któregoś z filmów Burtona?

Q

Retrospekcje, bo jest i mała Barbara i żona Gordona, co widać na wcześniejszych zdjęciach.

I jeszcze lepsze spojrzenie na kostium Batmana, gdzie naprawdę coś widać.

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1493693654086606853
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)