Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ciekawe bat-aukcje

Zaczęty przez DeltiX, 19 Kwiecień 2011, 22:33:49

franek

http://allegro.pl/bat-man-gra-planszowa-prl-batman-i2007349387.html Stara planszówka z PRL. Bazuje na filmie z 89r. Nie wiem czy nie zalicytować przypadkiem.


Show Must Go On!!!

Corso

Od zawsze kostium nietoperka z Batmana Returns był dla mnie ideałem. Ostatnio zacząłem się zastanawiać i rozglądać po necie, czy sobie nie sprawić wiernej repliki.  :D  Znalazłem na aukcji kaptur, cena spora, trzeba będzie pozbierać  trochę.  ;)  Cała operacja będzie niezwykle kosztowna. No ale marzenia trzeba spełniać. Pozdrawiam.

http://www.ebay.com/itm/Batman-Keaton-Cowl-Mask-Batman-Returns-Replica-Professional-Made-1989-/320819029361?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ab24de571

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Pot??na suma, przy obecnym kursie prawie 980 z?. Poleca?bym porozgl?da? si? za zak?adami wyrabiaj?cymi akcesoria z lateksu, gumy itp, na pewno s? takie, które robi? rzeczy na specjalne zamówienia. Zapewne te? nie b?dzie tanio, ale nie s?dz?, by za??dali kafelka za sam kaptur. Cho? tu przynajmniej masz pewno??, ?e to wierna replika. No ale to jest w?a?nie najzajebistsze w kolekcjonerstwie, szukanie okazji, ciu?anie kasy, jak nie ma i na ko?cu kupno upragnionej zdobyczy. Szczególnie motywuj? do tego filmy takie jak ten: http://www.youtube.com/watch?v=tXr4DMUGjUA (Cho? ten pan chyba nie bardzo ma po?ytek ze swoich
kostiumów, a ju? na pewno nie z ubranka Ivy, chocia? co kto lubi, nie wnikam... :D ). Powodzenia zatem.
Swoj? drog? sam mam zamiar zrobi? sobie kostium Batmana (mam ju? na koncie odzienie pirata :) ), z tym, ?e ja osobi?cie jestem wielbicielem komiksowego image'u Nietoperza, wi?c raczej b?d? tworzy? kostium z materia?u (kole?kom z Bat in the Sun wysz?o rewelacyjnie) i trzeba b?dzie zacz?? regularnie chodzi? na si?owni? :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Suma jest chora, lecz chcę wierną replikę. Ze 3 lata mi zajmie kompletowanie. 8)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Dawno temu na jakimś forum prześledziłem wątek w którym fani spider-mana próbowali sami zrobić kostium bohatera. Mieli wielkie plany na super repliki, oczywiście nic z tego nie wyszło ale zrobili tak po domowemu. Parę osób podrobiło maskę Pająka, a jedna osoba cały strój. Robiło to wrażenie, z Batmanem byłoby trudno zrobić pas i maskę (te uszy) ale jest do zrobienia.


Show Must Go On!!!


Corso

Polecam tę aukcję, Dark Victory HC! To wielka rzadkość. Sam bym z chęcią kupił, lecz wyczerpałem już swój limit zakupowy na jakiś czas. ;) Pozdrawiam.

http://allegro.pl/batman-dark-victory-jeph-loeb-tim-sale-i2096226656.html
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Co Cię skłoniło do sprzedaży takiego cacka???  :o
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Zamówiłem na Multiversum TPB z całą trylogią Demona, a jak już nieraz wspominałem, kupuję komiksy raczej dla ich zawartości niż ze względu na wartość kolekcjonerską :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Fakt, że już jest dostępny na Multiversum. Mimo wszystko szkoda, że sprzedajesz i obyś nie żałował potem. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Gdyby nie nowe wdanie trylogii, w życiu nie wpadłoby mi do głowy się z nim rozstawać. Ale myślę, że żałować nie będę, bo kolekcjonerem nie jestem.  Po prostu uważam, że zajebisty komiks, pozostanie zajebistym komiksem, bez względu na to ile warte jest samo wydanie. Więc tak czy owak będę miał "Son of the Demon" na swojej półce i to się dla mnie liczy. :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Ja się śmieję, że moja kolekcja to 3 filar na emeryturę. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Teraz się śmiejesz, a za jakiś czas może faktycznie będziesz miał niezłą podporę. Na komiksy zawsze znajdą się delikwenci, które dadzą miliony za zeszycik warty ongiś 10 cenciaków. Tylko czy Tobie nie będzie żal pozbywać tych wszystkich białych kruków? Mój "Son of the Demon" to w sumie jedyny rzadki i pożądany okaz w moim zbiorze... :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Kurcze, czemu nie poczekałeś kilku dni z wystawieniem aukcji, tak to bym od razu chętnie kupił :)
Jak nikt mi do poniedziałku/wtorku nie sprzątnie sprzed nosa to pewnie kupie.