Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dlaczego kampania reklamowa TDKR umarła?

Zaczęty przez Juby, 27 Luty 2012, 11:33:53

Patryk02099x

Żebym ja wiedział jak to zripować. Mam "enkę" i te ich dekodery są chyba jednak ograniczone pod względem możliwości "zrzucania" z nich czegokolwiek, a wolę się nie bawić za bardzo, bo mamy nowy i jeszcze na gwarancji 2 lata. Warto poszukać na ich stronie jutro, bo zazwyczaj tam wszystko wrzucają i mało czego nie da się znaleźć.

Funky

Bilboard który wrzucił kelen jest też u mnie na dzielnicy. Pamiętam jak cztery lata temu liczyłem na plakaty z "TDK" z Jokerem w roli głównej. No i niestety nie widziałem w Gdyni ani jednego ::)

@Partyk02099x - a obejrzałeś już ten materiał, mówią w nim coś ciekawego?

LelekPL

Na pewno nic ciekawego w nim nie powiedzieli. W Polskich mediach mogą jedynie powiedzieć coś o obsadzie i tłumaczyć przeciętnemu widzowi czym jest Batman i że był taki film jak TDK i teraz wychodzi kontynuacja. Na dobrą sprawę duża część społeczeństwa pewnie myśli, że Batman to twór ugryzienia człowieka przez radioaktywnego nietoperza z planety krypton :P

Patryk02099x

Mówią to, co napisał Air Jordan. Oprócz tego babka w studio(chyba to Werner jest) tak się męczy przy wymawianiu nazwisk, że aż boli: "zagrał tom herdi" itp. A jak mówiła, że za poprzednią część Leadger dostał Oscara to było: "Hijt Ledżer" ::)

Potem tłumaczyła o czym jest film: Batman znika, jest oskarżony o liczne zabójstwa, ale potem wraca, bo w mieście pojawia się Bejn- okrutny terrorysta, który chce zniszczyć miasto itp.

BlackBat

Nie wiem za bardzo, gdzie wrzucić te zdjęcia ale mam nadzieję że wam to za bardzo nie przeszkadza. Promocja co prawda nie w Polsce, no ale :) Kolega z Anglii wrzucił dziś fotki z tego, co się u nich kroi w związku z TDKR, miałam ochotę go zadusić z zazdrości! U mnie nawet bilboardu nie ma, a co dopiero coś takiego:





Jak mi zaspoileruje, to chyba go ukatrupię ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Patryk02099x

http://www.geekweek.pl/wielki-mural-the-dark-knight-rises/363960/

Szkoda, że u nas takich nie robią, ale może kiedyś...
Zgadzam się jednak z komentarzem, który jest pod artykułem: tylko roboty, a za chwilę i tak to zmyją albo zostawią aż samo zacznie schodzić.

Rado

Cytatduża część społeczeństwa pewnie myśli, że Batman to twór ugryzienia człowieka przez radioaktywnego nietoperza z planety krypton

K**wa padłem, heh.

Ale taka jest prawda tej niewiedzy. Ci redaktorzy co to przygotowują te materiały do tych programów śniadaniowych, czy czegoś tam, to myślą: "och, teraz jest Batman na topie, to i my robimy o tym kawałek. zaproście jakiegoś znaFcę i coś go tam spytajcie".

Tak a propos jeszcze kampanii u nas w kraju. Pamiętam jak dziś, przy okazji premiery DVD "Mrocznego Rycerza", Korwin-Piotrowska zachęcała widzów TVN 24 i prowadzącego program do obejrzenia filmu. W miarę dobrze mówiła, że świetny film, że brawurowa rola Ledgera, ale prowadzący, niejaki Kuźniar, tylko skwitował: "facet przebrany za nietoperza? Karolina, proszę Cię..."



LelekPL

No to pan Kuźniar u mnie punktów nie zyskał, nie pierwszy raz zresztą :P