Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

lady_ozzy

Czy scena z kurtk? mo?e oznacza?, ?e Kanarek 'zmieni dziubek' ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Adriann

Myślę że nie tylko to. Było kilka innych scen wskazujących na to jak np pierwsze spotkanie nowego kanarka z łukiem:P

lady_ozzy

Ale to było takie najbardziej wyraziste Moim zdaniem. Obawiam się, że było to nieuniknione... ale szkoda
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Anonimowy Grzybiarz

Bardzo fajnie się oglądało, niestety ciągłe skojarzenia z Nolanem psuły mi trochę odbiór. Ogólnie cliffhanger na koniec bardzo przyjemny, jak i cała akcja. Miałem nadzieję na większe emocje, jakoś finał pierwszego sezonu oglądało mi się lepiej, ale i tak było super. Bardzo dobre zakończenie dobrego sezonu, fajnie, że twórcy idą w dobrym kierunku, oby tendencja zwyżkowa się utrzymała.

Bless

Dla mnie caly sezon 2 byl swietny a ostatni odcinek jest dla mnie jak wisienka na pysznym torcie :D

Leon Kennedy

Uff, po ?wietnym zako?czeniu drugiego sezonu mog? powiedzie? tylko jedno... dawa? kolejny!

Cytat
Czy scena z kurtk? mo?e oznacza?, ?e Kanarek 'zmieni dziubek' ?

W sumie nie jest to do ko?ca potrzebne, ale chyba tak :)

CytatMy?l? ?e nie tylko to. By?o kilka innych scen wskazuj?cych na to jak np pierwsze spotkanie nowego kanarka z ?ukiem:P

Przeszkolenie ju? ma :P

Altair

#276
Czyli 3 sezon to najprawdopodobniej wątek szkolenia się Theai w łucznictwie i próby Olivera  przekonania jej do siebie... myślę, że to, iż Thea zostanie sidekickiem Arrowa to kwestia czasu. :) Tak czy siak nie mogę się doczekać.
PS. Chwała Bogu, że Slade stracił już swoje nadprzyrodzone zdolności. Myślę, że na pewno się jeszcze kiedyś pojawi. 

Post Merge: 30 Maj  2014, 04:20:36

Apropo, polecam Wam serdecznie mój polski fanpage:
https://www.facebook.com/serial.arrowPL

kelen

Nie, ?eby co?, ale ju? jeden jest, który ma kilka tysi?cy lajków, na dodatek swój zareklamowa?e? na fanpage'u o serialu Flash, gdzie admini s? Ci sami :P Rozumiem, ?e chcesz zrobi? konkurencj?? :D

Altair

Hah, wcze?niej nie zauwa?y?em naszego poslkiego fanpage'a! :D moje fopa :( No trudno, nie usuwam na razie, ?adna ze mnie konkurencja raczej :D

Doctus

Cytat: Leon Kennedy w 04 Kwiecień  2014, 15:28:08
Mimo wszystko fajnie by?o us?ysze? i pewnym sensie zobaczy? Harley :) i niech "Arrow" czerpie ile chce z Gacka, bo jak na razie twórcy ?wietnie wywi?zuj? si? z powierzonego im zadania. A o "Suicide Squad" powiem tyle, chc? ich wi?cej!

Leon wyklepa?, dzisiaj og?oszono pojawienie si? Ra's al Ghula w serialu. Lepsze to ni? wci?ni?cie Harley Quinn, bo Ra's i ca?e League of Assasins zawsze by?y bardziej dobrem dla ca?ego universum (pomijaj?c silne powi?zania Batmana z Ra'sem, ich relacje, oraz wspólnego krewnego) i zdarza?o si? ju? ?e przeciwko G?owie Demona musia?o si? zmaga? ca?e Justice League. Mam tylko nadzieje ?e Ra's nie b?dzie traktowa? Olivera tak jak Bruce'a, nie zobaczy w nim swojego nast?pcy, ani do interakcji Arrowa i Ra'sa nie zostanie wprowadzone nic co by?oby herezj? dla fanów Batmana. Niech te? sobie daruj? w?tek zniszczenia miasta, bo przez dwa fina?y z rz?du mieli?my to samo, w dodatku Ra's al Ghul z BB mia? taki plan dzia?ania - za du?o by?oby ju? zapo?ycze? z innych historii. To musi by? oryginalne podej?cie do tak ikonicznej postaci, dlatego te? pok?adam wielkie nadzieje w twórcach Arrow. Jak do tej pory dostawali?my przeciwników na wysokim poziomie (Dark Archer, Deathstroke) wi?c oby?my si? nie zawiedli na telewizyjnej wersji jednego z najwi?kszych rywali Mrocznego Rycerza.

Leon Kennedy

O tak! Ra's Al Ghul!! Zanosi?o si? na to, co nie?  ;) Sam mam nadziej?, ?e tym razem zako?czy si? na czerpaniu z mitologii Gacka i twórcy wymy?l? co? ?wie?ego i przyjemnego. Tak czy siak trzeci sezon zapowiada si? ciekawie! Obok G?owy Demona najbardziej cieszy pojawienie si? Atoma i to sam Brandon w jego roli! Dla mnie bomba!

Bless

3 sezon zapowiada sie wysmienicie :D wciaz uwazam, ze Flash nie ma szans z Arrowkiem :P Ra's bedzie ciekawym dodatkiem i faktycznie ciekawe jak go tutaj tworcy przedstawia.

Doctus

Cytat: Leon Kennedy w 30 Lipiec  2014, 21:51:23
Sam mam nadziej?, ?e tym razem zako?czy si? na czerpaniu z mitologii Gacka i twórcy wymy?l? co? ?wie?ego i przyjemnego.

W Green Arrow z New52 teraz rol? scenarzysty przejmuje cz?onek ekipy Arrowa, wi?c mogliby stworzy? nowych przeciwników a potem legalnie wprowadzi? do serialu, unikaj?c wilczych spojrze? fanów, bo wprowadzaj? kluczowe postaci których nie by?o w komiksach (sojuszników mo?na prze?y?, ale czy villainów którzy maj? by? bossami sezonu? nie s?dz?). Mówi? o tym, bo jak wida? najbardziej znani przeciwnicy Green Arrowa z komiksów nie s? wystarczaj?co ciekawi ?eby by? g?ównymi z?ymi ca?ej serii. 1 sezon - Merlyn, dobrze, klasyczny przeciwnik Arrowa. Ale potem mamy Deathstroke'a i Brother Blooda, którzy s? kojarzeni g?ównie z Teen Titans, a w 3 serii Ra's al Ghula, kogo? perfidnie z galerii z?ych Nietoperza. Na korzy?? twórców Arrow powiem, ?e Ra's jest te? villainem globalnym, wi?c mo?e walczy? z ró?nymi postaciami, a tak?e Merlyn jest jego by?ym podw?adnym tak?e jego obecno?? w Starling City jest niejako uzasadniona. Dopóki twórcy nie wprowadz? postaci, która jest w 100% tylko przeciwnikiem Batmana (pokroju Riddlera, Mr. Freeze'a, czy Catwoman) to nie b?d? narzeka?. Trzecioligowca pokroju Firefly'a prze?y?em, wi?c w przysz?o?ci np Ratcatchera czy Anarky'ego te? móg?bym strawi? ze smakiem. Zw?aszcza tego drugiego, bo idealnie by pasowa? ?eby pokaza? go jako jednego z m?ciwych mieszka?ców Glades z w?asna ideologi? na zwalczanie niesprawiedliwo?ci.

Bless

Właśnie jestem świeżo po watch 1 odcinka 3 sezonu i cóż...... jest WYŚMIENICIE !!! Akcja, akcja i jeszcze raz akcja ! Super efekty + humor + piękna Felicity = jest miodnie :D

raven1233

Zako?czenie odcinka... WOW! Plus za Felicity i Barry'ego :D Troch? szkoda Lance'a. Zapowiada si? ?wietny sezon :)