Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

LelekPL

Meh... No to ja sobie sprawię Azyl Arkham pewnie, może New Frontier i LoBo też. Ale czy ja dobrze rozumiem? Detective Comics nie będzie kontynuowany?

Bless

Super news, juz sie nie moge doczekac :P akurat mam w Kwietniu urodzinki to na pewno cos sobie sprawie :P A co do Detective Comics to bardzo dobre pytanie bo kupuje zbiorcze od Egmontu od poczatku i troche lipa by byla jakby to urwali :/ zwlaszcza ze te kolejne zbiorcze wydania sa ponoc swietne

kelen

Egmont będzie kontynuował na razie wszystkie serie z Nowego DC Comics, te w notce prasowej były przykładowe. Wyjątkiem raczej będzie Action Comics, bo Kołodziejczak zapowiadał wydanie nie tyle co całej serii, a runu Morrisona.

Rado

Cytat: Kujaw w 14 Styczeń  2015, 12:04:10
(mo?e poza s?abym 'Identity Crisis',

Eee, moim zdaniem bardzo fajny komiks. Mo?e i najgorszy z rzeczy Meltzera, które czyta?em, ale to wci?? bardzo solidny komiks jak dla mnie. ?wietna fabu?a, a jedynym minusem, który widz? jest do?? ma?y udzia? Batmana.

Generalnie oczywi?cie rewelacyjna wiadomo??. Sporo interesuj?cych pozycji. "New Frontier" mia?em na li?cie od dawna, bo s?ysza?em wiele dobrego o tym. Szkoda mi "Red Sona", bo z miesi?c temu kupi?em orygina?.

Jolly_Roger

No, Kelen rozmawialiśmy w Poznaniu i powiedziałeś, że będzie niezła niespodzianka na rynku batmanowym i jest :)
Black Mirror jest genialne - mroczne, mroczne, mroczne - to co lubię najbardziej.
Earth One też polecam, nawet tym, którzy mają dosyć originów Batmana ;)
Jeszcze tylko wydadzą Gotham Central i pełne szczęście, no nie?

Johnny Napalm

No, jestem pod wrażeniem. W końcu będzie co kupować po polsku z Batmanem. Brawo Egmont! Z tego co obczaiłem, na dzień dzisiejszy kupię na pewno trzy albumy. Odpukać w nie malowane. :P

Startują od kwietnia?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Mnie osobiście nie grzeją te wieści zwłaszcza Batmany bowiem za namową jednego usera sobie sobie od nich długo przerwę. Ogólnie te wydania new 52 które miałem nim się ich pozbyłem były warte swojej ceny jeżeli chodzi o warstwę edytorską i szycio klejenie robione w Poznaniu a nie amatorskich zakładach graficznych z Białegostoku z których nadal korzysta mucha.

franek

Ja się napaliłem na New Frontier, ale nie wiem jak wyjdzie cenowo. Moje hobby muzyczne jeszcze ode mnie kasy wyciągnie, a ja mam jeszcze inne wydatki... Chyba zacznę już dziś odkładać :D


Show Must Go On!!!

HUDY

Wiadomosci mega na wypasie, masakra ;) Poprzedni rok był trudny ,a co dopiero ten  Egmont i Mucha dosłownie wypas , zamierzam kopic jakieś 70/80% tego co będzie wydane, trzymając sie mocno za portfel ;D

The Dream

Chyba zrezygnuję z WKKM, żeby kupić wszystkie interesujące mnie tytuły albo może znajdę lepiej płatną pracę. xD Bardzo fajny rok się szykuje. Dobrze, że będzie coś o Supermanie, bo strasznie mało komiksów o nim ukazuje się w Polsce.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

franek

A Superman to bardzo dobra i niedoceniana postać, jak na dzisiejsze standardy. Również mam ochotę łyknąć coś z nim jako headlinerem :D


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Brawo Egmont! Zwłaszcza za Superman Red Son, Batman Earth One  oraz Idenity Crisis :D

Rado

CytatDobrze, że będzie coś o Supermanie, bo strasznie mało komiksów o nim ukazuje się w Polsce.

Tylko, że chyba Unchained raczej słabe opinie zbiera. Ze względu na autorów, to na pewno się u nas sprzeda, sam prawdopodobnie go kupię, ale wolałbym raczej, żeby obok "Red Sona" wypuścili coś z tego co opisywał tutaj Kujaw:

http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1303.msg61073#msg61073

Ale nie ma co narzekać, może później się za to wezmą.

kelen

No, ja z chęcią zobaczyłbym u nas Birthright. Może znajdzie się w planach na przyszły rok. Zapewne jak rzeczy z DC Deluxe będą miały dobrą sprzedaż, to oferta będzie ładnie poszerzana.

Leon Kennedy

CytatW 6 lat. Dick by? Robinem chyba nieca?e 3 lata, Jason raczej miesi?ce, potem masz Red Robina i nied?ugo pó?niej Damiana. Death of the Family to ju? 7 rok dzia?alno?ci Bat-rodziny.

CytatW?a?nie sko?czy?em czyta? Nocn? trwog?, czyli pierwszy tom The Dark Knight i dowiedzia?em si?, ?e równie? w tym nowym uniwersum w bli?ej nieokre?lonej przesz?o?ci dosz?o do "z?amania nietoperza" przez Bane'a. Czyli te 5-6 lat naprawd? obfitowa?o w wydarzenia

Rozumiem, ?e DC chcia?o uwzgl?dni? najwa?niejsze wydarzenia z ?ycia Batmana w nowym DC, ale troch? szybko to wszystko si? wydarzy?o ;D i w sumie troch? niedomówie? pozosta?o...