Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Hydro

Maska mi si? podoba. Prosta, oryginalna, ods?oni?te oczy co pozwoli ujrze? emocje (g?ównie w?ciek?o??), wi?c na plus.

Zaprezentowany strój Bane'a na fotc?: ma mask?, go?? klat? i skórzane (?) spodnie, jednak mam nadziej? ?e dadz? mu równie? jaki? inny kostium ;]

PS Czy tylko ja wchodz?c na http://www.thedarkknightrises.com/ s?ysz? jakby krótk?, egzotyczn? i chaotyczn? muzyk??

PS2 I widz? sam? ciemno?? :P
It's a funny world we live in.

kelen

Nie tylko ty. Ten plik zawiera? ukryt? tre??. Kto? na zagranicznym serwisie odkry? otwieraj?c ten plik w programie do obróbki d?wi?ku, ?e ukryto tam wpis '#thefirerise' (nie pytajcie mnie jak, sam nie iwem). Skojarzenie posz?o na twittera, no i si? potem zacz??o...

Funky

Po ponownym spojrzeniu na Bane`a uważam że maska jest dobra. Nic nie mogę jej zarzucić a spodnie nie wyglądają mi na skórzane. Przypominają mi z wyglądu spodnie Bear`a Gryllsa :D

Manigoldo

Tak apropo batman b?dzie jednak mia? nowy suit, jupii :)
co do kostiumu, to nie wiem co my?le?, liczy?em jednak na mask? bane'a... ale zobaczymy jak to b?dzie tutaj wygl?da?o. Mam nadziej? do nowego kostiumu batka, ?e zrobi? podobny do tego z arkham asylum, dadz? szaro?ci i b?dzie wygl?da? pot??niej ni? w tdk.

Hydro

Daj linka do infa o nowym stroju, bo sam ciekaw jestem ^^
It's a funny world we live in.

Manigoldo


Juby

Wszedłem i nie znalazłem. Podaj dokładny link, bądź zacytuj (chyba, że tylko piszą o tym, że będzie nowy kostium - tyle to już wiem) ale ciekawi mnie czy ktoś opisał zmiany jakie w nim zaszły.

Deuce

Ciężko o dokładną ocenę z profilu. Chciałbym zobaczyć ją od frontu. Jak na razie wiem tylko tyle, że jest podobna do maski Scorpiona z ostatniej gry Mortal Kombat. Najważniejsze, że jest jakiekolwiek osłonięcie twarzy. Dla mnie najważniejszy jest godny sposób przedstawienia postaci, a wygląd ma u mnie drugorzędne znaczenie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Manigoldo

No nie wiem czy drugorzędne. Powiedziałbym że to jest na równi, bo np wg mnie batman w tdk wyglądał jakby miał kostium z wypożyczalni na bal maskowy.
Zobaczymy jak będzie, pewnie jest to nie będzie rurek, tylko jad do wdychania. Z jednej strony niespodzianka, z drugiej liczyłem na maskę tak by było widać oczy... ale jednak maskę.

isild87

Az mnie zatkalo - wchodze na Batcave a tu od razu pierwsza fotka Bane`a - I nie chce tu nikogo urazic,ale jakos tak skojarzylo mi sie to z zolwiami ninja !

(A)nonim

Wygląda dobrze, bez zbytniego przekombinowania. Nolan jak zwykle zaskoczył wszystkich czymś prostym, ale niespodziewanym.
Cytat: Manigoldo w 20 Maj  2011, 19:20:29
Skoro nie bał się nolan takiej maski użyć, to cgi też mi się wydaje, że użyje.
Ale co ma jedno z drugim wspólnego?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mikoto

Musz? si? zgodzi? z entuzjastami maski Bane' a. Fajna jest. Oryginalna i nieprzekombinowana jak wy?ej napisa? (A)nonim. Ale podobnie jak Deuce te? czekam na jakie? zdj?cie od przodu, to wtedy b?dzie mo?na co? wi?cej napisa?.

(A)nonim

Ale teraz jest tak samo jak z pierwszym zdjęciem Jokera, to lekki teaser. Może nawet wygląd zostanie lekko zmieniony, Joker później też wyglądał trochę inaczej.

Dobra geje już mogli się nacieszyć opcją sado maso płci męskiej, ale teraz jest ważniejsza sprawa:
Dawać Kicię!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Obawiam się, ze z Catwoman może być jak z Two-Facem - nie doczekamy się oficjalnej foty, bo twórcy chcą raczej ukryć fakt pojawienia się kotki tak jak złej formy Denta (dlatego w każdym oficjalnym oświadczeniu widnieje jako Selina Kyle).

Manigoldo

To ma do rzeczy, że taka maska dużo z realizmem nie ma wspólnego, chyba że mamy powrót do korzeni z podobnym pomysłem jak z wyparowanie wody z gotham, tak teraz mamy jad w postaci pyłu do wdychania. Więc też mi się wydaje że użyje cgi.