Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

Funky

No tak cholerne studia filmowe i ich apetyt na kasę. Ale tutaj chyba Warner przesadziło chcieli familijny film a wyszło coś... okropnego. Nawet zwykły l**d (by JKM :P) nie polubił tego filmu. "Batman i Robin" powinien być przestrogą dla każdej dużej wytwórni że robiąc na siłę papkę dla motłochu (och żeby tylko dzieciaczkom się podobał i żeby rodzinki poszły do kina) można stworzyć tak fatalny obraz który zniszczy daną postać i filmy z nią związane.

kelen

CytatCzy studio dało wolną rękę Schumacherowi i stworzył to co stworzył czy też Warner Bros chciał tak kretyński i tandetny film?
Studio chciało, tka jak Drawski powiedział, filmu dla dzieci. Chcieli zarobić na Batmanie, a szczególnie na gadżetach, zabawkach itd. (co im się nie udało przy Returns).

LelekPL

Przy B&R też nie bardzo im się udało, bo przy budżecie 125mln$ film nawet nie zwrócił się w amerykańskim box-officie. W prawdzie zarobił troszkę więcej na innych rynkach, ale wytwórnie jednak głównie patrzą na USA, gdyż znacznie mniej kosztuje promocja i dystrybucja w obrębie własnego kraju. Dlatego też musieliśmy czekać na kolejny film 8 lat i mimo, że według mnie BB był rewelacyjny, poza tym bardzo dobrze przyjęty, to w głównej mierze przez niesmak po B&R osiągnął zaledwie zadowalające wyniki kasowe... ale przynajmniej zmienił o 180 stopni nastawienie do produkcji z Batmanem, czego rezultatem były już wyniki TDK (bez BB nie były by tak wielkie)

Leon Kennedy

CytatOk wszyscy widzą jaki jest ten film (bardzo zły) ale ja zadaje sobie pytanie dlaczego taki był? Czy studio dało wolną rękę Schumacherowi i stworzył to co stworzył czy też Warner Bros chciał tak kretyński i tandetny film?

Sam Schumacher kiedyś powiedział ( chyba już o tym tutaj wspomniałem ), że ten Batman to jego taka egoistyczna wizja, a Warner dołożył nacisk na gadżety i wyszło co wyszło...

Alan

Czy warto kupić ten film?
Jak myślicie czy nadaje się dla mojego 6 letniego brata.
Czy zawiera straszne elementy?
Np widać krew lub krwawienie w filmie?
Bardzo proszę o odpowiedzi
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

Hydro

Można to wywnioskować z poprzednich postów, ale odpowiem - 

Nie, nie warto.
Nadaje.
Tak, grę aktorską.
Nie, nie widać. 
It's a funny world we live in.

Funky

Nawet z?otówki bym nie da? za ten ekskrement, dlatego nie warto kupowa? czego? tak z?ego.
Nadaje si?, ale bardziej polecam ?wietn? kreskówk? ''Batman The Animated Series".
Z tego co pami?tam to chyba transformacja Bane`a by?a troszeczk? bardziej hardkorowa.
Krwi nawet nie ma w Nolanach tym bardziej tutaj nic takiego widz nie zauwa?y.

Alan

Dziękuje bardzo za odpowiedzi.
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

LelekPL

Popieram TAS, lub nawet filmy Burtona dla dziecka. Dużo lepszy wybór i przyjemnie się też rodzicowi ogląda z dzieckiem

franek

Ten film to jedna wielka tragedia. Ale mam do niego pewien respekt jako że to film z dzieciństwa.


Show Must Go On!!!

palipa

Dla dziecka polecam TAS i animowane pełonometrażówki z tej serii się wywodzące
Wizja MS czyli BiR oraz BF to parodia filmów powinno zniszczyć się wszystkie kopie nie mam tam ani porządnej fabuły ani dobrej obsady, jedyna dobra rzecz z filmów MS to piosenka U2 do BF.

Drawski

Polecam dla 6 latka The Batman i Brave and the Bold.

Alan

#177
Dobrze dziękuje

Post Merge: 11 Wrzesień  2011, 13:22:37

Czy warto kupić książkę czy film batman&robin
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

franek

Książka o niebo lepsza niż film, watro ją kupić ale film odradzam.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Film warto zakupić tylko w jednym przypadku, chęci zebrania wszystkich filmowych Gacków na półeczce.