Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Zaczęty przez kelen, 05 Styczeń 2012, 15:51:55

kelen

Mamy już oficjalny komunikat o grze. Pojawi się na X360, PS3, Wii, DS, 3DS i PSV.


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Adriann

Oooo glosy postaci..czyżby nowość?

franek

Wszystkie gry Lego od SW po Pottery i Batmany są super. Jak grałem w LB to nie myślałem że można sobie tyle jaj porobić z tego uniwersum.


Show Must Go On!!!

Rado

Świetny zwiastun z kultową muzyką.

No właśnie, czyżby "zrozumiałe" głosy postaci pojawiały się w grze? Nie do końca jestem w temacie, ale chyba żadna gra z serii Lego, na filmowej licencji, tego nie miała.

Jeszcze tak a propos Lego i Batmana http://www.mocpages.com/moc.php/120941

Adriann

Ta zmiana bardzo mi się podoba,chętnie zagram w to;>
Tylko jedyne co ciągle jest nie tak to ten wygląd Jokera...tragiczny no i może Bane za mały..jak w poprzedniej części;>

Leon Kennedy

Dwie kultowe nutki i od razu zrobiło się milej :). Giera zapowiada się na solidną.

JaRo II

 Zwiastun zachęcający, pierwsza część gry była świetna. Ta zapowiada się na równie udaną.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo


Adriann

Przyznam że świetnie brzmi dubbing wg mnie..;)
Tyle że Joker odrobinkę lepiej mógłby brzmieć..ale to szczegół;)
Podoba mi się głos Riddlera,bardzo mi się kojarzy z Jimem Carreyem.ciekawe czy trafnie..;>

bart-allen

http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

BlackBat

Też coś mi sie obiło o uszy, gra  jak narazie tylko kusi z półki w Empiku :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

ja właśnie wczoraj w drodze z katowic ukończyłam tryb fabularny, a gra twierdzi, że za mną dopiero jakieś 18% całej rozgrywki :D gorąco polecam wszystkim fanom gier z serii lego i miłośnikom postaci z uniwersum DC. świetny humor (jak to w grach lego), całe mnóstwo postaci i od groma różnych smaczków. no i chociaż flash w trybie fabularnym pojawia się dosłownie na chwilę to i tak rządzi, a po skończeniu tegoż trybu można nim do woli śmigać po ulicach gotham ♥ żałuję tylko, że nie udało mi się dorwać dlc gdzie w heroes packu umieścili dodatkowo postaci takie jak nightwing czy damian ;-;

Altair

Ja i mój brat ciągle śmigamy w to na PC. Odblokowaliśmy już wszystkie postacie i trochę żałuję, że nie moge pośmigać Nightwingiem z DLC...