Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pojazdy Batmana w kontynuacji TDK

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Czerwiec 2008, 01:15:08

Jaki pojazd Batmana chcieliby?cie zobaczy? w sequelu ''The Dark Knight''?

zmodyfikowany Tumbler
33 (56.9%)
zmodyfikowany Batpod
6 (10.3%)
Batwing
12 (20.7%)
Batboat
3 (5.2%)
Batcopter
4 (6.9%)

Głosów w sumie: 56

(A)nonim

CytatNigdy nie podobał mi się tumbler, ja bym chciał batomobil, z klasą i bez znowu urealniania... w końcu logo nietoperza na klatce, batman też nosi z jakiegoś powodu...
Co ma symbol nietoperza (dlaczego Bruce go nosi zostało wytłumaczone) do kształtu i rodzaju pojazdu jakim jeździ?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

To by było genialne posunięcie teraz kiedy Batman jest ścigany walnąć sobie wielkiego nietoperza na masce samochodu. Poza tym pamiętajmy, że między jednym a drugim filmem pewnie nie minie zbyt wiele czasu, poprzednio był to tylko rok, więc nie sadzę byśmy zobaczyli nowe cztery koła w TDKR.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

To że zapewne na batmobilu nie będzie logo, ani nic co jest związane z nietoperzem. A logo, uszy... to wszystko jest po to aby tworzyć swój IMAGE. Więc batmobil z taranem, to by było coś, albo klasyczny batmobil.

Juby

> Manigoldo - tak się zastanawiam, czy to w ogóle oglądałeś ostatnie dwa kinowe Batmany? ::)

Poczekasz parę lat i może ktoś, kiedyś zekranizuje jakiś komiks Batmana "dokładnie", tak jak to zrobiono z Sin City i 300, wtedy będziesz miał Batmana w materiałowym kostiumie i z Batmobilem, gdzie maska to głowa nietoperza. :P

To co piszesz o kostiumie Batmana, o jego wozie i jakie bardziej by ci odpowiadały po prostu nie pasuje do konwencji filmów Nolana i czegoś takiego nie będzie!!! Zresztą nawet w filmach Schumachera czegoś takiego nie zrobili, bo wyglądałoby to jeszcze bardziej idiotycznie. Mnie same czytanie, że ktoś chciałby takie coś widzieć w kinie na seansie TDKR śmieszy, więc może zachowaj niektóre swoje teorie dla siebie jeśli nie odpowiada ci ton, w jakim Nolan kręci swoje filmy...

Leon Kennedy

Nie za bardzo bym chciał widzieć Batmobil z maską Gacka na przodzie. Zbędne i głupie by to było.

Manigoldo

JUBY może na FORUM, pozwól że będę wyrażał to co uważam, a jak wy wolicie znowu czołg to wasza sprawa.
Nolan choćby jak bardzo starał się stworzyć realniejszy świat, to i tak jest w nim nie realny bohater przebrany za nietoperza.

m2reily

Tak, ale tu chodzi o konwencję, nagła zmiana stylu  i tonu serii w ostatnim filmie trylogii nie jest najlepszym pomysłem, zrozum to. 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

Wszystko da się w każdym stylu przedstawić. Styl stylem, a na niektóre rzeczy nawet nie zwracamy uwagi albo przymykamy oko albo mówimy że to się mieści w tym świecie. A motor w czołgu, pomysł z sonarem... to jest sf i danie tam klasycznego batmobila nawet z taranem, batwinga... to wszystko zależy od sposobu przedstawienia, ale to jest do zrobienia.

m2reily

Pewnie, ale w tym filmie na to nie licz, może w przyszłości w innych seriach.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Juby

Cytat: Manigoldo w 25 Maj  2011, 14:54:22
JUBY może na FORUM, pozwól że będę wyrażał to co uważam, a jak wy wolicie znowu czołg to wasza sprawa.
Nolan choćby jak bardzo starał się stworzyć realniejszy świat, to i tak jest w nim nie realny bohater przebrany za nietoperza.

Bo on nie chce stworzyć realnego świata, tylko uprawdopodobnić wydarzenia, które się dzieją w jego filmach. Przebranie, które dzięki masce i pelerynie sprawia, że przypomina nietoperza to co innego niż samochód z jego głową na masce - nie widzisz tego? :P Przecież jakby Nolan zrobił taki Batmobil w swoim filmie, wszyscy by wybuchli śmiechem nie ze względu na mały realizm takiego pojazdu, ale ze względu na to jak on by wyglądał...

Cytat: Juby w 25 Maj  2011, 10:40:11
...więc może zachowaj niektóre swoje teorie dla siebie jeśli nie odpowiada ci ton, w jakim Nolan kręci swoje filmy...

MOŻE oznacza sugestię, nie nakaz. ::)

Manigoldo

A skąd wiesz jakby wyglądał? widziałeś go?
Nie mów też wyśmianiu, bo wyśmiać powinniśmy uprawdopodobnienie do rozkładającego się motoru z czołgu...

m2reily

Chyba nie mamy powodu by wyśmiewać Batpod, i nie możemy zobaczyć czegoś czego nie ma.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

CytatChyba nie mamy powodu by wyśmiewać Batpod

Oczywiście, że nie :) Jego użycie było w pełni uzasadnione. Wygląd w pełni odpowiadał Batmobilowi ;). Dodam jeszcze, że świetnie wypadł w samym filmie :D A pierwsza scena z Batpodem jest jedną z moich ulubionych ;D

(A)nonim

CytatA logo, uszy... to wszystko jest po to aby tworzyć swój IMAGE.
I dlatego poprosił Tumblera w czerni. ;)

A ta transformersowa scena z Batpodem jest głupia, mimo że fajna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Vaherem

Pamiętam, że oglądałem ją później kilka razy żeby zobaczyć skąd się bierze drugie koło. Scena byłaby naprawdę transformersowa, gdyby tumbler zmienił się w batwinga. :)

A może nie będzie nowego pojazdu i batek będzie musiał sobie radzić z murcielago:P