Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sondowanie "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 18:52:35

02. Czy Bane powinien złamać Batmana?

TAK
20 (74.1%)
NIE
7 (25.9%)

Głosów w sumie: 27

Q

W związku z coraz to nowymi informacjami, ale także plotkami na temat "The Dark Knight Rises", warto się bliżej zastanowić nad pewnymi spekulacjami. Czy są to pomysły, które warto byłoby wprowadzić do kolejnego filmu o Batmanie?


Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na kolejne sondy, to czekam na propozycje ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Pierwsze jest mi oboj?tne, bo i tak nie b?dzie mia? wi?kszej roli od Carmine'a i Maroniego, tak?e równie dobrze mo?e to by? oboj?tnie jaki gangster. Dla zachowania jakiej? kontynuacji (rodzinne porachunki) zag?osowa?em na tak.

Przy drugiej opcji jestem na nie... Filmowy Bruce to mocno tragiczna posta? (by? mo?e nawet bardziej, a ni?eli jego komiksowa wersja) i wed?ug mnie zas?uguje na happy-end - poza tym jest frajerem na pozytywne zako?czenia. Czy to oznacza, ?e Bane nie mo?e da? w ko?? Batmanowi, aby ten móg? pó?niej "powsta?"? Absolutnie nie ;)

Jak najbardziej podoba mi si? ten pomys?... Nie jedna, a dwie mroczne kobiety oddzia?ywuj?ce na Bruce'a. Jestem za "triangle fatale".

Funky

1) Nie chce już wątku z mafią tym bardziej z synem Falcone`a.

2) Oczywiście że TAK (na to właśnie liczę)

3) Nie chcę Tali bo bo dla mnie rozdział z Rasem skończył się w BB. Ale jeżeli będzie to ta postać musi być dobrze wkomponowana w historię.

Mikoto

Co do pierwszej sondy to tak jak Air Jordan jestem oboj?tny i wstrzyma?em si? od g?osu.

W drugiej zag?osowa?em na tak. Jeszcze jakby Bane z?ama? nietoperza na samym ko?cu filmu. Trylogia zako?czona pora?k? Batmana? To by?oby co? pi?knego (cho? i tak wiadomo, ?e nie ma na takie zako?czenie szans).

W trzeciej wybór by? ci??ki. Wyst?p Talii na pewno oznacza?by mi?osne rozterki Bruce' a i takie tam inne, ale trójka tak charakterystycznych z?oczy?ców w jednym filmie to troch? za du?o. Nie chcia?bym, ?eby zmarnowano potencja?, którego? kosztem tylu postaci. Z reszt? sama Selina/Catwoman (zak?adaj?c, ?e kotka si? pojawi) w zupe?no?ci wystarczy?a by mi jako posta? kobieca w TDKR ;).

Hydro

1. Oboj?tnie. Nie gra?by pewnie wi?kszej roli,.

2. Oczywiscie ?e tak! Bane ?ami?cy Batmana na du?ym ekranie? Miodzio. Jest to jednak tylko moja cicha nadzieja, bo co robi?by Bruce przez reszt? filmu? Siedzia? na wózku i nic wi?cej? Na drugiego Batmana nie ma szans, a przej?cia w stylu ' One year later '? ...

3. Jestem na nie, za du?o ju? tych kobietek, a pojawienie si? Talii oznacza?oby wi?cej rozterek mi?osnych Bruce'a, czego naprawd? nie chc?.

Mo?na doda?, czy film ma zako?czy? si? happy-endem, ale to tylko moja skromna propozycja.
It's a funny world we live in.

Deuce

1. Nie jest potrzebny. Za dużo postaci w jednym filmie.

2. Jak najbardziej. Liczę, że właśnie to zdarzenie będzie wątkiem, wokół którego będzie kręcił się cały film.

3. Talia może być, jeśli się ją umiejętnie wykorzysta. W ostateczności można wpleść wątek miłosny Bane --> Talia --> Bruce. W komiksie się sprawdziło.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Q

Cytat: Hydro w 14 Luty  2011, 23:39:57
3. Jestem na nie, za du?o ju? tych kobietek, a pojawienie si? Talii oznacza?oby wi?cej rozterek mi?osnych Bruce'a, czego naprawd? nie chc?.

Mo?na doda?, czy film ma zako?czy? si? happy-endem, ale to tylko moja skromna propozycja.
Za du?o kobietek? Na razie mamy tylko potwierdzon? Anne, czyli jedn? bohaterk?. Dobrze wprowadzona Talia nie jest z?ym pomys?em.

Sonda na temat happy endu zosta?a dodana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

No i zag?osowa?em na NIE w ostatniej sondzie, Happy End kojarzy mi si? z czym? cukierkowym, i nie pasuj?cym mi do Batmana. Oczywi?cie ''happy-end'' nie musi oznacza? zako?czenia w stylu "wszyscy ?yli d?ugo i szcz??liwie''. Ale wola?bym aby to by?o zako?czenie niesztampowe.

Adriann

Może taka sonda:
Ilu przeciwników chciałbyś zobaczyć:
a)1
b)2-3
c)4 lub więcej

Leon Kennedy

No to tak...

1) Chodź wątek z mafią trochę mi sie już przejadł to Alberto bym chciał zobaczyć.

2) Tutaj sie wachałem i nadal nie jestem pewien, ale zaznaczyłem tak.

3) Tak

4) Nie.


Adriann osobiście chciałbym 2 przeciwników.

Juby

#10
1) TAK (będzie ciągłość serii)
2) NIE (wyjście z takich obrażeń i powrót do formy jest mało prawdopodobny, wolę, żeby złamał mu rękę ;))
3) TAK (Heel yeah!)
4) TAK (Dwójka skończyła się ponuro, powinien być szczęśliwy koniec, jak w "Powrocie Jedi")


LelekPL

hell* yeah!
i numerki też musisz poprawić...

Co do pytania numer 4, no to już wcześniej zaznaczyłem, że jestem za pozytywnym zakończeniem.

(A)nonim

01. NIE - temat Falcone jest już zamknięty.
02. TAK - coś powinno zrobić podobne wrażenie co Joker.
03. NIE - jak dla mnie jest niepotrzebna, chociaż nic się nie stanie jak będzie.
04. NIE - bo smutne zakończenie lepiej pasuje do Batmana i w konwencji Nolana lepiej się sprawdzi. Ale nie mam nic przeciwko szczęśliwemu zakończeniu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Cytat: (A)nonim w 15 Luty  2011, 11:45:24
01. NIE - temat Falcone jest już zamknięty.

Że co? :o

I dzięki Jordan ;)

(A)nonim

#14
No normalnie "co", Falcone zbzikował, mafia się kompletnie posypała przez pewnego klauna, tyle. Jakoś nie widzę potrzeby kontynuowania tego wątku, a Alberto nie był specjalnie interesującą postacią.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.