Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Rado

Cytat: Juby w 07 Kwiecień  2014, 12:03:48
Pierwszy tom Batmana - Trybunał snów

Cytat: Juby w 07 Kwiecień  2014, 12:32:06
Natomiast drugi tom Batmana - Miasto snów

Cytat: Juby w 07 Kwiecień  2014, 13:02:56
Jeśli Trybunał snów się spodoba i uznam, że warto wydać te 70 zł na Miasto snów

Cytat: Juby w 07 Kwiecień  2014, 15:36:33
jak i pierwszy tom Batmana - Trybunał snów

Niedawno sam ze złośliwością pouczałeś ludzi, żeby czytali newsy na głównej ze zrozumieniem, a teraz widzę, że na dobrą sprawę to Ty nie wiesz co kupujesz. I jeszcze Lelek musiał Ci dwa razy linka wklejać, bo za pierwszym razem nie zauważyłeś pfff. Moja rada to przetrzeć okulary albo wolniej czytać.

kelen

Oj tam, nie czepiaj się. Juby nie jest pierwszą osobą, która zrobiła ten błąd (przynajmniej ja widziałem różne wypadki) ;) Lepiej Trybunał Snów niż ten babol w pierwszej wersji okładki Trybynał Sów.

Juby

Gdzieś na allegro przeczytałem taką nazwę i zacząłem ją powtarzać nie dostrzegając, że jest błędna.

Kurde, widzę że niektórzy trzymają tu urazy tygodniami, czy nawet miesiącami. :P

LelekPL

Cytat: kelen w 07 Kwiecień  2014, 17:45:54
Lepiej Trybunał Snów niż ten babol w pierwszej wersji okładki Trybynał Sów.

Trybynał? Ja pierd... Nie wiedziałem nawet o tej wpadce, ładnie by było. A tak w ogóle to i ja chyba tych okularów potrzebuję, bo ani razu nie zauważyłem, że Juby walnął babola.

Rado


LelekPL

hehehe No to pozamiatałeś teraz!

kelen

Fajny trailer (który będzie puszczany w kinach) 3 tomu "Batmana" Egmontu:

https://www.youtube.com/watch?v=bLvrRjsoPHM

Juby

Na empiku Miasto sów już niedostępne. Nie zdążyłem zamówić (trzeba było posłuchać rady Lalka). :(

Rado

Cytat: Juby w 09 Kwiecień  2014, 10:43:25
Lalka). :(

Nic nie mówię, bo będzie, że się znowu czepiam, heh.

LelekPL

czy można dostać Smierć rodzinki z maską Jokera w Polsce? Jeśli tak to poproszę o adres gdzie mógłbym zamówić. Jeśli nie to o adres gdzie mógłbym kupić zagraniczne wydanie. Z góry dzięki

kelen

W Polsce tego nie dostaniemy (edycji z maską Trybunału też nie było). W USA wychodzi we wrześniu, poczekaj, aż pojawi się preorder na ten miesiąc. Wtedy na pewno kupisz w Multiversum albo Atom Comics.

Bless

Stawiam, ze na 100% bedzie w Atom Comics a nawet jesli jakims cudem by nie mieli to i tak Ci zalatwia :D uwierz mi sa w tym bardzo dobrzy.

Rado

Cytat: LelekPL w 15 Kwiecień  2014, 19:30:08
czy można dostać Smierć rodzinki z maską Jokera w Polsce? Jeśli tak to poproszę o adres gdzie mógłbym zamówić. Jeśli nie to o adres gdzie mógłbym kupić zagraniczne wydanie. Z góry dzięki

Już jest.

http://multiversum.pl/p/1224/53623/batman-vol-03-death-of-family-book-and-joker-mask-set-sc-new-52--preorder-previews-2014-05.html

FunnyGuy

Cytat: Johnny Napalm w 13 Kwiecień  2013, 12:41:34
Strony po fińsku to chyba jednak tylko i wyłącznie błąd wydawnictwa a nie drukarni.
Skąd bowiem drukarnia wzięłaby te teksty - radosna twórczość? Pamiętam, z czasów Arka +ski, że my Polacy mieliśmy drukowane komiksy na Węgrzech i właśnie w Finlandii. To by wyjaśniało jakoś ten błąd z Suomi. Jednak teraz to chyba Białostockie Zakłady Graficzne drukują egmontowe rzeczy, nie?
Czy jest to jedyny komiks Egmontu o Batmanie w,którym występują błędy ?.Czy jeszcze w jakiś komiksach serii można takie coś zauważyć.W wydaniach muchy chyba nie popełniają takich gaf.Pozdrawiam

kelen

W drugim tomie był podobny. To nie wina wydawnictwa, tylko drukarni. Egmont drukuje w koprodukcji, dlatego mogło coś takiego się stać.