Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Q

Pierwszy trailer



Mocny klimat chociaż nakręcono tylko 25%/30% filmu. Wygląda obiecujące, jedynie głos Batmana na razie mi nie podchodzi.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Nie mam żadnych uwag. Coś pięknego. Chyba dziś nie zasnę.

Leon Kennedy

Bardzo udany zwiastun, a Pattinson prezentuje się przegenialnie, do tego klimat przez ogromne K!!!!!!!

LelekPL

Jedyna dobra rzecz, która wyszła z Fandome (Ok, zwiastuny WW i Suicide Squad były w porządku, jeśli ktoś jest fanem tych postaci, ale nie jest to coś, co by akurat mnie ekscytowało). Byłem tak bardzo rozczarowany, gdy pokazali Gotham Knights, że poszedłem spać.

Ale obudziłem się i widzę to rano i jestem całkowicie zachwycony. Wygląda niesamowicie, Battinson wygląda niesamowicie. To tylko zwiastun, ale może być potencjalnie lepszy niż Batman Begins. Oczywiście słowo kluczowe to potencjalnie. Ale nawet jeśli tak nie jest i jest to tylko solidna opowieść o mordercy z Batmanem, to wystarczy. Jak to dobrze, że możemy w końcu mieć coś dobrego z Batmanem po tylu latach badziewia.

Leon Kennedy

Badziewia dobre sobie 🙃. Battison zapowiada się na niezłego popaprańca i nawet jako Bruce wygląda, że z nim coś mocno nie tego ❤️

jakura

Bruce wygląda jak Pattinson, nawet o charakteryzacji zapomnieli😛 Ale fakt jest faktem: przekoazacko sie zapowiada! Klimat i stylistyka nasuwa mi skojarzenia z TASem. Jedyny zgrzyt to migawka na maskę Catwoman - taka niedorobiona kominiarka. Ale wyjdzie w praniu.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

LelekPL


Tu jeszcze Matt Reeves opowiadający same dobrze zapowiadające się rzeczy w filmie.

Leon Kennedy

No nie wiem dla mnie wygląda dość niepokojąco. Widać, że wiele już przeszedł, a jego psychika może być po części w rozsypce. Liczę na Batmana wjeżdżającego w przeciwników na pełnej kurwie. Zresztą popis jego złości mamy już w trailerze. Złożył gościa jak zapałkę.

Kaz

Ja mam takie pytanie, wcześniej w udzielanych wywiadach przez Mata Reeves, mówił że akcja filmu ma rozgrywać się w latach '90, w takim razie razie robią smartfony widoczne na trailerze filmu?

LelekPL

W jakim niby wywiadzie powiedział, że akcja będzie w latach 90-tych? To była tylko plotka jak niektórzy myśleli, że to będzie prequel nieszczęsnego batflecka.

jakura

I zazebienie z Jokerem. Jak dla mnie miasto fikcyjne, to i czas może być niedookreslony
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Okej, na chłodno mój szerszy komentarz.

Nic już więcej nie oglądam i nie czytam. Tyle mi wystarczy, żeby czekać z wypiekami na twarzy i stawić się w dniu premiery w kinie. Gdy zaczął się trailer i jakiś morderca okręcał głowę trupa taśmą klejącą, moją pierwszą myślą było: "Czy to ma być rated-R?! MPAA im to przepuści w PG-13?". Przy Batmanie lejącym zbira i cytującym Conroya z TAS zacząłem klaskać! Muszę zacząć studzić oczekiwania, bo już się nastawiam na czwarty film z Batmanem, którego ocenię na 10/10. Ale kurde, gatunkowo, klimatem i oddaniem komiksów wygląda mi to na Batmana na jakiego czekałem długie lata. Nawet Gordon (który od początku wydawał mi się miscastem) i brzydka maska Batmana mnie przekonały tymi krótkimi ujęciami. A Catwoman! Oh my, czyżby w końcu 100% komiksowa wersja tej bohaterki?

Cytat: LelekPL w 23 Sierpień  2020, 10:10:28obudziłem się i widzę to rano i jestem całkowicie zachwycony. Wygląda niesamowicie, Battinson wygląda niesamowicie. To tylko zwiastun, ale może być potencjalnie lepszy niż Batman Begins.

Od kilku lat powtarzałem, że Batman Begins (mój ulubiony Bat-film) jest ideałem, któremu nie da się dorównać. Od dziś 2:40 nad ranem już nie jestem tego taki pewien. Trzymam kciuki, żeby wrócili na plan od początku września i bez większych problemów zakończyli prace do końca roku. Niech już nic złego ich nie spotka, żebyśmy mogli cieszyć się tym filmem zgodnie z obecnie wyznaczoną datą premiery. To będzie długi rok czekania. :)

Q

Odnośnie zwiastuna to ciekawe, że w polskiej wersji (jak i w innych wersjach językowych) spolszczone są zagadki zaadresowane do Batmana. Ale muszą to dopracować bo jedna strona jest po angielsku a druga po polsku.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

jakura

Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Lelek, jeśli twoja żona nadal nie lubi Colina Farrella, może powiedz jej, że jednak nie wystąpi w tym filmie. Po seansie zapytasz ją, czy poznała aktora, który grał Pingwina. Ciekawe czy się skapnie. ;)


Spoiler

[Zamknij]