03 grudzień 2021, 06:11:10

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 lipiec 2008, 15:57:51

Juby

"Prawie miesiąc" powiadasz. ;D Ja odkąd wróciłem do pracy w biurze mam tak niewiele wolnego czasu, że czeka na mnie jeszcze z 8 wydań zbiorczych i sporo zeszytówek (choć akurat Batmany TM-Semic specjalnie czekają aż w końcu uzbieram wszystkie te, które chcę mieć), niektóre od maja, a mamy lipiec! Na szczęście od 20.07 znowu home office, więc w wolnych chwilach będę mógł nadrobić wszelkie zaległości. ;)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Cztery wydania za całe 88 zł (99 zł z dostawą do paczkomatu)! :)

Muszę się spiąć, bo męczę drugi tom JLA już zdecydowanie za długo. Potem biorę się za serię Superman/Batman. Wrogów publicznych miałem już w wydaniu DK z 2005, ale nie chciałem zaczynać o drugiego tomu, poza tym od jakiegoś czasu o wiele lepiej czyta mi się zbiorcze tomy od zeszytówek.

- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Ja w ogóle od dłuższego czasu wolę wydania zbiorcze. Chodź gdyby wrócili u nas do tej formy znanej z tm - semic mógłbym zmienić zdanie 🙃

Juby

26 luty 2021, 16:03:34 #393 Ostatnia edycja: 26 luty 2021, 16:43:24 by Juby

Terminator, o którym wyraziłem już swoje zdanie w innym temacie oraz 25 tom WKKM, czyli pierwszych 7 odcinków Ultimate Spider-Man. W 2002 zbierałem tę serię od FunMedia, ale udało mi się zdobyć jedynie odcinki 1, 2, 5 oraz 7 (młodszego brata). Chciałem mieć całość, więc postanowiłem kupić wydanie Egmontu, ale... spóźniłem się :P Tom 1 zawierający pierwszych 13 odcinków jest wszędzie wykupiony gdzieś od początku roku. Całe szczęście natrafiłem na info, że akurat 7 pierwszych odcinków, na których mi zależało, znalazło się w kolekcji Marvela w 2013 roku i akurat ktoś wystawiał go na OLX. :)

Może ktoś wie, czy w podobny sposób wydano początki Ultimate X-Men wcześniej publikowane u nas w 2004 przez wydawnictwo DK (Dobry Komiks)? Bo New X-Men na pewno doczekało się takiego wydania i na nie też będę polował, ale z Ultimate chyba pierwszym wydaniem zbiorczym jest ubiegłoroczne od Egmontu.

- Morgan Freeman

Night_Wing [usunięty]

"Deadpool, Marvel NOW!", to jedna z tych ,,najlepsiejszych", najbardziej ambitnych, barwnych i bardzo ciekawie napisanych serii z tej linii wydawniczej Uniwersum Marvela, jakie w jej obrębie powstały; chodzi mi rzecz jasna o wydania polskie od Egmont Polska. Jakiś czas temu, kupując brakujące tomy 2 i 5, udało mi się ostatecznie skompletować oderwane od reszty przygody najemnika z nawijką, które zaprezentowało nam Marvel NOW!. 10 tomów wskoczyło na należyte miejsce na geekowskiej półeczce. Teraz można kompletować coś innego z tej linii, a potem zająć się "Marvel NOW 2.0!".

Johnny Napalm

Wczoraj jak wracałem do domu, mijałem Centrum Komiksu. Pomyślałem, że dawno tam nie byłem, chyba po raz pierwszy od wczesnej wiosny 2021 r. No i lipa  ;D , jak już wszedłem to nie mogłem wyjść z pustymi rękami:

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Zaszalałeś. Tylko ten Spider-Man od Muchy ma cenę okładkową 230 zł. Mam nadzieję że dali ci dobry rabat.

- Morgan Freeman

Johnny Napalm

16 październik 2021, 16:14:25 #397 Ostatnia edycja: 16 październik 2021, 16:22:10 by Johnny Napalm
Okazuje się, że mam całkiem spoko zniżkę u nich. To jest 30%. No i wiadomo, jak wychodzą na końcu, po przeliczeniu procentów, jakieś np dwa złote i kilkadziesiąt groszy, to jest to równane do dołu do pełnej sumy. Za całość dałem 235 zł.

Teraz myślę o Batmanie Death Metal.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Super sprawa z tym rabatem. Tym bardziej gratuluję zakupów.

Ja (poza Batmanem, duh!) ostatnio znowu wkręciłem się z Dragon Ball. Z okazji 20-rocznicy debiutu mangi na naszym rynku J.P.F zaczęło wydawać całość od nowa, ale w większym formacie, na papierze kredowym, z obwolutą (bądź w sztywnej oprawie) i w pełnym kolorze. Pierwszy tom przeczytałem w jedno przedpołudnie, przy najbliższej okazji kupię drugi. Kolejne mają być wydawane co dwa miesiące.

- Morgan Freeman

Juby

16 listopad 2021, 08:28:45 #399 Ostatnia edycja: 16 listopad 2021, 08:37:19 by Juby
Nie samym Batmanem człowiek żyje. ;)

Terminator od zawsze jest moją drugą ulubioną fikcyjną postacią po Batmanie, więc w końcu uzupełniłem prawie wszystkie polskie wydania komiksowe z Elektronicznym mordercą (prawie, bo brakuje mi adaptacji T2 od TM-Semic, ale jest tak brzydko narysowana, że nie dam za nią więcej niż 15 zł, a w takiej cenie raczej nikt nie sprzeda :P). Tomb Raider z kolei to seria, którą zbierałem ze starszym bratem w latach 2002-2003 (czasy FunMedia). Nowe, piękne wydanie od Scream Comics na papierze offsetowym zawiera wszystko to, co wydano w Polsce w latach 2001-2003 + jeszcze jeden zeszyt (brakuje tylko cross-over'u z Witchblade).

- Morgan Freeman