Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Messmero

Ten look Bane jest całkiem niezły całkowicie odbiegający od pierwowzoru,taki wzbudzający groze .

Kujaw

Zgadzam się z Tobą, choć to nie zmienia faktu, że i tak wygląda jak skrzyżowanie Sub-Zero z Tuskenem

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Drawski

Tak pomy?la?em, ?e mo?e Bane jest jednym z wojowników Ligi Cienia, który ucierpia? podczas ostatniej walki Bruce'a z reszt? cz?onków. W?a?nie przez to musi nosi? mask?, i teraz obwinia Batmana za swoj? krzywd? i chce si? zem?ci?. Konstrukcja fabu?y TDKR jest tak z?o?ona, ?e co ró? przychodz? mi nowe teorie do g?owy.

Adriann

Właśnie to jest najlepsze..jest masa sensownych możliwości;)

b.p.

Cytat: Drawski w 23 Grudzień  2011, 15:51:49
Tak pomy?la?em, ?e mo?e Bane jest jednym z wojowników Ligi Cienia, który ucierpia? podczas ostatniej walki Bruce'a z reszt? cz?onków. W?a?nie przez to musi nosi? mask?, i teraz obwinia Batmana za swoj? krzywd? i chce si? zem?ci?. Konstrukcja fabu?y TDKR jest tak z?o?ona, ?e co ró? przychodz? mi nowe teorie do g?owy.

1) Je?li rzeczywi?cie mia?oby tak by?, musia?by by? odpowiednio wyeksponowany w BB. W przeciwnym razie by?y wzi?ty totalnie z dupy. Batman nie wyrz?dzi? jakie? specjalnej krzywdy cz?onkom Ligi Cieni poza Ra'sem, bo gdyby tak by?o, to na pewno widzieliby?my to na ekranie. Tym bardziej je?li mia?aby to by? krzywda skutkuj?ca konieczno?ci? noszenia maski.

2) Bane na pewno b?dzie mia? zwi?zek z Lig? Cieni, to nie ulega w?tpliwo?ci. By? mo?e jedynym ratunkiem dla niego s? Jamy ?azarza, z których zapewne wychodzi? w scenie z teasera?

Maryjusz.

Ja mam inn? teori?...

bane siedzia? w wi?zieniu za grzechy ojca, odnalaz? go rass, wytrenowa? go i kaza? rusza? w ?wiat, by dowie?? i? jest godzien stan?? na przedzie ligi cieni...

wtedy pojawi? si? bruce, go?? w dodatku "zabi?" mentora bane'a, tak wi?c razem z thali?, lig? cieni, bane poprzysi?ga zemst?... i tyle, jednak... w tym problem i? w przypadku filmowego bane'a, nic nie jest takie proste, bo jak teraz na niego patrz?, to nie jest on nawet taki jak rass, jest gorszy, bo mam wra?enie, ?e thalie te? by zabi?, gdyby ta mia?a inne zdanie ni? on, ale... to córka rass'a.

Funky

http://www.youtube.com/watch?v=4X37nGTSbas&feature=related Motyw muzyczny Bane`a, brzmi wyśmienicie. Szczególnie moment od 1 minuty i 50 sekundy jest mroczny i dynamiczny. Brawo panie Zimmer ;)

oficer

Ten motyw od blisko dwóch miesięcy krąży w sieci ::)
This is no time for fear .... That comes later

Funky

Naprawdę? nigdy wcześniej tego nie słyszałem na YouTube. Tak czy siak muzyka jest wspaniała i mam nadzieję że Hans stworzy cos równie dobrego (lub jeszcze lepszego ;) )

sardaukar

W kwestii wyjaśnienia: Zimmer nie przyłożył ręki do powyższego utworu, jest on w całości fanowską robotą i można go usłyszeć tutaj.

Juby

W kwestii wyjaśnienia - TO JEST MUZYKA ZIMMERA, w dodatku dostęna w sieci nie od dwóch miesięcy, tylko od maja. :P

cukier

to w ko?cu mo?e to by? wczesna wersja tematu Bane'a czy nie ?

Hydro

Juby, co Ty gadasz? :P To jest utwór FANA, w dodatku w tytule filmiku jest 'by ToneSlave (97bmhn)'.  Jedyny dost?pny utwór spod r?ki Zimmera to ten chórek ('dis dish basara basara' czy jak to tam leci).
It's a funny world we live in.

Juby

Ups, wpadka. My?la?em, ?e rozmawiacie o muzyce z trailera, nie zauwa?y?em linku podanego przez Funky'ego. :(

Kujaw

Jak już mówimy o muzyce, to liczę, że Hans zrobi ostatniemu Batmanowi prawdziwie epicki soundtrack, bo poprzednie, choć rewelacyjnie sprawdzały się jako tło, same w sobie mnie nie zachwyciły i uważam je za jedne ze słabszych w dorobku Hansa (może przez kooperację z Gregsonem-Williamsem). Jeżeli Bane dostanie równie świetny temat jak ten z YT, to już będzie ok.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"