Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:20:41

LelekPL

Afflecka ci??ko jest nie lubi? teraz, po tym jak ?wietnym okaza? si? re?yserem i ca?kiem niez?ym aktorem. Jednak na Batmana wola?bym kogo? o mniej znanym nazwisku. Bale'a bardzo lubi?em ju? przed BB, po American Psycho, ale to wci?? by? aktor, którego podziwia?em za dobr? gr?, a nie poznawa?em po nazwisku. Tak znana twarz mo?e czasem odci?ga? uwag?, wi?c wola?bym raczej kogo? mniej znanego. Póki co nadal najbardziej podoba mi si? pomys? z Armie Hammerem, ale ta stronka: http://screenrant.com/batman-casting-actors-justice-league/  wymienia równie? kilku ciekawych kandydatów. Wi?kszo?? jest wprawdzie nieco za stara wed?ug mnie, aby zaczyna? nimi now? seri?, ale taki Matt Bomer nie by?by z?ym wyborem.

Kadaver

Po Hollywodlandzie Affleck by mi bardziej pasowa? na Supermana, ni? Batmana. Josha Hollowaya widzia?bym ch?tnie jako Aquamana. Z pozosta?ych go?ci wymienionych przez screenrant kojarz? tylko Luke'a Evansa, w sumie by pasowa? na Batmana, w The Raven mnie pozytywnie zaskoczy?.

Nightrain

Cytat: Air Jordan w 09 Luty  2013, 19:56:13Wi?kszo?? jest wprawdzie nieco za stara wed?ug mnie, aby zaczyna? nimi now? seri?, ale taki Matt Bomer nie by?by z?ym wyborem.
Gdyby dali mu br?zowe soczewki, bo te jego niebieskie oczy mnie dobijaj?. Ale gdyby popatrze? na to zdj?cie:
http://images4.fanpop.com/image/photos/20700000/Clarity-matt-bomer-20714313-1280-1024.jpg Zrezygnuje z tego uwodzicielskiego spojrzenia, troch? pudru + br?zowe oczy i mieliby?my Bruce'a Wayne'a
Cytat: Kadaver w 10 Luty  2013, 11:29:06Po Hollywodlandzie Affleck by mi bardziej pasowa? na Supermana, ni? Batmana.
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/58730-ben-affleck-i-am-not-running-for-office/1356399472_ben-affleck-senate_1.jpg
Wypisz wymaluj Superman. Damn...
Cytat: Kadaver w 10 Luty  2013, 11:29:06Josha Hollowaya widzia?bym ch?tnie jako Aquamana.
Eeee... Kto? by si? tam jeszcze znalaz?, kto by lepiej pasowa? na niego...
Mo?e Tom Cruise? A nie on ma 50 lat...
How about... Chris Evans?
Sebastian Stan?
A w sumie Josh Holloway te? nie jest z?ym pomys?em... ._.

Valar Morghulis

Rado

Komiksowy Bruce Wayne ma niebieskie oczy, wi?c wszystko by elegancko pasowa?o. Bomer wygl?da spoko na Bruce'a jak i na Batmana, tyle ?e... jest gejem.

Tak, wiem, ?e orientacja seksualna nie ma wp?ywu na zdolno?ci aktorskie, ale jednak u mnie ju? t? rol? straci?. Troch? homofobi? zalecia?o ode mnie, wiem, ale nie b?d? ?ciemnia?, ?e jest inaczej.


Anson Mount - nie znam go, ale imo nadaje si? do rozpatrzenia.

LelekPL

Dla mnie jego orientacja nie ma znaczenia, problemem jest natomiast niewielkie doświadczenie (widziałem go tylko w jednym filmie i na dodatek go w nim nie pamiętam - Magic Mike) i wcale nie tak młody wiek jak mi się na początku zdawało. Ma już 36 lat... hmmm także mimo wszystko nadal widziałbym w tej roli głównie Hammera

Natomiast po obejrzeniu filmu Perks of Being a Wallflower, a wcześniej We Need to Talk About Kevin, doszedłem do wniosku, że za 5 lat dobrym Jokerem byłby Ezra Miller. Chłopak ma duży talent i jest w nim coś bardzo niepokojącego, ale póki co musi jednak jeszcze trochę dojrzeć.

Kadaver

Cytat: Nightrain w 10 Luty  2013, 14:06:59

Może Tom Cruise? A nie on ma 50 lat...
Tom Cruise? Mnie  on w ogóle nie pasuje. Prędzej Brad Pitt. A może Gary Daniels? Ale ze znanych mi aktorów najlepiej mi pasuje Holloway.

Rado

Co do Aquamana, to też zależy jaką wersję tej postaci będziemy oglądać w filmie. Przykładowo taką jak w New 52, czyli młody top model wygolony i śliczny to np. mógłby zagrać Liam Hemsworth, ale już taką wersję z długimi włosami i brodą, hakiem zamiast ręki musiałby zagrać jakiś starszy, masywniejszy aktor z prezencją i zdolnościami do zagrania majestatycznego monarchy, którym przecież Aquaman jest. Zapewne będzie ta pierwsza, oryginalna wersja. Jest bardziej spopularyzowana itd. Ja jednak, wolałbym taką oto wizję.




Kadaver

#82
Takiego starszego Aquamana z brodą to  Dolph Lundgren mógłby jeszcze zagrać. Muskulaturę cały czas ma niezłą.
No i głos ma odpowiedni do zagrania majestatycznego monarchy.
A do tej pierwszej wersji Paul Walker cały czas pasuje.

Nightrain

Cytat: Rado w 10 Luty  2013, 15:30:35
Komiksowy Bruce Wayne ma niebieskie oczy, więc wszystko by elegancko pasowało.
Taaak, ale zauważ, że jest on bardzo często przedstawiany z przymrużonymii oczami, albo przynajmniej ma je bardzo małe. Ewentualnie jest dość ciemno i widać tylko czarne kropki, tj źrenice. A Matt? Ma duuuże i niebieskie, więc będą mu musieli latarką po oczach świecić.
Właściwie dużo aktorów nadawałoby się do którejś z tych ról [tak z wyglądu] po prostu po nałożeniu podkładu na twarz i trochę pudru, bo postacie z komiksów często są przedstawiane jako osoby o bardzo jasnym kolorze skóry. Między innymi dlatego część z nich wam nie pasuje.
Co do Aquamana - Aquaman sucks! He sucks under water! He sucks fishes pees! A poważniej, to mi osobiście bardziej podchodziłby ten z New 52 i szukając aktora właśnie na taką wersję się nastawiałem.

Valar Morghulis

Rado

#84
CytatTaaak, ale zauwa?, ?e jest on bardzo cz?sto przedstawiany z przymru?onymii oczami, albo przynajmniej ma je bardzo ma?e. Ewentualnie jest do?? ciemno i wida? tylko czarne kropki, tj ?renice.

I Ty to wiesz, bo masz dwa komiksy z Batmanem w domu, z czego jeden to JOKER, gdzie w ogóle Bruce'a Wayne'a nie ma. A je?li mi wyje?d?asz z tak? opini? po przeczytaniu kilku skanów to tylko pogratulowa?.

Piszesz o Aquamanie z New 52, wi?c zak?adam, ?e co? tam jednak te skany przegl?dasz. Spójrz na Bruce'a Wayne'a z najlepszego bat-tytu?u obecnie na rynku i powiedz mi, ?e ma oczy zmru?one albo jakie? kropki. Podpowiem, ?e Greg Capullo rysuje.

Sam da?e? fotk? Bromera gdzie ma zmru?one oczy, wi?c w czym problem? Zreszt?, wyobra? sobie tak? scen? w filmie: Bruce Wayne na jakiej? oficjalnej imprezie, u?miechni?ty od ucha do ucha, z du?ymi oczami pozuje do zdj??, rzuca ?arty itp. Drzwi si? zamykaj?, jest sam. U?miech znika, od tej chwil oczy nie s? ju? takie wyba?uszone, zaczyna my?le? o kostiumie i o nadchodz?cej nocy...

Je?li aktor mia?by du?e oczy, to cho?by przez taki prosty sposób, mo?na by fajnie pokaza? kontrast pomi?dzy byciem Brucem, a byciem Batmanem. Tak?e, argument o zbyt du?ych oczach uwa?am za mocno nietrafiony.




Nightrain

#85
Aha, czyli, ?e je?li ja mam w domu trzy komiksy i zacz??em si? na powa?nie interesowa? Batmanem niedawno, to nie mam szans na to ?eby cokolwiek wiedzie? w tym momencie i wypowiada? si? na dany temat?
Cytat: Rado w 11 Luty  2013, 11:56:44
Spójrz na Bruce'a Wayne'a z najlepszego bat-tytu?u obecnie na rynku i powiedz mi, ?e ma oczy zmru?one albo jakie? kropki. Podpowiem, ?e Greg Capullo rysuje.
Napisa?em cz?sto, czy zawsze?
Sam da?e? fotk? Bromera gdzie ma zmru?one oczy, wi?c w czym problem? No w?a?nie, o to samo móg?bym Ciebie zapyta?, w czym problem? Napisa?e?, ?e u Ciebie ju? straci? t? rol?.
Wygrzeba?em sobie tak? fotk?, trzecia pozycja od lewej po wpisaniu bruce wayne comic, no ale to jeszcze nic nie znaczy, prawda? http://www.itsalltrue.net/newsimages/wayne/brucewayne.jpg

Jako? czuj?, ?e tylko si? o?mieszam i za chwil? sko?cz? mi sie argumenty, które jak to Rado wspomnia? by?y nietrafione, wi?c proponowa?bym sko?czy? dyskusj?. Matta tak czy siak pewnie nie wybior?...


A je?li chodzi o wygolonego Aquamana, to mo?e Justin Hartley? Jednego ju? gra? xD

Valar Morghulis

Nagi Wonrz

W Killing Joke (kolory Bollanda) oczy są brązowe, a u Capullo tak walą te niebieskie, jak u niemowlaka (nie przeszkadza).

Rado

Cytat: Nightrain w 11 Luty  2013, 20:38:37
Aha, czyli, że jeśli ja mam w domu trzy komiksy i zacząłem się na poważnie interesować Batmanem niedawno, to nie mam szans na to żeby cokolwiek wiedzieć w tym momencie i wypowiadać się na dany temat?

Masz rację, nie powinienem Tobie odbierać prawa do czegokolwiek. Źle to sformułowałem. No hard feelings, bro.

Tylko podawaj jakieś przykłady.

Leon Kennedy

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=934337

Jeśli się to okaże prawdą, to ja bym przeniósł jeszcze o jedna dekadę :) i podbudowę mają iść tylko dwa filmy?? Że co??

LelekPL

#89
Ostatnio zastanawiałem się nad składem całej ligi i wpadłem na takie propozycje:
Batman - Armie Hammer


Superman - Henry Cavill


Green Lantern - Ryan Reynolds (żeby zachować już jakąś ciągłość)


Flash - Chris Pine... albo Ryan Gosling... albo Bradley Cooper... obojętnie, ktoś z nich, jakiś aktor znany z ciętej riposty, albo niezłych żartów

Aquaman  - Nicolas Coster-Waldau


Martian Manhunter - Idris Elba


chyba, że zdecydują się na Cyborga - Michael B Jordan (chłopak zbiera bardzo dobre recenzje za swój ostatni film, mówi się nawet o Oscarze za rok, więc warto by było lepiej się mu przyjrzeć)

Swoją drogą jest to nieco rasistowskie, że w Lidze jest miejsce na jednego czarnego bohatera. Pozbywają się jednej z tych postaci zastępują specjalnie drugą czarną... ale jak by mieli je dać obie to już nie bardzo :P

Wonder Woman - fuck it, KELLY BROOK. Seksistowskie czy nie, to moja lista marzeń. Nie obchodzi mnie, że nie jest znana z grania, ale kostium wypełni jak nikt inny...