Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Online

Zaczęty przez Firm, 03 Lipiec 2008, 03:03:32

Drawski

Udało się, jednak udało mi się zlokalizować relacje z gry o których wam wspominałem. Tutaj można to przeczytać. Wszystko to brzmi niesamowicie zachęcająco. Choć problemy z płatnościami nie brzmią zachęcająco to zrobię co w mojej mocy aby je ominąć. Wiem na pewno że moja postać będzie stała po jasnej stronie mocy, o tyle nie wiem pod jakiego herosa ją dopasować. Myślałem o kimś na wzór Batmana, jednak ciągnie mnie do podniebnych walk Supermana... także dobrze że mam jeszcze trochę czasu na przemyślenie.

Mihcim

DC Universe Buuuuuugzzz Online :)

Altair

Zazdrości, bo se na ixie nie pogra :P
A ja czekam aż będzie Free to Play nie dalej jak za rok, peace! :)

Mihcim

A ja mam ixa :)
I  nie mam czego zazdroscic moje zycie jest doslownie fantastyczne

Altair

To super, ale my o DC rozmawiamy :P Poza tym właśnie przez to, że masz ixa nie pograsz sobie w ten tytuł :D O to mi chodziło ;)
(Tak, próbuję wywołać wojnę konsolową, ale to tak z czystych nudów) ;D
DC ma genialne promo filmy CGI... Kurdę, ten z Lexem i Batmanem mogę oglądać w kółko...

Mihcim

Tak pisze z PCta a jak dobrze pamietam to plyta z DC Universe Bugz Online jest na PECETA!

Altair

Wygrałeś. Chciałem dowartościować Twoją dedukcję :D

Mihcim


Rexio

Ta... jedyny problem z DC Universe Online jest  taki że trzeba płacic abonament , i to zniechęca mnie do zakupu.

A tak to stworzyc własnego Batmana , Robina , czy Najthwinga to extra sprawa  8)

ashelos

Ja czekam aż ta gra będzie darmowa(obstawiam że za niedługo, ponieważ coraz mniej osób w to gra) i wtedy zacznę grać ( i biegać po Gotham oczywiście ). :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

To jest taka opcja żeby Dc universe było za darmo ? Nie miałam o tym zielonego pojęcia.... :)

ashelos

#71
Gra powinna być "za darmo" ale znająć SOE i ich podejście do darmowości będzie oznaczać całą masą ograniczeń (płacąc abonament będzie można się ich pozbyć). Co do tego czy gra na pewno będzie darmowa, oficjalnie nikt z SOE tego nie potwierdził ( twierdzą że DCU Online świetnie się ma) , ale my fani wiemy swoje. Teraz nawet łączą  26 serwerów w 4 gigantyczne MegaSerwery, co świadczy o nie najlepszej populacji graczy. Zmiana modelu płatności pomoże bardzo tej grze, ale musimy poczekać aż SOE sam do tego dojdzie.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

Ta gra jest debilna. Beznadziejnie się w to gra. Na poziomie Metin2 albo 4Story. Dobijecie do 40 lvl potem już nie dacie rady. Będziecie tylko mogli się bić z tymi samymi przeciwnikami. Grafa jest średnia. a typowe zadania to idź zabij X zbirów. I jeszcze abonament... TA GRA SSIE. może gdyby było za darmo to jeszcze ale taki abonament to nawet WoW nie ma.


Show Must Go On!!!

ashelos

#73
A jaki tam jest maksymalny poziom? Ja słyszałem że 30 i wbija się go bardzo szybko :) A co do tego że gra jest debilna, to jest twoja subiektywna ocena, ale proszę nie porównuj tej gry do takich debilnych gier jak Metina albo 4Story bo to DCU Online jest od nich niewyobrażalnie lepszy. Mi wystarczy że będzie można sobie pobiegać złoczyńcą (albo superbohaterem) po Gotham. Więcej nie oczekuje od tej gry.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

Sugerujesz że metin2 albo 4story jest lepsze ? W takim razie u ciebie niebieski to zielony.
Gra jest fajna ! Aly gdyby nie te wszystkie płatności , no cóż. Ale stworzyc własną podróbkę Batmana czy innego superbohatera jest zarąbiste ! 3 tryby poruszania się , duży arsenał do wybrania , do wyboru super moce ( dosyc dużo )  poczynając od płci i wieku kończąc na własnym stroju możemy stworzyc złoczyńcę bądź bohatera.  8) Dla mnie bomba....

TYLKO TEN DEBILNY ABONAMENT !!!!!!!!! >:(