Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Injustice: Gods Among Us

Zaczęty przez LelekPL, 31 Maj 2012, 23:14:07

bart-allen

Może to część Super Move?
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

BlackBat

Jakby komuś się nudziło i chciałby pograć (to jest skopać mi tyłek) niech pisze na priva, wymienimy się ajdi xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


PieSzy

PS3 nick: PieSzy , jak będę to chętnie kilka rund zagram :)

BlackBat

Super, mój to xYURAIx mam nadzieję, że się złapiemy :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

Od gwiazdki ciupie w tą gierę i jest naprawdę niezła. Szkoda, że postacie mają tylko jeden super cios, które dość szybko nudzą, szkoda. Same walki są bardzo dynamiczne, otoczenie niszczeje, a i przywalenie autem/zbroją itp. cieszy. Sam tryb fabularny bardzo przyjemny. Dwóch Gacków to jest to! Masa strojów! Cyborg Superman zajebisty, rownież Arrow z serialu cieszy, a ździwił mnie zaś odkryty John Stewart. Trza Lobo zakupić!

BlackBat

Żałuję, że kupiłam po premierze, bo teraz wyszła ta pełna edycja, kurde, przepadł mi Lobo i Zatanna :(
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

Niestety ja mam tą podstawową i trza innych kupić. Cena od postaci 19 zł, niby niedużo, ale bardziej bym preferował 10 zł.

JaRo II

 Mam do Was pytanie. Czy takie gry jak " Injustice: Gods Among Us ", " Mortal Kombat vs DC Universe" oraz " Mortal Kombat: Komplete Edition " ( ta z Freddym Kruegerem ) mają jakąś fabułę? Nie przepadam za takimi grami, w których nie ma fabuły. Ostatnio natknąłem się na te trzy gry w sklepie, ale nie znalazłem nigdzie informacji o tym, czy jest w nich jakaś fabuła. Jeśli graliście w te gry i macie czas to prosiłbym o odpowiedź. Chodzi mi o to, czy są to takie tępe nawalanki jak stare " Mortal Kombaty ", czy może mają też jakąś linię fabularną ?
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

Jest wersja fabularna i to całkiem ciekawa. W Injustice masz alternatywną ziemię w której odbija Supermanowi. Jest dostępna w formie filmu na youtube.

JaRo II

 Lelek, a zapytam jeszcze, czy wersja fabularna dotyczy wszystkich trzech wymienionych powyżej przeze mnie gier, czy tylko fabuła występuje w "Injustice: Gods Among Us" ? Dopytuję, ponieważ rozważam zakup tych gier, ale jeśli nie mają fabuły, to na pewno ich nie kupię. Z góry dzięki za odpowiedź.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

Mortal Kombat vs DC Universe też ma fabułę, też oglądałem na youtube. Ta już jest raczej naciągana ale pozytywna jeśli chodzi o łączenie tak różnych uniwersów.

Co do Complete Edition to nie wiem, ale domyślam się, że powinna mieć.