Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

LelekPL

Cytat: Juby w 23 Luty  2022, 08:57:40Wczoraj odbyły się pokazy w Paryżu i Japonii, gdzie natychmiastowo zaczęły wypływać opinie o filmie
Widziałem tylko niektóre Japońskie (wszystkie pozytywne... na ile google pozwala zrozumieć i co ciekawe z hashtagiem #batmanemo :P ). Francuskich jeszcze nie widziałem, poza tą opinią na plakacie, którą wrzuciłeś.

newtime

#736
Pierwsze opinie zawsze są pozytywne, nawet BvS takie miał, WM84 również z jakiegoś powodu zachwycała na początku, później naglę recenzje spadły na łeb i szyje wiec za bardzo bym sie tym nie sugerował.

LelekPL

Nie chodzi o to, żeby się cieszyć z pozytywnych pierwszych reakcji. Chodzi o to, że gdyby nawet te na ogół najbardziej optymistyczne pierwsze reakcje były negatywne (a tak czasami się zdarza) to wtedy wiadomo, że mamy poważny problem.

A póki są pozytywne to wiemy nadal, że nic nie wiemy. Embargo na recenzje zostaje zniesione 28 lutego i wtedy dowiemy się więcej na temat potencjalnych box officowych szans Batmana i czy Warner ma potencjalny sukces.

Leon Kennedy

Nawet BvS miał pozytywne, zabrzmiało jakby to był jakiś najgorszy film na podstawie komiksu 😄 Ale co fakt, to fakt pierwsze tego typu opinie są warte tylko odnotowania, a nie brania ich na poważnie.

newtime

Cytat: Leon Kennedy w 23 Luty  2022, 15:16:37Nawet BvS miał pozytywne, zabrzmiało jakby to był jakiś najgorszy film na podstawie komiksu 😄 Ale co fakt, to fakt pierwsze tego typu opinie są warte tylko odnotowania, a nie brania ich na poważnie.

Cóż jeśli chodzi o ostatnie 10 lat to był to dla mnie najgorszy a juz na pewno męczący film na podstawie komiksu 😄 Tak czy inaczej trzymam kciuki, bo od dawna czekam na jakiś film z batmanem który spełni moje oczekiwania, trylogia Nolana na pewno nim nie była a tutaj póki co wszystko jak wygląda i prezentuje się na zwiastunach to dla miód wiec byle do premiery ;D   

LelekPL

Wpiszcie "Bruce Wayne", Gotham City" albo "Bat Signal" w wyszukiwarce Google i kliknijcie w ikonę sygnału Batmana.

Q

Fajna inicjatywa Google (bo podobni WB nie sponsoruje tego, co tłumaczy czemu nie ma bezpośredniego nawiązania do The Batman).
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Fajna sprawa. :D Pamiętam podobną akcję tuż przed premierą Avengers: Edngame.

Nowy banner (na francuskich ulicach wisi wersja z opiniami pierwszych recenzentów):
http://www.impawards.com/2022/posters/batman_ver28_xxlg.jpg

Crowridd

Cała ścieżka dźwiękowa jest już dostępna. Ja na razie odpuszczam :)


Juby


Leon Kennedy

Tuż za rogiem można by rzec  ;D

Crowridd

#746
Waham się pomiędzy SCREENX, którego nigdy nie widziałem a IMAX. Ktoś widział film na tym pierwszym?

Nie wytrzymałem i przesłuchałem dziś 3x ten soundtrack na Tidalu na w miarę dobrym sprzęcie audio - powiem Wam, że szczęka opada. Dźwięki gitary akustycznej, która się tam pojawia, a która nigdy mi nie pasowała do Gacka - świetna.

Klimat, dźwięki poszczególnych instrumentów - brak słów. Totalnie inny klimat, niż u Zimmera - wiadomo, inna koncepcja filmu - natomiast ta wizja/klimat mi na ten moment bardziej odpowiada - jest bardziej batmanowa, mroczna, ciężka.

Q

I kolejne zagadki na https://www.rataalada.com/

Nagrodą jest rodzinne zdjęcie Wayne'ów:

Spoiler
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Z dzisiejszego artykułu Deadline z sekcji Box Office:

CytatEveryone is waiting for Warner Bros. The Batman and many sources tell me it's bound easily for a $100M+ opening, in fact $115M+, and the advance ticket sales are there to prove that. This despite the 3-hour running time, and from what I hear (I haven't seen it yet) is a more noir, detective story by Matt Reeves than all the action set pieces in a Christopher Nolan movie. iSpot shows Warner Bros. having spent already $28M+ in U.S. TV spots (that's even a big number from that data agency's POV) across such shows as the Winter Olympics, NFL, Good Morning America, NBA games and Big Brother: Celebrity Edition. Note, Warners' hasn't weighed in on these industry projections at the time of writing, but note, they'll safely lowball. That said, no one sees it below $100M.

Juby

#749
Rosyjska premiera The Batman WSTRZYMANA:
https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/warner-bros-pulls-the-batman-russia-release-1235101581/


+ pierwsza box office'owa prognoza na weekend od Variety:
https://variety.com/2022/film/box-office/batman-box-office-opening-weekend-projection-robert-pattinson-1235191752/

Cytat"The Batman" is targeting a huge opening weekend, somewhere between $100 million and $125 million at the domestic box office. Should those estimates hold, "The Batman" would be only the second pandemic-era movie to cross the $100 million mark in a single weekend. (The first was Sony's "Spider-Man: No Way Home," which debuted last December to a staggering $260 million.) Given positive early reviews, some box office watchers believe $100 million is actually a conservative projection and wouldn't be surprised if "The Batman" collected at least $140 million in its first three days of release.