Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham Knights

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

Crowridd

Mi hype po przejściu gry podbiło levelowanie postaci/itemów i zwiększona przy tym trudność w Nowej Grze + i tych dwóch arenach. Więc powoli sobie buduje Nightwinga - później pewnie będzie to Barbara.

Co do walk z bossami, o których piszesz to z mojej strony dodam, że były one strasznie liniowe (no może poza Clayfacem).


newtime

Jest sens grania na przemian postaciami bez pakowania osobno każdej z nich? Czy jednak trzeba levlowac każdego bohatera osobno tymi misjami na patrolu zeby nie padali po 1 uderzeniu na misjach?

Leon Kennedy

Zdecydowanie leveluj ile się da. W pewnym momencie gra wymaga konkretnego poziomu postaci. Sam grając każdą postacią rozwinąłem je do zadowalającego poziomu, chodź nie opanowałem wszystkiego...

Crowridd

#108
Cytat: newtime w 25 Styczeń  2024, 11:56:24Jest sens grania na przemian postaciami bez pakowania osobno każdej z nich? Czy jednak trzeba levlowac każdego bohatera osobno tymi misjami na patrolu zeby nie padali po 1 uderzeniu na misjach?

Poziomy doświadczenia przechodzą na wszystkie postacie jednocześnie.
Sprzęt robisz z materiałów zdobytych w fabule i na arenach.
Najważniejsze jest levelowanie Modchipów - możesz to robić jedną postacią i rozdzielać te z najwyższymi poziomami na cały zespół.

Jeżeli nie grałeś nigdy np. Robinem, to ubierasz go w rzeczy z materiałów + wcześniej zdobyte Modchipy + masz lvl zdobyty inną postacią i możesz zacząć ją rozbudowywać (umiejętności), szukać lepszego sprzętu.

Ja podstawę gry przeszedłem w 85% jedną postacią i po jej ukończeniu, kiedy zacząłem nową miałem już łatwiej, bo masę rzeczy miałem już w plecaku.

Leon Kennedy

CytatNajważniejsze jest levelowanie Modchipów - możesz to robić jedną postacią i rozdzielać te z najwyższymi poziomami na cały zespół.

Dokładnie. Pod koniec miałem ich dość mocno do pakowanych i walka stała się dość łatwa, nawet ciut za łatwa...Warto też odblokować specjalne poruszanie się po Gotham. Każda postać tym dysponuje. Osobiście tylko u Jasona tego nie zrobiłem. Taką Batgirl przykładowo można wtedy sobie trochę polatać 😀

Crowridd

Szkoda, że w grze nie ma jakichś pro tipów dotyczących łączenia Modchipów. Kilka fajnych rozwiązań wychwyciłem dopiero w tym roku.