Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

MR.JACK

Widziałem taki jeszcze jeden w Manufakturze, a cena to około 10 zł. ;)

DEADSHOT91

Witam. Zbieram figurki z gier Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins. Jezeli macie jakies pisac ! pozdrawiam ;)

xPerfectStylex

Myślę ze to odpowiedni temat żeby podzielić się tym co doszło do mojej kolekcji  ;)
Jest to początek komiksowego rękawa który mam w planach.



It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

LelekPL

To taki na stałe? Odważne...

franek

Tatuaż odważny? Czy ja wiem... Zawsze chciałem mieć jakąś "dziarę" ale nigdy w życiu w tematyce superhero, a zwłaszcza cały rękaw. Zbyt hmm kiczowate jak dla mnie ;)


Show Must Go On!!!

Bless

Super, zero kiczu. Sam mam tattoo i to nie jeden.

Rado

Bardzo fajny. Zdaje się, że jest to okładka z "Trybunału Sów"...

LelekPL

To jest chyba Tony Daniel jednak


Bless

Dokladnie tak :P shit story ale piekne krechy :D

LelekPL

Tak trochę poza tematem, ale ludzie mogą mówić co chcą o Detective Comics od Daniela, ale rysunki były fenomenalne w nim

Rado

To nie jest Tony Daniel. Tam pod tym rysunkiem co wkleiłeś masz nawet autora podanego. Konkretnie jest to alternatywna okładka do trzeciego numeru "Trybunału Sów".

LelekPL

Masz rację, to alternatywna okładka #3 Batmana, teraz już na 100%. Mimo wszystko bardzo podobne do Daniela.

xPerfectStylex

Cytat: LelekPL w 09 Sierpień  2014, 17:00:05
Tak trochę poza tematem, ale ludzie mogą mówić co chcą o Detective Comics od Daniela, ale rysunki były fenomenalne w nim

I tutaj zgadzam sie w 100% właśnie dlatego wybrałem rysunek z tego komiksu na tatuaż.
Dzieki za wszystkie opinie   ;)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Rado

Tak żeby uświadomić jednak Ciebie skąd Twój tatuaż pochodzi (pomimo, że trzy posty wyżej razem z Lelkiem wyjaśniliśmy temat - nie czytałeś tego?), to tutaj masz linka:

http://dc.wikia.com/wiki/Batman_Vol_2_3

Tam też możesz sobie kliknąć na alternatywne okładki tego numeru i zobaczyć, że ten rysunek nie jest autorstwa Daniela, ani tym bardziej nie pochodzi on z Detective Comics.

xPerfectStylex

Mój błąd może przeczytałem ale za szybko i nie dokładnie. Tatuaż oczywiście wybrałem z rysunków czyli pewnie jak to nazywacie "alternatywnych okładek" które znajdują sie na końcu komiksu Batman-Trybunał Sów. Jeszcze nie jestem tak bardzo wtajemniczony jak reszta użytkownikówi mały błąd czasem i zdarzy ;)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.