Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Animacje DC - Tomorrowverse

Zaczęty przez 8azyliszek, 25 Lipiec 2023, 16:48:01

8azyliszek

Nie zakładam tematu o filmie "Justice League: Warworld" bo to nie ma sensu. Powiem tylko, że to chyba najgorsza animacja DC jaką widziałem. Nuda panie, nic się nie dzieje. 4/5 filmu to trzy głupie historyjki różnych halunów jakie przeżywają nasi bohaterowie. Dopiero jak się uwalniają i walczą na Warworldzie da się to oglądać. Ale większa część filmu z przodu, w ogóle nie jest warta tej dość sztampowej końcówki. Nie wiem co przyświecało scenarzystom kiedy pisali ten scenariusz. Ale wyszedł taki kaszan. Straciłem te półtora godziny.

Crowridd

No co ty, a resztę animacji z tej serii widziałeś? Wypada najgorzej wg Ciebie?

Ja zatrzymałem się na kilku filmach z DCAMU i przyznam, że bardzo mi się podobały.

Q

W ramach wprowadzenia do tematu dodam tylko, że dyskusja o wcześniejszym filmie z "Tomorrowverse", czyli nowego wspólnego animowanego uniwersum filmów DC zapoczątkowanego w "Superman: Man of Tomorrow" -

Batman: The Long Halloween (2021) - tutaj

Po  "Justice League: Warworld" kolejną produkcją będzie - "Justice League: Crisis on Infinite Earths".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Wayne

To może lepiej połączyć ten wątek z Man of Tomorrow.

Leon Kennedy

Ciężko ostatnio obejrzeć co z animacji po polsku. Więc od dawna nic nie widziałem... A nie czekaj 'Zagłada Gotham' udało mi się ostatnio zobaczyć, polecam. Dobra animacja. I klimat Cthulhu.

Q

Cytat: Wayne w 26 Lipiec  2023, 11:35:53To może lepiej połączyć ten wątek z Man of Tomorrow.
 
Man of Tomorrow nie ma swojego wątku.

Cytat: Leon Kennedy w 26 Lipiec  2023, 16:43:12A nie czekaj 'Zagłada Gotham' udało mi się ostatnio zobaczyć, polecam.
Batman: The Doom That Came to Gotham nie jest częścią "Tomorrowverse" i nie jest powiązana z innymi animacjami.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Wiem, wiem, tylko to ostatnio udało mi się zobaczyć  ;)

Mr.G

A ja już nie pamiętam kiedy odpaliłem sobie jakąś pełnometrażową animację z DC. Ostatnio był to chyba Killing Joke, który raczej utwierdził mnie w przekonaniu, że studio nie ma niestety nic świeżego do zaoferowania.
Ale może się mylę? Jeśli ktoś jest na bieżąco i chciałby jakąś animację polecić (niekoniecznie tylko z działki Batmana), to poproszę o sugestie.

LelekPL

Cytat: 8azyliszek w 25 Lipiec  2023, 16:48:01Nie zakładam tematu o filmie "Justice League: Warworld" bo to nie ma sensu.
Racja. Ogołnie filmy animowane DC to w większości przeciętniaki. Zarówno te z poprzedniego uniwersum, jak i Tomorrowverse. Znajdzie się czasami perełka jak Gotham by Gaslight czy Under the Red Hood, ale Warworld do niego nie należy. Ogólnie pomysły były fajne - na jeden film, a nie mieszanie tego w jeden i to taki bez sensu. Western z Wonder Woman był najsłabszym pomysłem, ale już Dark Fantasy z Batmanem i Paranormal Noir z Supermanem to super pomysły. Niestety wykonanie mega słabe.

Crowridd

Przed Justice League: Warworld wyszła animacja Legion of Super-Heroes.

https://www.filmweb.pl/film/Legion+superbohaterów-2023-740257

Pierwsza obejrzana przeze mnie pozycja z Tomorrowverse - taka raczej średnia. Niczym specjalnym się nie wyróżnia. No może poza wyglądem i pomysłem na Braniaca.

Główne role to Supergir i Braniac 5.

Leon Kennedy

Akurat, to udało mi się ostatnio zrzucić na telefon i pewnie jakoś w trakcie drogi do lub z pracy, obejrzę.