Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gra Batman na silniku Unreal 3

Zaczęty przez Ridge, 26 Październik 2012, 17:52:22

Ridge

Od paru miesięcy tworze sobie gierkę o Batku, więc chciałem się zapytać czy ktoś chciałby mi pomóc przy tej produkcji :D Fabuła, animacje, lokacje itp.

Kilka fotek animacji :P



Byłbym wdzięczny :D


Altair

Przecież mamy już jedną i to najlepszą grę o Batmanie na UE3 ;) Z tego co widzę wziąłeś z niej wizerunek gacka. ;) Życzę Ci powodzenia z prowadzeniem projektu w pojedynkę.

Adriann

Jeśli chodzi o fabułę to myślę że na tym forum znajdziesz bardzo wiele ciekawych pomysłów

Ridge

Wiem że mamy jedną z najlepszych gier o Batku :D Chcę zrobić tak jakby Horror survival z B-Menem. Podsuniecie jakieś pomysły??

Adriann

Horror survival..powiedz coś więcej bo tak ogólnie mówiąc to wiesz...;p

franek

Stary, mogę ci pomóc we wszystkim oprócz programowania/modelingu i muzyki. Scenariusz, lokacje, postacie i ogólny koncept mogę przerobić, ale powiedz mi coś więcej ;)


Show Must Go On!!!

Altair

Ja mam tylko jeden pomysł, który byłby do realizacji. Wszystkie postacie ze świata gacka zostają zombie i atakują go w BatCave. Batman musi przeżyć x fal by bat komputer rozpylił w powietrzu antidotum.

Bat-rat

I co dalej z grą? Można w nią gdzieś zagrać?  :)

Nagi Wonrz

Gra robiona przez jedną czy tam dwie osoby, a ty już chcesz pykać? Zobacz ile czasu robi się "duże" tytuły lepiej :P

Bat-rat

Nie spojrzałem na datę założenia posta :D

Ridge

Dwie, trzy osoby? Do fanowskich produkcji wystarczy 10 dobrych ludzi.

@Bat-rat
Tak niedługo, zaprezentuję wersję beta.

Oto parę fotek:









Oczywiście mapy, które są na zdjęciach są wciąż modyfikowane więc będą wyglądać lepiej :D

kelen

Wygląda intrygująco. Czekam na jakąś prezentację w ruchu. Tak właściwie jak duże możliwości masz, jeśli chodzi o zrealizowanie gry? Mam kilka pomysłów z historią z Batmanem w roli głównej, chętnie bym mógł jakiejś użyczyć dla gry.

Ridge

Muszę jeszcze dokończyć animacje i wtedy wrzucę filmik ;) W jakim sensie duże możliwości?

Bat-rat

Ridge, ziomeczku... jesteś SUPER! Batman z przyszłości umm... epicko :) Nic tylko grać. Trochę grywalności i mamy sposób na nudę na kompie :) Przynajmniej jak dla mnie. Cieszył bym się gdyby był tryb villain w którym sterowałoby się np. Jokerem (jeśli to możliwe prosiłbym cię o coś takiego ziomeczku)

kelen

Cytat: Ridge w 06 Listopad  2012, 19:36:26
Muszę jeszcze dokończyć animacje i wtedy wrzucę filmik ;) W jakim sensie duże możliwości?

Np. w kontekście zrobienia jakiegoś systemu walki?