20 wrzesień 2021, 05:04:20

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Rado

1771
Ogólnie o Batmanie / Odp: Dlaczego Batman???
29 lipiec 2011, 16:20:09
Bo Flash jak się rozpędzi,okrąży Ziemie i przywali to wtedy boli  ;)

No tak ;D
1772
Ogólnie o Batmanie / Odp: Wasze bat-kolekcje
25 lipiec 2011, 19:07:43
Nice  :P
1773
Ramirez mi się skojarzyła z Montoyą ale o tym policjancie w ten sposób nie pomyślałem ale faktycznie mógłby być Bullockiem.To nie zmienia faktu,że i tak miło by było zobaczyć "rasowego" Bullocka chodzącego w prochowcu,palącego cygara,jedzącego pączki i rzucającego niewybrednymi żarcikami :)
1774
Bullocka bym sobie zobaczył. Mógłby ktoś tę postać w końcu zrobić w filmach z Batmanem.
1775
Bat-Filmy / Odp: The Dark Knight Returns
24 lipiec 2011, 15:49:12
Pisząc młodszych miałem na myśli takich poniżej 15 choć może nie doceniam dzisiejszej młodzieży ;)
1776
Bat-Filmy / Odp: The Dark Knight Returns
24 lipiec 2011, 13:59:22
Mogą się im spodobać różnego rodzaju niedopowiedzenia jakie tam są. Np. dlaczego Green arrow nie ma ręki i od kiedy on oraz Gordon wie kto się kryje za maską Batmana,kto to był Jason itp. Te wszystkie wywiady i wstawki telewizyjne tez moim zdaniem mogą się im nie spodobać,narracja jest ciężka,wątki zmieniają się szybko ale zgadzam się z Tobą ze bijatyki na pewno im się spodobają być może jak mówisz nawet wystarczą.
1777
Fan-Filmy / Odp: Batman i tworczosc jego fanow
24 lipiec 2011, 13:53:20
Mogłem się domyślić,że forum to zna. Nie przejrzałem wszystkich wątków-my bad.
1778
Bat-Filmy / Odp: The Dark Knight Returns
23 lipiec 2011, 17:48:30
Jestem oczywiście jak najbardziej na tak. Trudne zadanie przed twórcami tej produkcji, bo jeśli to ma być wierna adaptacja to moim zdaniem młodszym widzom może się mniej spodobać. A tak przy okazji to chyba powoli wkracza nowy trend adaptowania kultowych komiksów na kreskówki. Year One,Returns,Killing Joke... Może się to rozszerzy na inne postacie oprócz Batmana np. adaptacja "Ostatnich łowów Kravena"albo "Strażników".
1779
Ja napisze trochę przewrotnie bo nie tego kogo bym chciał zobaczyć ale kogo bym nie chciał. No więc generalnie uważam,że im mniej będzie ludzi w kostiumach i maskach tym lepiej będzie dla filmu. Chciałbym dostać w miarę realistyczny film oczywiście jeśli tak można powiedzieć o filmie w którym facet przebiera się za nietoperza i tłucze przestępców gołymi rękoma. Cieszę się kiedy czytam wypowiedzi Nolana, że w filmie nie będzie Catwoman ale Selina Kyle i że ewentualnie będzie miała jakieś taktyczne wdzianko. Na pewno nie chciałbym zobaczyć Robina bo mi się ta postać z uniwersum Batmana nie podoba,choć oczywiście nie kwestionuję bardzo ważnej roli którą ta postać w tym świecie odgrywa. Dawno temu słyszałem,że ma być Robin w TDKR i że miał go grać ten gościu z transformersów Szyja Lebuf czy jakoś tam :). Fajnie że temat Robina z czasem zniknął.
1780
Fan-Filmy / Odp: Batman i tworczosc jego fanow
20 lipiec 2011, 18:07:01
Moim zdaniem ciekawe scenki z Batmanem z rysunkowego JL:
http://www.youtube.com/watch?v=OPHSEWul5rU
A tu coś fabularnego:)
http://www.youtube.com/watch?v=7zn53yhjsDM
1781
Także liczę na coś dojrzalszego,szczególnie w porównaniu do trójki. Słyszałem że nowy spider będzie miał "sieciosploty" a nie strzelał z żył pajęczyną więc może coś fajnego z tego wyjdzie...
1782
Jeśli venom by był w formie gazu to by mogło wyjaśniać te rurki przy twarzy, bo to są chyba rurki prawda? Komiksowy Bane miał dostarczany Jad bezpośrednio do mózgu poprzez dziurki z tyłu głowy,taka zmiana na gaz przez scenarzystów w sumie by mnie nie przeszkadzała. Ciekawe jak rozwiążą sprawę z tą konsoletą za pomocą której Bane regulował dopływ Venomu... W komiksie miał urządzenie na przedramieniu.
1783
:) pewnie ?e fake. Urywki z poprzednich batmanów,blade'a dwójki,aeon flux a reszty nie znam. :P
1784
Cytat: XIII w 18 lipiec  2011, 16:45:54
Ostatnio zawiodłem się na semicu zakupiłem Punisher 3/93 w którym zamiast stron 51-66 są wcześniejsze strony, ma ktoś też takie felerne wydanie.
To pewnie była wina drukarni a nie Semica,pamiętam że na stronach klubowych pare razy się na to A. Wróblewski skarżył. No ale to oni chyba wybierają drukarnie więc mają też swoje za uszami. Ja w jednym z pierwszych Punisherów(nie pamiętam teraz w którym) mam napisane wielkimi literami, że następny numer będzie "w sierpnin". Przekreślone jest to grubą kreską a pod spodem napisane poprawnie " w sierpniu".
1785
Rozważałem iść do kina na Pottera choć fanem nie jestem,dodatkowa atrakcją oprócz obejrzenia ostatniej części sagi miał być dla mnie teaser-dobrze że nie byłem...