Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Titans

Zaczęty przez Doctus, 29 Czerwiec 2015, 17:01:20

Mr.G

Ian Glen jako Wayne w drugiem sezonie jest powodem do zastanowienia się, czy nie podjąć się tegoż serialu. A jeśli chodzi o wiek, to nie widzę przeciwwskazań, a nawet to rozumiem. Zawsze wychodziłem z założenia, że jeśli już miałby się pojawić Robin, to po ładnych kilku latach działalności Batmana, gdy ten już jest całkiem dojrzałym facetem. Dodajmy do tego kolejne lata ich współpracy. Nie wiem czy w serialu jest do tego dołożony jeszcze okres rozłąki pomiędzy Batmanem i Robinem (bo zdaje się, że w Titans już nie współpracują i ich relacja w ogóle jest taka sobie, choć wnioskuję to wyłącznie po pierwszym zwiastunie), ale tak czy inaczej Wayne miał czas, by się zestarzeć.

Z powyższych komentarzy widzę, że serial po prostu daje radę, niewiele ponadto. Jeśli ktoś oglądał i również chciałby zachęcić lub zniechęcić, to bardzo proszę.

Leon Kennedy

Titans zaczyna się w momencie gdy Dick postanowił opuścić Batmana i same Gotham. Dla mnie to bardzo przyjemny serial na dość dobrym poziomie realizacyjnym. Sceny walk są super, aktorzy zwłaszcza Robin dają radę, a jego historia jest najbardziej rozwiniętą. Pojawia się nawet Jason. Raven jak i Starfire również na plus. Pamiętam tą gówno burzę na jej wygląd, a jest to uzasadnione fabularnie. Czekam na drugi sezon. Ian Glen jest mi znany najbardziej z dwóch części filmowego Resident Evil część 3 i 6.

Wayne

Ostatnio do sieci wyciekły zdjęcia nowych członków Teen Titans (Aqualad, Superboy) a także pierwsze spojrzenie na Deathstroke'a. Stąd moje pytanie, czy Bruce Wayne grany przez Iana Glena ma ubrać również kostium Nietoperza, czy wystąpi jedynie w "cywilu"? Nie mogłem się dokopać do potwierdzenia. Nie dalej jak wczoraj widziałem zdjęcie krzesełek aktorów, i było na nim "Bruce Wayne/Batman", ale może to być po prostu puszczenie oczka. Doczytał się ktoś z Was jakiejś wypowiedzi Johnsa lub Goldsmana, która konkretnie daje do zrozumienia że Wayne ubierze swój kostium na łamach Titans? Widziałem krótki screen test rozmowy Bruce'a i Dicka, i co mnie zawiodło to Glen na nim nadal był blondynem (liczyłem na wierniejszą komiksom charakteryzację).

Q

Na razie nic nie wiadomo, czy Ian Glen miałby też przywdziać kostium Batmana.

2. sezon startuje 6 września, więc pewnie już wkrótce będzie można się przekonać jak Ian wypadnie w roli Wayne'a.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Night_Wing [usunięty]

Czy Superboy i pies Krypto, których widzieliśmy w finale pierwszego sezonu "Titans", w końcowych ujęciach finiszującego sezon odcinka, wystąpią jako stała część fabuły, czy jako okazjonalny wątek? Najbardziej me fanowskie myśli i spekulacje nęci i podsyca ewentualny angaż Superboya i Krypto w historii rozciągniętej na drugą serię "Titans": projekt Cadmus. Ach, to by było dopiero coś! Jednak, jak ja to mówię, marzenie ściętej głowy!

Leon Kennedy

Ciekawe jak ich ukażą i jakie będą im efekty towarzyszyć, ale równie ciekawi mnie Deathstroke. Tak czy siak drugi sezon zapowiada się smakowicie.

Wayne

Iain Glen powróci w trzecim sezonie serialu jako Bruce Wayne. Po fatalnym w mojej ocenie finale 2 sezonu, który nie trzymał się kupy fabularnie, poczułem się zniechęcony do serialu. Jednak dla Glena będę oglądał dalej nowe odcinki. Moim zdaniem to jedna z najlepszych interpretacji Wayne'a w cywilu, szkoda że raczej nikłe szanse są by Glen dostał swój własny serial. Miła odmiana po 5 latach emicji serialu Gotham z młodym Davidem Manzuosem. Zadebiutować ma także w 3 serii Barbara Gordon jako Oracle.

Night_Wing [usunięty]

Cytat: Obywatel Wayne w 12 Kwiecień  2020, 23:25:01Iain Glen powróci w trzecim sezonie serialu jako Bruce Wayne. Po fatalnym w mojej ocenie finale 2 sezonu, który nie trzymał się kupy fabularnie, poczułem się zniechęcony do serialu. Jednak dla Glena będę oglądał dalej nowe odcinki. Moim zdaniem to jedna z najlepszych interpretacji Wayne'a w cywilu, szkoda że raczej nikłe szanse są by Glen dostał swój własny serial. Miła odmiana po 5 latach emicji serialu Gotham z młodym Davidem Manzuosem. Zadebiutować ma także w 3 serii Barbara Gordon jako Oracle.

"Gotham" od Foxa jest serialem w materii gatunku superbohaterskiego, nawet kryminału, science-fiction i fantastyki - bo multum gatunków się tu przewinęło - obrazem dość niezwykłym. 5 sezonów, które produkcja ofiarowała rzeszy miłośnikom adaptacji komiksowych Uniwersów, było - w generalnym podsumowaniu - bardzo, ale to bardzo udanymi sezonami, rzecz jasna z wyjątkami, które w każdym serialowym czy filmowym dziele się zdarzają, na które to nie mamy wpływu; przecież nie ma zjawisk i rzeczy idealnych, co nie? "Titans", to także ten świetnie pomyślany adaptujący świat amerykańskich herosów serial. Pięknie mroczny, tajemniczy, jak do tej pory, dwusezonowy twór małoekranowy. Cóż, obecność Deathstroke'a w drugim sezonie była czymś zjawiskowym - dodawało to fabule serii pierwiastka nieprzewidywalności. W kreacji jego osoby podobać się mogło m.in. to
Spoiler
, że w dość nieoczekiwany sposób w umyśle Slade'a, czego mogliśmy doświadczyć fanowskimi zmysłami, utknął Jericho, tj. jego pozostałość mentalna.
[Zamknij]
.

Dick Grayson i Barbara Gordon a.k.a. Oracle? Kreacja relacji tej dwójki w trzecim sezonie "Titans" będzie mocno zagadkowym wątkiem. I mam nadzieję, że mimo wszystko seria nowych odcinków serialu nie zaprezentuje nam tego w taki sposób:


 ;D  ;D

Juby


LelekPL

Nadal Batmana gra Jorah "friendzone" Mormont?

Rado

Chyba tak. Całkiem w sumie nieźle wygląda na tym zdjęciu. Spodziewałem się gorszego wykonania.

Leon Kennedy

#41
Trzeci sezon się rozpoczął!!! Miałem pewne obawy, bo drugi mimo wielu fajnych momentów jakoś gorzej mi podszedł niż pierwszy, chodź jedno oko był zajebisty 😃. Za to trzeci rozpoczął się bardzo dobrze! Iain jako Bruce daje radę i widać jego rozchwiane emocjonalne... Ostatnia scena w odcinku 🔥 i zaproponowanie Dickowi powrotu do roli cudownego chłopca 😃. Barbara całkiem ciekawa z ostrym językiem... Do tego wiemy jak zginął Jim, również i Alfreda nie ma już nami... Co do Jasona, to zobaczymy jak sobie poradzi jako Red Hood. Tak czy siak trzeci sezon zaczął się bardzo dobrze i liczę, że następne odcinki będą tylko lepsze.

Wayne

#42
Spoiler
Nieźle z Batmanem pogrywają w tym sezonie. Najpierw złamanie kodeksu i zabicie Jokera, opuszczenie Gotham i zrzucenie odpowiedzialności za nie na Graysona, a na koniec próba samobójcza, i to w opuszczonym zamczysku poza USA. Nie mówiąc o tym że Wayne Manor to teraz Scarecrow Manor.
[Zamknij]

Juby

Może ze względu na osoby, które jeszcze nie oglądały najnowszych odcinków, wypadałoby większość twojej wypowiedzi ukryć w spoiler tagu, hmm?

Leon Kennedy

W sumie zakryłem całość. Szkoda, że mam kłopoty ze znalezieniem odcinków z normalnymi literami i tak stoję na 5 odcinku...